Карантин з користю: сім онлайн-курсів для саморозвитку

Карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу поставив на багатьох цілях великий хрест. Якщо у ваші плани на 2020 рік не входило місяць сидіти вдома, то потрібно знайти спосіб знайти провести час, який у вас з’явився, з користю. Поки ви в роздумах, що ж робити, аби не витратити карантин в пусту і потім шкодувати про це ще дуже довго, пропонуємо вам ознайомитися з найкориснішими онлайн-курсами. Адже карантин закінчиться, епідемія відступить, а отриманні знання залишаться з вами назавжди.

Coursera

Відчути себе американським студентом стало набагато простіше. Освітня платформа Coursera відкрила безкоштовний доступ до університетських курсів через пандемію коронавірусу для можливості дистанційного навчання. У розділі Coursera for Campus зберуть близько 4000 курсів з різних спеціальностей. Тут можна знайти корисну і повчальну інформацію як для студентів, так і для працівників з чималими професійними досягненнями. До речі, багато онлайн-лекцій мають українські субтитри.

edX

На безкоштовній освітній платформі edX зібрані курси з провідних університетів світу – Гарварду, Стенфорду, політехнічного вишу МІТ. Тут кожен спеціаліст знайде те, що потрібне йому: програмування, іноземні мови, дизайн, медицина – ніхто не залишиться без знань. До того ж на платформі безліч курсів від Нобелівських лауреатів, що робить її ще ціннішою.

Prometheus

Для тих, хто ще не знайомих з українською освітньою платформою Prometheus треба швидше це виправляти. Адже тут зібрані понад 100 безкоштовних онлайн-курсів. Вони будуть корисні не лише дорослим для підвищення кваліфікації. Тут можна знайти й курси для підготовки до ЗНО, аби карантин для ваших дітей-школярів не пройшов марно. У Prometheus є безліч курсів з англійської мови. Примітно, що ви можете обрати курс з іноземної відповідно до ваших цілей, а саме: англійська для медіаграмотності, або для кар’єрного росту; англійська для журналістів, або для бізнесу тощо.

Крім того, освітня платформа Prometheus 18 березня запустила онлайн курс «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки», що допоможе вам дізнатися найважливішу інформацію від авторитетних вчених та установ.

EdEra

Ще одна українська платформа з різноманітними онлайн курсами, освітніми блогами та підручниками – EdEra. Тут ви знайдете багато корисних курсів, які допоможуть вам втілити кар’єрні мрії, стати медіаграмотним та навчитися бачити правду крізь інформаційний шум, а також дізнатися, яку історію від нас приховували в архівах КҐБ. Окрім цього, на платформі EdEra також можна ефективно готуватися до ЗНО та є чимало курсів для школярів різного віку.

Курси з програмування

Для тих, хто постійно думає над кар’єрою в ІТ, але не знає з чого почати – пропонуємо онлайн-курси. Вони, звичайно, не зроблять з вас професіонала та будуть лише початковою сходинкою на шляху до вашого успіху, але з набутими знаннями вам буде легше сприймати всю наступну інформацію. Отже, радимо вам придивитися до сервісу Codecademy. У вас буде нагода вивчити програмування за допомоги інтерактивних вправ. До того ж на сайті доступні декілька мов програмування.

Курси з SMM

На платформі Про СММ ви знайдете декілька курсів з просування у соцмережах, які проходитимуть найближчим часом у вигляді вебінарів. Після проходження курсів ви навчитеся професійно використовувати свої соцмережі та зрозумієте, як зробити так, щоб ваша сторінка була ефективною і, за потреби, приносила вам дохід. Тому карантин і курси з SMM можуть стати для вас новим етапом життя та можливістю віднайти свою справу.

Лекції Кураж Базару

Якщо у вас за роботою все не вистачало часу відвідати Кураж Базар та надихнутися лекціями лідерів думок, що виступали на івентах, є можливість надолужити втрачене. Кураж відкрив доступ до лекцій на своїй сторінці у YouTube. Тут ви знайдете спічі про фемінізм від чоловіків, секрети вивчення іноземних мов, правила написання корисних текстів на різні теми і ще багато чого цікавого, відвертого та популярного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також