Гуманітарний проєкт Charity Hero: як українці змінюють підхід до донатів в усьому світі

Charity Hero — це гуманітарний проєкт небайдужих українців, який дозволяє донатити кошти на конкретні потреби у кілька кліків. Розповідаємо, як ідея додатку зможе підвищити ефективність пожертв з усього світу.

Українські волонтери часто зіштовхуються з проблемою неактуальності тієї допомоги, яка приїжджає з-за кордону. Причина такого явища у тому, що іноземці часто не знають, чого саме потребують українці. З тієї ж причини іноземні донатери звертаються до різноманітних фондів, кінцеву ціль допомоги яких складно відслідкувати. А процедура пожертви у такі фонди зазвичай містить забагато кроків, що може відвернути мецената від пожертви. 

Charity Hero вирішує ці проблеми, роблячи пожертви зручними і направленими чітко на точкові потреби українців.

Задонатити за допомогою Charity Hero дуже просто — треба відсканувати QR-код, перейти за посиланням, обрати суму і зручний спосіб оплати. Все, кошти пішли на спеціальний рахунок, з якого волонтери закуповуватимуть товари у партнерських мережах. Потреби оцінюють волонтери на місцях, тому донатер може точно знати, на що пішли його кошти. 

Ініціатива проєкту Charity Hero, заснована Олександром Дяченком, Тетяною Люлькою та Романом Старіковим, вже відвезла перші 10 тонн допомоги для Харкова, яку зібрали виходячи з реальних потреб харків’ян.

Charity Hero об’єднує бізнеси та благодійників на основі підтримки місцевих виробників, торгових та логістичних мереж. Тобто усі товари закуповуються в Україні, що стимулює розвиток економіки, зменшує часові витрати та логістичні процеси. Окрім robota.ua до проєкту вже долучилися Auchan Ukraine, EVA, Reply, БФ Ліки України, БФ Карітас, Ліки 24 та інші. Наразі у більшості гіпермаркетів Ашан вже розміщені афіші з інформацією про Charity Hero з QR-кодом.

Європейські клієнти компаній-партнерів також зможуть донатити на допомогу українцям — вже скоро програма запрацює у Польщі, Угорщині та Румунії. 

Щоб стати партнером Charity Hero, напишіть на електронну пошту для партнерств з торговельними мережами alex@charityhero.live, переходьте на сайт проєкту, а також завантажуйте додаток в AppStore та Google Play.

Допоможемо Україні сьогодні, щоб врятувати світ завтра!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!