Готувач попкорну, сендвіч-мейкер, файндер, квітникар: 13 незвичайних вакансій серпня

Здебільшого роботодавці шукають у свої команди людей на посади, які ми добре знаємо та розуміємо, що входить у коло їхніх обов’язків. Але існує багато інших, невідомих більшості, незвичайних професій, про які мало хто чув, а чим люди займаються на таких посадах – інколи взагалі не відомо.

Редакція The Point підготувала добірку незвичайних вакансій серпня, хто ж цього разу здивує – знайомтеся. Зокрема, ви дізнаєтеся, чим займається бутафор, агент відділу моніторингу черг, файндер, а також скільки готові платити сендвіч-мейкеру.

Інспектор з безпеки польотів у SkyUp Airlines (Київ)

Перший національний лоукостер наразі шукає співробітників. Розглядають кандидатів, які мають досвід роботи в авіації (бажано); досвід роботи у напряму безпеки польотів (бажано), технічного обслуговування повітряних суден або підтримання льотної придатності (бажано); досвід проведення інспекцій/аудитів або роботи в службі якості (бажано).

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія готова запропонувати: медичне страхування для співробітників та членів родини; навчання у корпоративному університеті та можливість відвідувати зовнішні тренінги; знижки на тури туроператора; сервісні квитки авіакомпанії.

Сендвіч-мейкер у «Львівські Круасани» (Харків)

Кав’ярня-пекарня запрошує в команду. Шукають кандидатів, які вміють готувати або дуже хочуть навчитися; працюють швидко та акуратно; готові дотримуватися правил і навчатися нового; хочуть отримувати чесну та стабільну зарплату.

Компанія гарантує: оплату від 455 грн/зміну + % (від 500 до 800 грн/зміну); позмінний графік – 3/3, з 9.00 до 22.00; 15 змін + додаткові зміни (за бажанням); навчання всіх процесів з нуля.

Файндер, сценарист у Greative Mind (Київ)

Міжнародний медіа-продакшн відкриває вакансію для віддаленої роботи. Роботодавець готовий розглянути кандидатів, які: допитливі, обожнюють шукати інформацію та поглинати її; вміють генерувати незвичайні та яскраві ідеї; розуміють принцип створення вірусного контенту; знають англійську мову на достатньому рівні, щоб швидко прочитати і зрозуміти статтю; готові викладатися на повну та постійно підвищувати свій рівень професіоналізму; вміють добре працювати як в команді, так і самостійно.

Компанія гарантує: підтримку колективу; можливості саморозвитку та кар’єрного зростання; зарплату в розмірі 15 000 грн/міс; комфортні умови праці у віддаленому режимі.

Бутафор, крафтер, майстер поробок, художник-оформлювач

Також компанія Greative Mind запрошує спеціалістів для роботи над відеопроєктами в Youtube. Побажання до претендентів: творчий склад розуму в поєднанні з інженерним/технічним/конструкторським мисленням та навичками; навички роботи з різними матеріалами (дерево, фанера, пластик, оргскло тощо); навички роботи з різними інструментами, бажано їх наявність; вміння імпровізувати; вміння складати розрахунок вартості необхідного проєкту; готовність взятися за будь-який проєкт і довести його до досконалості у зазначені терміни; вільне володіння українською, російською та англійською мовами (бажано).

Пропонується: робота у затишній студії (залежно від проєкту); молодий творчий колектив; робота з повною зайнятістю 5 робочих днів; оклад: 20 000 грн + компенсація пального (для власників авто); мешканцям інших міст компанія допомагає з переїздом та з пошуком житла на перший час. Розглядають кандидатів тільки на постійну роботу без сумісництва з іншими проєктами або навчанням. Наявність портфоліо з фотографіями робіт – обов’язково.

Готувач попкорну в «Планета Кіно» (Харків)

Гаряча вакансія від мережі кінотеатрів. Роботодавець розраховує, що кандидати: будуть охайними, витривалими, чесними; не матимуть шкідливих звичок та алергічних реакцій; швидко навчатимуться, вмітимуть поводитися з обладнанням та інвентарем; відповідально та вчасно виконуватимуть завдання та інструкції; матимуть санітарну книжку та українське громадянство.

Умови роботи: графік роботи позмінний – 15 робочих змін на місяць; офіційне працевлаштування; надається брендована форма, безкоштовні квитки у кіно та сертифікат до дня народження; роботодавець оплачує таксі додому, якщо зміна закінчилась після 23.00.

Швачка м’яких меблів в ART-VINTAGE (Київ)

Компанія з багаторічнім досвідом роботи на ринку перетяжки, ремонту та оббивки м’яких меблів різної складності запрошує в команду.

Вимоги до кандидатів: досвід роботи від 5 років – розкрій та пошиття виробів; відсутність шкідливих звичок; старанність і якісне виконання пошиття. Пропонується оплата двічі на місяць.

Водій штабелера (Слобожанське)

Компанії терміново потрібні співробітники для проєктних робіт в смт Слобожанське (Дніпропетровська обл.). Побажання до кандидатів: досвід роботи на навантажувачі; досвід роботи на підйомнику – буде перевагою; досвід роботи та наявність дозволу на управління – обов’язкові. Пропонуються: гідні умови праці; високий рівень заробітної плати.

Квітникар у «Волошкове поле» (Черкаси)

Підприємство «Юрія» – виробник молочної продукції під ТМ «Волошкове поле», запрошує на роботу. Вимоги: відповідальність; акуратність; пунктуальність. Умови роботи: офіційне працевлаштування; графік роботи: пн-пт – 08.00-17.00.

Докер-механізатор в «АГРІА» (Бердянськ)

Морський зерновий термінал шукає працівників. Від кандидатів вимагається: вміння працювати в команді; уважність і відповідальність. Досвід роботи вітається, роботодавець проводить навчання.

Умови роботи: висока зарплата; офіційне працевлаштування; позмінний графік.

Агент відділу моніторингу черг у Tickets.ua (Львів)

Продуктова IT-компанія, агентство з продажу авіа, залізничних та автобусних квитків, сертифіковане в міжнародній асоціації IATA, запрошує приєднатися до команди. Необхідні професійні знання та навички: впевнений користувач ПК; вільне володіння російською/українською мовами, англійською – на рівні В1 та вище; математичний склад розуму.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; гнучкий (позмінний) графік роботи; можливість працювати віддалено на час карантину; оплачувана відпустка та лікарняні; медичне страхування; сучасний екоофіс та комфортні умови праці; можливість кар’єрного росту та розвитку в інших департаментах компанії; тімбілдінги та корпоративи.

Актор озвучування/диктор у MEGOGO (Київ)

Міжнародний стрімінговий сервіс у пошуку фахівця. Портрет ідеального кандидата: вільне володіння російською та українською мовами; грамотна вимова; хороша дикція; відсутність дефектів мовлення; досвід роботи в озвучуванні (бажано); буде перевагою: базове знання програм із роботи зі звуком (Vegas/Adobe Audition).

Пропонується: робота в стабільній компанії; цікаві завдання; корпоративи; багато можливостей для розвитку; безкоштовні уроки англійської мови; завжди свіжі фрукти; корпоративний бариста в офісі, можливість грати у футбол або настільний теніс.

Прохідник у «ДТЕК» (Першотравенськ)

Стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі, запрошує на роботу. Вимоги: повна або базова загальна середня освіта; професійно-технічна освіта; стаж роботи не менше 1-го року.

Умови роботи: повний робочий день в шахті, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет. Дана професія відноситься до Списку №1 професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Поліграфолог у Stimul (Львів)

Компанія – розробник методики, яка дозволяє використовувати діагностику на поліграфі як повноцінну систему, шукає спеціаліста з детекції брехні. Потрібні кандидати, які мають серйозні наміри стати поліграфологом. Роботодавець готовий навчити новій, перспективній та дуже цікавій професії, а також надати робоче місце після навчання.

Умови: термін навчання – 3 тижні; робочий день – з 9.00 до 18.00.

Поспішайте відгукнутися, адже вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також