Інтернатура для IT: Netpeak Group запускає програму стажування

Люди – рушійна сила у розвитку компанії. На цю мить компанії Netpeak Group саме нестача людського потенціалу не дає розвиватися. Тому з цим вирішили боротися.

Минулого року керівництво компанії прийняло рішення не брати на роботу новачків та зосередитися на фахівцях рівня middle та senior. Але натрапили на труднощі. Адже виявилося, що на ринку праці не існує стільки фахівців, яких компанія потребує для росту. Добре, що у Netpeak Group був план Б – інтернатура. Про це повідомив власник компанії Артем Бородатюк у своєму Telegram-каналі.

Що таке інтернатура у Netpeak Group?

Інтернатура у компанії Netpeak Group – це безкоштовні курси, з акцентом на практику. Вона призначена для тих фахівців, що поки не мають досвіду в галузі, але хочуть у неї потрапити.

За результатами інтернатури, кращим фахівцям запропонують роботу в Netpeak. Тому це не лише гарна можливість опанувати професію, а й шанс стати частиною команди професіоналів.

Особливості інтернатури:

  1. Складається з декількох занять – від 5 до 11, залежно від напрямку.
  2. Спеціалісти діляться і теоретичними знаннями, і розбирають практичні кейси, і навіть дають фідбек кожному студенту за результатами навчання.
  3. Заняття проходять після 18:00 в онлайн-режимі. Інтенсивність навчання залежить від курсу – в середньому два заняття на тиждень.
  4. Студенти отримують домашнє завдання, яке обов’язкове до виконання.
  5. Фінальне рішення стосовно роботи прийматимуть після завершення інтернатури. Конкурс на посади в середньому 2-3 людини на місце.
  6. Всі студенти отримають електронний диплом про проходження інтернатури.

На теперішній момент йде набір студентів на п’ять напрямків. Щоб опинитися серед учасників навчання, потрібно заповнити анкету на сайті. Далі наводимо список актуальних курсів з посиланнями на анкети.

Інтернатура Product Manager від Tonti Laguna Mobile

Це практичний курс, під час якого студенти з нуля створять додатки та випустять їх у знайомих всім Apple Store або Google Play. Все відбуватиметься під менторством фахівців з Tonti Laguna Mobile.

Стартує курс – 1 березня 2021 р.

Інтернатура ASO від Netpeak RadASO

Це курс про оптимізацію мобільних застосунків. На сьогодні це дуже затребувана сфера, проте з недостатньою кількістю інформації. У Netpeak дадуть не лише системні знання, а й можливість працювати зі спеціалістами з декількох країн та з унікальним аналітичним інструментом, завдяки чому Netpeak RadASO – єдине агентство, що може працювати за оплатою за результат.

Старт інтернатури – 15 лютого 2021 р.

Інтернатура SEO від Netpeak Agency

Курс дасть загальне уявлення про пошукову оптимізацію. Можливо, після його проходження ви не зможете вивести будь-який сайт у топ, але точно знатимете, що таке SEO. Решту нюансів збагнете під час практики та роботи з реальними клієнтами, але лише за успішного проходження інтернатури та отримання пропозиції про роботу.

Стартує курс 15 лютого 2021 р.

Інтернатура Client Management от Netpeak Agency

Цей курс дасть розуміння роботи з теплими лідами та переговорними процесами. Студентів курсу в компанії розглядатимуть на посади менеджерів з роботи з клієнтами та менеджерів з роботи з партнерами.

Старту курсу – 1 березня 2021 р.

Інтернатура РРС від Netpeak Agency

Курс про основи реклами в Google Ads, зокрема медійної та відеореклами, Яндекс.Директ і Facebook.

Курс стартує 15 лютого 2021, і там залишилося лише одне місце.

Якщо навчання вам не потрібно, але є бажання працювати у компанії Netpeak Group – перегляньте актуальні пропозиції, і відшукайте серед них свою ідеальну роботу. До речі, у компанії налагодили процеси дистанційної роботи і для більшості вакансій більше не має значення місце вашого проживання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також