Кар’єрні шанси в асортименті: добірка перспективних грудневих стажувань

У перший день зими підготували добірку вакансій для студентів, випускників та фахівців, у яких немає досвіду, але є потенціал та бажання розвиватися. Варіантів стажувань багато, тож завжди можна вибрати те, що підходить саме вам. Головне – бажання та наполегливість.

Якщо хочете отримати роботу мрії, прокачати свої навички та стати професіоналом, не зволікайте, відгукуйтеся на вакансії та приєднуйтеся до стажувань.

Стажист: Розробник ERP-системи Microsoft Dynamics (intern, junior, trainee) в INNOWARE (Київ)

Українська компанія, яка спеціалізується на впровадженні ІТ-рішень, оголошує набір на стажування для майбутніх розробників із впровадження ERP-системи – Microsoft Dynamics 365 Business Central. Стажування триватиме 2,5 місяці: з 11.01.2022 року до 31.03.2022 року. Набір групи проводиться до 31.12.2021. Навчання проходить online, 1 раз на 2 тижні організовуються зустрічі в офісі компанії.

Перевага надається випускникам і студентам 4-6 курсів за напрямками ІТ, комп’ютерні науки, кібернетика або математика, зацікавленим у сучасних технологіях, програмуванні та бізнес-процесах; кандидатам із хорошими знаннями мов програмування C та/або C++/C#/PHP/Pascal/Delphi та систем управління базами даних; з аналітичними та логічними здібностями; з базовими знаннями баз даних та/або Excel; зі знанням англійської мови на рівні Intermediate або вище.

Стажист ВК (систем водопостачання та водовідведення) у Bilfinger Tebodin Ukraine (Львів)

Міжнародна інжинірингова компанія запрошує на оплачуване стажування з подальшим працевлаштуванням студентів 4-5 курсів або випускників. Побажання до кандидатів: інженерна освіта (кафедра гідротехніки та водної інженерії); бажання вчитись; надійність, відповідальність, орієнтованість на результат, командний гравець; знання основ програмного забезпечення AutoCAD, Autodesk Revit – бажано; англійська мова – бажано.

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Київ)

Банк запрошує на стажування. Скористатися шансом можуть студенти 4 або 5 курсів, які знають англійську мову (Upper-Intermediate) та хочуть використовувати її у роботі; люблять досягати поставленої мети та не бояться нових знань; хочуть отримати міжнародний досвід.

Роботодавець готовий запропонувати: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист-економіст у KryvyiRigCement (Дніпро)

Компанія – лідер у галузі виробництва цементу, бетону та заповнювачів для будівельної галузі в Україні, оголошує про відкриття вакансії в центральному офісі. Вимоги до кандидатів: вища/незакінчена вища економічна освіта, випускники 2021/2022 р.; вільне володіння ПК (MS Office, Excel); бажання отримати перший практичний досвід за спеціальністю, самоорганізованість, комунікабельність, відповідальність; здатність швидко освоювати нову інформацію; перевага у кандидатів зі знанням англійської мови від Intermediate (вміння вести ділове листування).

Пропонується: можливість отримати практичний досвід; працевлаштування у штат компанії після успішного проходження стажування; гарна робоча атмосфера; комфортний офіс у центрі міста.

Junior IT Рекрутер (без досвіду роботи) в ITExpert (Київ)

Рекрутингове агентство шукає в команду початківця IT-рекрутера, розглядаються кандидати без досвіду роботи. Очікування від претендентів: бажання розвиватись у рекрутингу, попередній досвід неважливий; готовність вчитися та швидко засвоювати матеріал; протягом першого місяця роботи опанувати техніку пошуку інформації та ресурсів у рекрутингу; до кінця першого місяця роботи навчитися складати листи та опис вакансій.

Для майбутніх працівників анонсується: ментор, який допомагатиме розібратися у новій сфері; медичне страхування; навчання всьому з нуля; можливість кар’єрного та професійного зростання (є внутрішня грейдова система); участь у щотижневому міні-клубі з рекрутингу; тематичні заходи; вільна форма одягу; дружний колектив.

Стажист відділу комерції (Commercial Intern) у L’OREAL Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія запрошує на 6-місячну програму стажування у відділі продажів випускників та студентів останніх курсів. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів (спеціальність: менеджмент, економіка та підприємництво); досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook); хороші аналітичні навички та уважність до деталей; сильні комунікативні навички; знання англійської (Upper-Intermediate).

Стажистам компанія гарантує: офіційне працевлаштування; кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну зарплату; участь у заходах компанії.

Стажист у відділ закупівель (бренди The North Face/Skechers) в INTERTOP (Київ)

Мережа магазинів взуття для всієї родини шукає у свою fashion-сім’ю стажиста у відділ закупівель. Портрет ідеального кандидата: цікавиться темою fashion; вміє працювати з великим обсягом даних; вміє працювати в офісних програмах (Word, Excel, поштові сервіси); знає англійську на рівні Intermediate.

Компанія надає можливість: змінити відділ чи проєкт, зростати у своєму напрямку; відвідувати внутрішню школу INTERTOP Campus, спрямовану на розвиток ІТ та digital skills, брати участь у професійних заходах коштом компанії; гарантується медичне страхування, «біла» зарплата, оплачувана відпустка та лікарняні; тімбілдінги, корпоративи та челенджі; гнучкий графік: 2 дні віддаленої роботи та затишний офіс неподалік від метро; корпоративні знижки.

Інженер на виробництво (стажування) в Procter&Gamble (Київ)

Провідна компанія, що випускає споживчі товари, пропонує приєднатися до команди студентів 3-6 курсів або нещодавніх випускників університету, які гарно володіють англійською мовою, є лідерами, мають навички міжособистісної співпраці.

Майбутній стажист може розраховувати на заробітну плату під час стажування: 29 000 грн брутто на місяць; гнучкий графік роботи; компенсацію обідів; корпоративні перевезення (з Києва та Борисполя); медичне страхування, різноманітні програми оздоровлення (є можливість відвідувати тренажерний зал, ходити на фітнес, займатися йогою); є шанси зайняти керівну роль після завершення програми.

Помічник категорійного менеджера (стажист) у «Прод Глобал» (Київ)

Дистриб’юторська компанія шукає у команду фахівця. Побажання до кандидатів: технічна чи економічна освіта (розглядають студентів); навички роботи з великими обсягами даних; ініціативність та націленість на результат; впевнений користувач Microsoft Office, вміння працювати з цифрами, з Excel; особиста організованість; відповідальність.

Nestle Supply Chain Graduate Program у Nestle Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів запрошує студентів 4-6 курсів та випускників до участі в програмі Nestle Supply Chain Graduate Program. Програма включає: роботу над проєктом протягом 12 місяців; можливість спробувати себе в обслуговуванні клієнтів, дистрибуції, плануванні попиту та постачання, закупівлях; повну зайнятість; підтримку та інструктаж від наставника та супервайзерів.

Портрет ідеального кандидата: комунікабельний та впевнений у собі, студент 4-6 курсів або нещодавній випускник (бажано – за фахом логістика), готовий працювати повний день; вільно володіє англійською; поглинає інформацію, аналізує проблеми та може запропонувати інноваційні рішення.

Преміум-менеджер (стажист) у Credit Agricole (Київ)

Банк запрошує на оплачуване тритижневе стажування студентів 4-5 курсів, які розмовляють англійською. Протягом стажування гарантується: власний ментор; можливість освоїти ексклюзивний сервіс та отримати «ключик» особливого підходу до преміум-клієнтів; доступ до всієї необхідної теоретичної інформації; нагода взаємодіяти із клієнтами вищого сегменту та розширити коло знайомих; можливість отримати постійну роботу за результатами стажування.

Internship – HR Assistant в IKEA Україна (Київ)

Провідний продавець меблів та аксесуарів для дому запрошує на оплачуване стажування студентів останніх курсів навчання або нещодавніх випускників. Зайнятість – 20-30 годин на тиждень. Тривалість стажування – 6 місяців. Стажування проходитиме в магазині у Києві, який знаходиться біля станції метро Почайна.

Вимоги: досвід роботи з пакетом Microsoft Office (MS Excel та MS Word); знання хмарних рішень для зберігання даних: SharePoint, Google Drive, OneDrive тощо та інструментів соціальних мереж (бажано); комунікативні навички письмової та усної англійської мови від Intermediate та вище.

Механік-стажист у «Контінентал Фармерз Груп» (Чернівці)

Сільськогосподарська компанія оголошує набір на оплачуване стажування студентів останніх курсів або випускників ВНЗ/коледжів України за спеціальністю агрономія/інженерія/агроінженерія/механізація сільського господарства. Тривалість стажування – 6 місяців, з можливістю подальшого працевлаштування у компанії. Вимоги до кандидатів: відмінні знання та бажання розвиватись у сфері агрономії, механізації сільського господарства; прагнення до навчання та здобуття практичного досвіду; впевнений користувач ПК; водійське посвідчення кат. В та досвід водіння – буде перевагою.

Пропонується: оформлення згідно з чинним законодавством, соціальні гарантії; можливість розвиватись і досягати цілей разом з командою професіоналів; безкоштовне харчування та проживання; забезпечення ресурсами на період стажування.

Стажист у проєкти (кіно, шоу-бізнес) у KINOLIFE (Київ)

Міжнародна кінокомпанія відкриває свої двері для стажистів. Портрет ідеального кандидата: відповідальний та креативний; любить кіно; добре володіє українською, російською, англійською мовами. Найкращі стажисти отримають шанс взяти участь у міжнародних програмах для молоді у Польщі та Франції від компанії CinemaHall, а також отримають запрошення на постійну роботу. Роботодавець анонсує: цікавий досвід, рекомендації, участь в кіноподії, знайомство з журі та лекторами.

Контент-менеджер (стажист), Телеканал ТЕТ в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг шукає креативного контент-менеджера (стажиста), який займатиметься створенням контенту в соціальних мережах телеканалу. Вимоги: студент ВНЗ або випускник останніх років; грамотна письмова та усна мова (українська, російська), англійська – Intermediate і вище; аналітичний склад розуму та бажання працювати з цифрами та графіками; володіти основними навичками управління сторінками/спільнотами в соцмережах; досвід активного ведення своєї сторінки або спільноти/сторінки сторонньої організації в соцмережах; відповідальність та уважність до деталей; відкритість та готовність до нових викликів; особистий інтерес до сфери медіа та телебачення, зокрема; орієнтованість на результат, здатність швидко навчатися.

Стажист (стажування для студентів: економіка, фінанси) у Bosch (Київ)

Міжнародна компанія оголошує набір на програму стажування. Вимоги до учасників програми: студенти 5/6-х курсів денної форми навчання (спеціалізація: економіка підприємства, міжнародна економіка, фінанси); можливість працювати у гнучкому графіку від 20 до 40 годин на тиждень; можливість проходити стажування протягом наступних 6 місяців; англійська – Pre Intermediate level (бажано); уважність, навички комунікації, орієнтація на результат.

Компанія пропонує: офіційне оформлення згідно КЗпП України; оплачуване стажування (погодинна форма оплати); гнучкий графік роботи; комфортний офіс із зонами для відпочинку та спортзалом; часткову компенсацію харчування, каву, чай тощо; участь у корпоративних заходах.

Вакансії швидко закриваються, не зволікайте!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також