JOB-челендж від Епікур руйнує міфи на ринку праці

Бренд натуральної курятини Епікур вирішив зруйнувати міф про неможливість працевлаштування у період післяноворічних свят. Компанія започаткувала незвичайний JOB-челендж, який допоможе привести в команду Епікур нових енергійних, креативних та професійних співробітників.

Епікур змінює правила рекрутингу в Україні

Традиційно січень та період новорічних свят – це повний штиль на ринку праці. Пошукачі навіть не думають, що зможуть знайти роботу, а HR-фахівці переконані, що ніхто її і не шукає, перебуваючи у відпустках або доїдаючи святкові делікатеси. Тому у цей період ніхто не поспішає змінювати своє життя та відкривати нові можливості з кращою роботою.

Мотивувати та спонукати до дії і роботодавців, і пошукачів, розв’язати одвічну проблему січня – завдання JOB-челенджу Епікур. Він допоможе кандидатам відійти від стандартних відсилань резюме з сухим наповненням та зробить пошук роботи принципово новим.

До EpikurTeam входять молоді, енергійні, спортивні, здорові та просунуті люди, які вміють креативити і слідують за трендами. Тому компанія вирішила не обмежувати кандидатів певними рамками та закликає їх виходити на зв’язок у будь-яку зручну мить та коротко розповідати про всі свої професійні можливості. Форма більше не має значення, у компанії Епікур цінують лише зміст.

Неважливо, якою буде ваша самопрезентація: ви можете розповісти про свої навички хоч з пляжу, з пробіжки або навіть із засніжених гір. Головне, щоб це було весело, енергійно та конструктивно.

HRD Епікур Лана Сонцева запевнила пошукачів у своєму Facebook, що HR-фахівці компанії можуть розглядати резюме та проводити співбесіди 24 години на добу та сім днів на тиждень, аж до 31 січня 2020 року. Тому навіть слоганом для роботи їх команди у цей період стало: «Епікур. Енергії вистачить на все».

«JOB-челендж: Ось який виклик ставлю собі і нашій HR-команді до 31 січня. Ми готові розглядати ваші резюме 24/7, незалежно від свят (існує думка, що HRи не сплять і у нас #ЕнергіїВистачитьНаВсе). Або ж просто залиште контакт і декілька слів про себе мені в месенджері. Виходьте на зв’язок навіть у гірськолижному костюмі або коли загоряєте на шезлонгу. Для нас це нормально, можемо спілкуватися навіть під час пробіжки», – написала у своєму пості Лана Сонцева. Вона також запевнила, що в Епікур все здОрово та здорОво, особливо це стосується відносин у команді.

Бонуси за допомогу

Також HRD компанії закликала порекомендувати кандидатів, що підходять для роботи у команді Епікур. Або ж просто зробити репост допису, щоб допомогти комусь зі своїх підписників.

Якщо порекомендованого вами кандидата приймуть на роботу, то на вас чекає приємний бонус. BrandFather бренду Олексій Коваленко запросить вас на Marketing-party Epikur чи покличе на спільну пробіжку Трухановим островом.

Ознайомитися з вакансіями компанії Епікур

Довідка

Епікур – нова епоха курятини на ринку України. Бренд першим довів можливість виробництва м’яса без антибіотиків у нашій державі. Натуральний продукт та енергійна команда професіоналів спонукають постійний ріст продажу у національних та регіональних торгових мережах. Епікур – це майбутнє ринку курятини, доступне вже сьогодні.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також