Герої серед нас: Олександр Новіков, допомагає медпрацівникам дістатись на роботу

Недарма кажуть, що справжні герої живуть серед нас. Ми в robota.ua з цим твердженням повністю згодні, адже такі люди є і в числі наших співробітників. Сьогодні ділимося з вами історією Олександра Новікова – керівника відділу внутрішніх продажів, який щодня допомагає співробітникам медичних установ потрапити на роботу і боротися за життя українців.

«Нещодавно побачив в групі організації «Мотохелп» допис, в якому говорилося про складнощі з логістикою медиків і співробітників внутрішніх органів. Оскільки метро закрили, люди добиралися на роботу по 3-4 години в одну сторону. Багато з них працюють цілодобово або навіть більше. Після такого напруженого дня витрачати 4 години на дорогу додому – це дуже складно. Але ж часто саме від цих людей залежить здоров’я і життя наших близьких. Вони допомагають нам 24/7/365.

Я зрозумів, що можу бути корисним, адже це можливість для мене хоч якось допомогти людям, які зараз цього найбільше потребують. Тому розмістив на своїй сторінці в Facebook інформацію про те, що можу допомогти з логістикою. Відповіді довго чекати не довелося: через годину зі мною зв’язалися співробітники Інституту нейрохірургії, швидкої медичної допомоги, а також оператори, які приймають телефонні звернення громадян.

Безумовно, я розумію, що частково піддаю ризику себе і тих людей, які знаходяться зі мною в автомобілі. Тому обов’язкове правило для спільної поїздки – перебувати в новій, чистій масці.

Люди на таку ініціативу реагують вкрай позитивно і дуже дякують за допомогу. Деякі наполегливо пропонували гроші, але я, звичайно, від них відмовлявся, оскільки вважаю це своїм невеликим внеском у вирішення і без того складної ситуації в країні.

Декілька днів тому сталася цікава історія.

О 20:30 я підвозив на роботу жінку 60-65 років, яка працює оператором швидкої допомоги. Вона до кінця не вірила, що за нею приїдуть і заберуть на роботу. Коли сіла в машину, сказала, що якби я не приїхав, вона б пішла пішки з Русанівки на вул. Богдана Хмельницького! Казала, що вже ходила так, коли були складнощі з транспортом, і це зайняло у неї 3,5 години ПІШКИ, у віці 60+ років. Я був шокований, коли почув це.

Більшість тих, кому я допомагав, – це люди пенсійного віку, вони працювали медиками різних напрямків по 30, 40 а іноді навіть по 50 років! Вкрай прикро, що для цих людей держава не забезпечила такий необхідний для роботи мінімум як логістика.

Ці люди щодня піддаються ризику зараження, працюють на порятунок життів, працюють цілодобово, приймають по 260-280 звернень за зміну, виїжджають на оперативні виклики. І найменше, що я можу для них зробити, – це відвезти їх на роботу і додому зі зміни в комфорті».

Якщо у вас є своя історія, якою ви хотіли б поділитись, – пишіть нам на robotaua.official@gmail.com і ми опублікуємо її!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також