Груднева книгарня: добірка для приємного та корисного проведення часу

Завершили осінній читацький сезон, з приємними враженнями від якісних книжчин та пледо-глінтвейнового  затишку. І вже підготували свіжу та смачну добірку книг до читання у грудні. Останньому місяці року, сповненому дедлайнів, підсумків, надій та приємних передріздвяно-новорічних клопотів. Читайте, насолоджуйтесь, зростайте та сповнюйтесь позитивними емоціями.

Ерік Берн «Ігри, у які грають люди. Світовий бестселер із психології стосунків»

Тема психології людських стосунків завжди актуальна та пізнавальна. Пропонуємо в черговий раз прокачати в собі психолога, прочитавши одну з найпопулярніших книг Еріка Берна, яка стала світовим бестселером. Гуру психології розповідає про людську природу: живучи своїм життям, людина, свідомо або ні, грає у певну гру. І від ролі, яку вона обрала, залежить її подальше існування: стосунки, кар’єра, успішне життя. Знаючи сценарій обраної гри, можна допомогти людині вийти на якісніший рівень, або маніпулювати нею. Актуальні та зрозумілі поради, для розуміння багатьох речей, навіть тих, які ми робимо на рівні підсвідомості.

Олександра Райнварт «Ніжне мистецтво посилати. Відкрий для себе магічну силу трьох букв»

Німецька письменниця Олександра Райнварт пропонує регулярно відправляти за небосхил все, що нас дістає: токсичних людей, цікавих родичів, нудні робочі моменти та власних тарганів, і відчувати від цього справжню ейфорію. Головне підійти до такої справи з розумом, ніжно та талановито. Прості та мудрі схеми, щоб опанувати майстерність байдужості, перестати відчувати недоречну провину та зайвий альтруїзм. Що ж, можна спробувати: розподілити пріоритети та технічно звільнити життя від баластів. Актуально, щоб почати новий рік з новими силами.

Джон Харт «Безмовність»

Ще порекомендуємо трохи жахів і містики. У своєму трилері «Безмовність» Джон Харт розповідає історію Джонні Мерімона, який розкрив таємницю серійного вбивці і став знаменитістю. Але визнання його пригнічує, десять років потому він іде з дому і вирішує оселитись у Пустках, на землі своїх предків, у повному Мовчанні, краї, сповненому примар. Але Джонні цим не залякати, він не такий як усі люди, і бачить те, що дано лише обраним. Наступні події шокують низкою містичних вбивств, і Джонні підпадає під підозру, адже це відбувається на його землі. Шедевральна книга, нехай лякає, але так манить…

Дорж Бату «Моцарт 2.0»

Рекомендуємо нову захопливу історію від Доржа Бату, українського письменника, бурято-монгольського походження, який живе і працює в Америці. Тріумфально відмітившись бестселерами «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона», розповідає нову історію про справжнього Моцарта, якому випав шанс прожити ще одне життя, але вже у нашому сучасному світі. Герою доведеться пристосовуватись і до сучасних технологій, і до рояля, який виявився дещо іншим, ніж звичний клавікорд. Але з новою подругою, офіціанткою Стейсі, життя набуде нового сенсу: з детективними пригодами, музикою та роздумами про життя. Приємний бонус – дотепні ілюстрації та QR-коди із відеороликами, які відкривають таємниці створення книжки.

 Анастасія Шевердіна «Крамниця щастя»

Чудова зимова книга-казка для сімейного читання: читайте, обговорюйте, сперечайтесь. Мудра, легка книга, яка читається на одному диханні, яку потім хочеться залишити у своєму домі назавжди… Одного дня у невеличкому провінційному містечку з’являється дивний дідуган: чи то лікар, чи чарівник, чи майстер фокусів. Він відкриває «Крамницю щастя», повну магічних товарів. Ідеальна нагода для жителів містечка втілити свої найзаповітніші мрії. Але якою ж буде ціна за магію? Приготуйтеся до неймовірних пригод та цікавих історій, адже відвідавши «Крамницю щастя» можна назавжди перевернути своє життя.

Н. Абгарян, Т. Мжаванадзе, та ще 30 авторів «Рассказы к Новому году и Рождеству»

Рекомендуємо: легка, душевна, емоційна книга-свято. Напевно, найкраща пора настає напередодні Різдва та Нового року. Людство підбиває підсумки, та з надією дивиться у майбутнє. Будуються грандіозні плани, готуються подарунки, наряджаються ялинки. І обов’язково чекають дива та кохання. Адже так чудово, коли чиїсь бажання збуваються, а хтось і сам виконує бажання інших. Зустріти Ангела Охоронця або несподіваного добродія, який допоможе у важку хвилину? Запросто, у цій добірці див та історій від талановитих сучасних авторів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також