Instagram-маска від robota.ua: коти, меми та смішні фрази з життя пошукачів

У липні robota.ua відзначила своє 20-річчя й до свята вирішила зробити дещо зовсім нове – першу в Україні Instagram-маску для пошукачів, роботодавців та HR-ів!

Гумор – це те, що об’єднує зовсім різних людей у всьому світі, тому саме на ньому ми вирішили зробити акцент. За основу взяли популярний нині мем з котиками «Наташа, ми все проґавили», але адаптували його до сучасних смішних ситуацій, з якими іноді стикаються пошукачі та HR-и.

«Як це – не по КЗоТу?», «Хочу відпустку на завтра», Як це – співбесіда сьогодні?», «В тебе 40 пропущених», «А можна мені ще один бланк?», «У robota.ua Днюха!» – ці та безліч інших життєвих фраз є у нашій масці. А ось що випаде саме вам – потрібно перевірити 🙂 Зробити це можна за посиланням https://bit.ly/robota20years.

Instagram-маска від robota.ua

Любі наші пошукачі та HR-и 🤗Ми вас любимо, бо ви такі котики 😻І щоб довести це, з нагоди нашого 20-річчя, зробили веселу Instagram-маску 👉 https://bit.ly/robota20yearsВ ній ми зібрали ситуації з життя пошукачів та HR-ів, над якими іноді хочеться посміятися 😉 Адже не лише робота, але й почуття гумору єднає всіх нас.Відеоінструкція з користування — у коментарях.#robota20years

Posted by robota.ua on Wednesday, 15 July 2020

Вдячні студії по розробці продуктів доповненої реальності Ffface за оперативне втілення наших ідей в Insta-життя!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також