Кар’єрні висоти: добірка високооплачуваних вакансій жовтня

Якщо хочете бути успішним і отримувати гідну заробітну плату, потрібно багато працювати, і що не менш важливо – правильно вибрати професію. Роботодавці з нашої жовтневої добірки запрошують стати частиною сильної команди та пропонують солідну грошову винагороду. Самі переконайтеся у цьому, не варто гаяти час, ваше резюме чекають вже зараз.

Провідний маркетолог в «АСА-ПЛЮС» (Київ)

Будівельна компанія запрошує на роботу маркетолога житлового комплексу. Шукають працівників з досвідом роботи від 5-ти років. В обов’язки фахівця входитиме, зокрема: розробка концепції житлового комплексу; розробка маркетингової стратегії просування житлового комплексу – планування бюджету; підбір підрядників для реалізації маркетингової стратегії за критеріями вартості послуг і якості реалізації поставлених завдань; регулярна взаємодія з підрядниками і контроль виконання завдань; розробка стратегії, контент-плану і контроль ведення бізнес-сторінок ЖК в соціальних мережах (Facebook, Instagram); аналітика рекламних кампаній, аналіз ключових показників; регулярне складання фінансового звіту.

Роботодавець пропонує зарплату на позиції – 120 000 грн.

Керівник fintech проєктів (платіжна система) (Київ)

Фінансова компанія, яка запустила пул послуг в напрямку fintech з використанням власної платіжної системи, оголошує конкурс на посаду. Пропозиція може зацікавити професіоналів з релевантним досвідом роботи в платіжних системах/Fintech-проєктах від 3-х років; які розуміють ринок, тенденції, ключові напрямки розвитку платежів; знають архітектуру побудови сервісу платежів і грошових переказів; у яких є реальні приклади реалізованих проєктів; які розуміють, як взаємодіяти з регулятором.

Роботодавець гарантує, що створить всі необхідні ресурси для реалізації професійних ідей і пропозицій; зарплату – 115 000 грн; колектив сміливих ерудованих професіоналів; серйозні, унікальні та масштабні проєкти.

Регіональний менеджер (спецтехніка) (Запоріжжя)

Провідна компанія, яка займається продажем спецтехніки аграрного та будівельного призначення, запрошує на роботу регіонального менеджера для роботи з компаніями, сільськими господарствами Запорізької області. Побажання до кандидатів: досвід у продажах будівельної, аграрної спецтехніки, мінеральних чи органічних добрив або кормових добавок.

Компанія готова запропонувати: зарплату, що залежить від результату роботи (fix + %) – в межах 100 000 грн; бонуси від продажу, які виплачуються щомісяця; офіційне працевлаштування; маркетингові інструменти для роботи; службове авто та компенсацію пального та відряджень; щорічне навчання від іноземних компаній; можливість кар’єрного росту; робочий ноутбук, телефон, інтернет.

Фінансовий директор (Київ)

Американська компанія оголошує конкурс на посаду фінансовий директор (з функцією генерального директора). Очікування від кандидатів: економічна освіта; від 7-ми років аналогічного досвіду роботи (фінансового, бухгалтерського обліку, корпоративного обліку, аудиту, оподаткування тощо); кваліфікація ACCA/CPA; досвід чи добре знання місцевих податкових вимог і вимог до звітності; практичний досвід складання звітності за стандартами IFRS і US GAАP; сильні організаційні, аналітичні та управлінські навички – знання англійської мови (вільно).

Компанія пропонує: заробітну плату – 160 000 грн; соцпакет; медичне страхування; участь в розвитку компанії на ринку України.

Керівник управління маркетингу (Product Marketing) (Київ)

Найбільший Національний банк України оголошує конкурс на посаду. Вимоги до кандидатів: досвід роботи від 3-х років в галузі маркетингу; досвід проведення дослідження ринку, порівняльного аналізу продуктів; знання ключових методик інтернет-просування для B2C, успішні кейси їх застосування; знання інструментів просування в каналах класичного маркетингу і digital-маркетингу; досвід і вміння створювати бізнес-моделі, плани маркетингового просування, концепції, стратегії розвитку продуктів, їх виведення на ринок і просування; здатність швидко аналізувати ринок, будувати прогнози; уміння доводити і захищати підготовлені матеріали; впевнений користувач ПК, MS Office: Word, Excel, PowerPoint.

Умови праці: сучасний офіс в центрі Києва; графік роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00; офіційне працевлаштування згідно КЗпП; оплачувана відпустка 24 к. д. і оплачуваний лікарняний; проведення тренінгів та навчальних заходів; заробітна плата – 100 000 грн.

Керівник проєкту в ABC development (Київ)

Будівельна компанія для реалізації інноваційного житлового кварталу шукає фахівця. Вакансія зацікавить кандидатів, у яких вже є реалізовані подібні проєкти (висотні будинки, комплекси невисоких житлових будинків або котеджні містечка); які мають досвід роботи в службі замовника або будівельної компанії не менше 3-х років (бажано висотні будинки або житлові комплекси); мають досвід управління командою і ресурсами; готові на себе взяти відповідальність і відповідають за результат (зокрема, фінансовий); мають досвід ведення оперативного та фінансового обліку; знають основи проєктування та будівництва.

Компанія пропонує: зарплату – 100 000 грн + бонус; роботу в команді професіоналів; можливість професійного росту; зручну локацію офісу (центр міста).

Рієлтор, брокер, менеджер з продажу, експерт з первинної нерухомості в The Capital (Київ)

Агентство елітної нерухомості відкриває вакансію. Кандидати, які пройдуть відбір, можуть розраховувати на: високий відсоток від угод і бонуси; велику клієнтську базу; навчальні тренінги; кар’єрний ріст; корпоративи; поїздки за кордон в дружному колективі; зарплату – 100 000 грн (дохід залежить від продуктивності, мотивації та цілі).

Керівник відділу рекрутингу IT в MDConsult (Київ)

Outstaff компанія, яка займається розробкою ПЗ для мобільних пристроїв, у пошуках спеціаліста. Необхідні знання: досвід управління командою рекрутерів від 2 років, 3+ років досвіду роботи у сфері IТ рекрутингу; управління процесом повного циклу рекрутингу, забезпечення високої якості відбору кандидатів; Google Suite, ATS; аналітичні здібності, гнучкість мислення, здатність працювати в динамічних умовах; англійська – Upper-Intermediate.

Що пропонує компанія: зарплату – 3 000-4 500$; роботу в комфортабельному офісі, повну зайнятість; можливість реалізувати управлінські амбіції; перспективу росту до Head of recruiting department; оформлення ФОП (бухгалтерський супровід); курси англійської в офісі; медичне страхування.

Фінансовий директор (Харків)

Аутсорсингова компанія, що працює на ринку архітектурної та геймінгової візуалізації, оголошує конкурс на вакансію. Вимоги до кандидата: англійська мова на рівні В1 і вище; досвід роботи з іноземними юрисдикціями (відкриття та супровід компаній, взаємодія з банками) і міжнародним структуруванням бізнесу; досвід роботи фінансовим директором 5+ років у середніх і великих компаніях; вища освіта, наявність серйозної фінансової та/або бізнес-освіти буде перевагою; знання та доведені практичні навички у сфері фінансового управління компанією; досвід успішної автоматизації управлінського обліку і бізнес-процесів.

Роботодавець гарантує: роботу в молодій, успішній та дружній команді професіоналів, яка розподілена географічно; заробітну плату – 120 000 грн + річні бонуси; графік: пн-пт, 09.00-18.00; офіційне оформлення.

Репродуктолог у World Center of Baby (Київ)

Міжнародна компанія шукає лікаря-репродуктолога. Очікування від претендентів: спеціалізація з репродуктології; досвід роботи в репродуктивній медицині понад 5 років; посвідчення про наявність вищої кваліфікаційної категорії; володіння протоколами стимуляції та сучасними методами та технологіями в галузі репрудоктології; володіння іноземними мовами – вітається; участь у міжнародних конференціях – обов’язково.

Компанія пропонує: заробітну плату – 70 000-100 000 грн (ставка + бонус); повну або часткову зайнятість.

Комерційний директор у «Львівхімтек» (Ратне)

Компанія, яка займається гуртовою торгівлею хімічними матеріалами, шукає працівника. Потрібна людина з досвідом продажів молочних продуктів (вершкове масло, спреди, рослинно-вершкові суміші). Великою перевагою буде наявність власної бази збуту.

Серед обов’язків: планування, розробка та впровадження стратегічних планів для компанії; активні продажі; розширення клієнтської бази; планування, організація і контроль робочих процесів; проведення переговорів, підписання договорів з постачальниками та замовниками.

Пропонується: зарплата – 100 000-150 000 грн (ставка + відсоток від продажів).

Поспішайте! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також