Кар’єрний старт: добірка серпневих стажувань з різних галузей

Розпочати кар’єру в літній період можливо, і якщо у вас немає досвіду роботи – це не привід засмучуватися. Ловіть традиційну добірку стажувань для тих, хто досвіду роботи поки не має, але має потенціал, бажання розвиватися та вдосконалюватися. Отож, студенти старших курсів, випускники, фахівці-початківці, не зволікайте, відгукуйтеся на вакансії!

Intern: Junior CRM Business Analyst (Microsoft Dynamics CRM) в INNOWARE (Київ)

Українська компанія, яка спеціалізується на впровадженні ІТ-рішень, оголошує набір у групу стажування для майбутніх аналітиків із впровадження Microsoft Dynamics CRM. Розглядають: випускників і студентів 5-6 курсів за економічними та ІТ-напрямами, зацікавлених у сучасних технологіях і бізнес-процесах; з аналітичними та логічними здібностями; з базовими знаннями баз даних та електронних таблиць; зі знанням англійської мови на рівні Upper-Intermediate або вище; позитивних і відкритих до нових знань; комунікабельних та відповідальних. Тривалість – з 6 вересня до 25 жовтня. Набір групи проводиться до 1 вересня включно. Навчання проходить online. Один раз на тиждень проводяться зустрічі в офісі компанії.

Після стажування, за умови приєднання до команди, можна розраховувати, зокрема, на тренінги та постійний професійний розвиток; складні завдання та багатогранні рішення; міжнародну сертифікацію від Microsoft; конкурентну грошову винагороду.

Стажист відділу фінансів (Financial Intern) у L’OREAL Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія запрошує на 6-місячну програму стажування у відділах фінансів випускників та студентів останніх курсів. Серед основних вимог: повна вища освіта; студенти останніх курсів (фінанси, менеджмент, економіка та підприємництво); досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, Outlook тощо); високий рівень аналітичних навичок; уважність до деталей та відповідальність; знання англійської – Upper-Intermediate.

Компанія гарантує: офіційне працевлаштування; кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну зарплату; участь у заходах компанії.

Також у компанії актуальні наступні вакансії для стажистів: Стажист відділу маркетингу (Marketing Intern), Стажист відділу комерції (Commercial Intern), Стажист діджитал-відділу (Digital Intern).

Стажист на керівника магазину в JYSK (Івано-Франківськ)

Міжнародна торгова мережа запрошує долучитися до команди. Очікування від претендентів: досвід управління людьми та/або організації процесів; здатність швидко відновлюватися в стресових ситуаціях; готовність на постійній основі підвищувати свої та командні результати; готовність працювати на рівних разом зі своєю командою, зокрема, наприклад, розвантажувати товар; готовність приймати виклики та брати відповідальність за результат.

Пропонується: заробітна плата – 17 500-24 000 грн; щомісячні бонуси від 10-15% до основної зарплати; повне медичне страхування з першого дня працевлаштування; участь у різних конкурсах з подарунками: подорожі, машини, абонементи в спортзал, грошові винагороди тощо; інтенсивний 5-тижневий курс навчання на програмі «Стажист на керівника магазину»; особистий наставник; щонайменше 4-6 разів на рік тімбілдінги та зустрічі з колегами з усієї України.

Також компанія запрошує стажистів у Запоріжжя, Київ, Житомир, Полтаву, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Тернопіль, Луцьк.

Global Graduate Programme – Operations у British American Tobacco Україна (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує долучитися випускників та молодих спеціалістів до глобальної програми. Тривалість – 18 місяців. Вимоги: вільна розмовна англійська та українська мови; нещодавній випускник (не більше 3-х років після університету); лідерські навички; сильні аналітичні здібності; мобільність на міжнародному рівні.

Пропонується: конкурентна зарплата та річна премія; обід у їдальні; медичне страхування та страхування життя; регулярні спортивні заходи для участі або перегляду та підтримки; різноманітна та відкрита команда; безкоштовний тренажерний зал (розташований на території заводу); комфортне місто з хорошою інфраструктурою.

Стажист у відділ продажів у Binotel (Київ)

IT-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, шукає співробітника з мінімальним досвідом роботи в офісі або взагалі без досвіду. За умови успішного проходження етапів стажування, компанія пропонує посаду співробітника ВП із зарплатою 1 000$ і вище. Портрет ідеального кандидата: бажання отримати перший досвід роботи в системній великій компанії; бажання працювати у сфері продажів, пов’язувати з цим своє майбутнє; грамотна усна та письмова мова.

Компанія пропонує: зарплату: ставка + відсоток, від 10 к; 13-у зарплату; молоду команду, багато підтримки та допомоги; можливість за 12 місяців пройти всі етапи навчання; страхування від локдаунів і всього, що пов’язано з COVID-19; безкоштовні кава та чай в офісі (власний актовий зал, кухня-кафетерій, зал для йоги); офіційне працевлаштування та оплачувану відпустку; графік роботи – будні з 9.30 до 18.30.

Фінансовий консультант (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує на стажування. Побажання до кандидатів: вища освіта (бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність швидко навчатися; бажання бути частиною команди професіоналів. Досвід роботи не обов’язковий.

Гарантується: офіційне працевлаштування; оплачуване стажування з першого дня оформлення; стандартний графік: 5/2 (субота та неділя – вихідні); фіксована ставка + бонуси; постійне навчання коштом банку від початку стажування та протягом всієї кар’єри; зарплата без затримки (двічі на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; медичне страхування; розвиток кар’єри; можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Механік-стажист у «Контінентал Фармерз Груп» (Івано-Франківськ)

Сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями запрошує на стажування молодих спеціалістів. Роботодавця цікавлять: студенти останніх курсів або випускники ВНЗ/коледжів України за спеціальністю агрономія/інженерія/агроінженерія/механізація СГ. Тривалість стажування – 6 місяців, є можливість подальшого працевлаштування у компанії. Початок – вересень 2021 року. Вимоги до кандидатів: готовність працювати в регіонах (Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька обл.); відмінні знання та бажання розвиватися у сфері агрономії, механізації СГ; прагнення до навчання та здобуття практичного досвіду; впевнений користувач ПК; водійське посвідчення кат. «В» та досвід водіння – буде перевагою.

Пропонується: оплачуване стажування; оформлення згідно з чинним законодавством, соціальні гарантії; професійні наставники; можливість розвиватися та досягати цілей разом з командою; безкоштовне харчування та проживання; забезпечення ресурсами на період стажування.

Аналітик даних (стажист) у MD-fashion (Київ)

Група компаній-партнерів, які об’єднали більш ніж 150 брендових магазинів в Україні та Казахстані, оголошує конкурс на вакансію. Для роботодавця важливі: впевнені навички користування Excel; англійська – Intermediate/Upper-Intermediate; фундаментальні знання в математиці (математичний аналіз, лінійна алгебра, теорія ймовірності та статистика). Будуть перевагою: просунуті навички використання Excel (Power Pivot, Power Query), Power BI, Qlik, Tableau; базові знання, навички володіння SQL; базові знання, навички в програмуванні; досвід роботи з 1С, ERP, SAP.

Кандидатам, які пройдуть відбір, роботодавець гарантує: стабільну заробітну плату та офіційне оформлення; комфортний офіс; корпоративні знижки на продукцію компанії.

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів)

Банк пропонує скористатися шансом пройти стажування. Вимоги до претендентів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Junior iOS Developer (навчання iOS) у NIX Solutions (Харків)

IT-команда запрошує на безкоштовне навчання студентів і початківців-розробників. Портрет ідеального кандидата: знання принципів ООП; знання алгоритмів і структур даних; базові знання будь-яких мов програмування високого або середнього рівня (особливим плюсом буде знання Swift); бажання працювати в команді однодумців.

Схема навчання: 4 тижні нових знань і практик; 40 годин на тиждень в офісі компанії (формат навчання залежить від ситуації на момент старту та може бути змінений на онлайн); старт – вересень 2021 року. Після успішного закінчення навчання є можливість спробувати свої сили на вакансію Junior iOS Developer у компанії.

Дизайнер графічного контенту (стажист) в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує в команду. Побажання до претендентів: профільна освіта (графіка, дизайн) або курси; володіння програмами Adobe: Photoshop, Illustrator (знання InDesign, After Effects – буде плюсом); наявність портфоліо; вміння працювати в команді, прискіпливість до деталей, активність; любов до експериментів та слідування сучасним тенденціям дизайну; креативне мислення, почуття стилю. Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Актуальні вакансії для стажистів у компанії: Молодший PR фахівець (стажист), відділ просування зірок, Молодший бродкаст-дизайнер (стажист), Режисер монтажу (стажист) #забутипровік.

Junior SEO-спеціаліст у Promodo (Львів)

Агентство з performance-маркетингу шукає відповідального та уважного до деталей фахівця. Необхідні: досвід роботи з програмами зі збору та кластеризації; досвід збору семантичного ядра; розуміння інструментів Screaming Frog, Ahrefs; знання Excel – обов’язково; грамотна письмова та усна мова; уважність до деталей та педантичність, інтерес до напряму SEO.

Роботодавець пропонує: офіційне оформлення; відпустку 24 к. д.; цікаві e-commerce проєкти; постійний розвиток і навчання, можливість відвідування профільних тренінгів, семінарів коштом компанії; робота в команді професіоналів у доброзичливій атмосфері; гнучкий графік роботи (8-годинний робочий день).

Sales Trainee у Procter&Gamble (Київ)

Провідна компанія споживчих товарів запрошує на стажування. Тривалість – 6-12 місяців. Після успішного завершення стажування є можливість працювати в компанії на керівній посаді. Шукають: студентів 3-6 курсів або нещодавніх випускників ВНЗ, які володіють англійською – Upper-Intermediate та українською – вільно; мають дійсне посвідчення водія (активний водій); цінуються міжособистісні та лідерські навички та відмінне аналітичне мислення, а також позитивне ставлення до викликів та змін.

Компанія пропонує: заробітну плату під час стажування: 29 000 грн, брутто на місяць; пакет пільг: медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсація обідів, додаткові дні відпустки; компенсацію витрат на службові автомобілі та мобільний зв’язок; гнучкий графік роботи та можливість працювати вдома.

Вакансії швидко закриваються, не зволікайте!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також