Осіння пора любить тихий відпочинок, плед, какао, глінтвейн та добру книгу. Восени, зазвичай, найчастіше загострюється синдром «запійного читання». Приготували для вас смачну добірку книг на будь-який смак. Аби ви читали, саморозвивались, раділи та планували, як покращити своє життя.

«Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні». Видавництво «Бурда»

Рекомендуємо аж 50 місць України – цікавинки які варто побачити на власні очі. 50 унікальних локацій, розвіданих для вас тревел-блогерами та журналістами. Не можете навіть уявити, скільки всього, вартого відвідання! Хіба ж знали ви, що є в нас унікальне рожеве мертве море, де вода солоніша за воду усіх морів світу? І що маємо на своїй території найбільшу пустелю Європи та фантастичні каньйони? Духовні святині, непідкорені замки, незабутні краєвиди, гастрономічні спокуси. Рушайте, почавши із заходу, милуйтеся, фотографуйте, збагачуйтеся емоціями. Є у книзі і круті лайфхаки, розроблені маршрути та мегакорисні поради.

«Дієта Будди». Тара Котрелл та Ден Зигмунд

А чи знаєте ви, що на шляху до просвітлення, Будда спробував чимало способів харчування? І коли викладав свої правила послідовникам, то радив уникати несвоєчасного прийому їжі. Велика людина спробувала навіть екстремальне голодування, але не визнала це заняття корисним. Нон-фікшна книга Тари Котрелл та Дена Зигмунда для тих, хто збирається покращити своє життя. Рекомендований спосіб – без протипоказань та фанатизму. Пізнайте шість корисних правил дієти Будди, які почали своє існування 2500 років тому, але дієві та актуальні у наш час. Коротко кажучи, мова йде про скорочення годинного відрізка для прийому їжі, водночас можна додавати у раціон майже все, що вам забажається. А ще книга дає круті рекомендації з медитації та вчить сприймати процес їжі як усвідомлене дійство.

 «Про що я говорю, коли говорю про біг». Харукі Муракамі.

Рекомендуємо легкий та іронічний нон-фікшн від Харукі Муракамі. Автор ділиться тим, що мотивувало його до щоденних занять бігом. Біг як медитація, генератор ідей, час для прийняття рішень. Біографічна історія становлення особистості. Заходить легко, спонукає та вчить отримувати задоволення від життя. Якщо немає бажання, або можливості та місця де бігати, про біг можна читати. Але правильно одне: прочитавши, хочеться відразу взути кросівки та почати нове життя. Дякуємо Харукі Муракамі за чарівний поштовх.

«Все взрослые несчастны». Кара Лінн.

У дітей немає минулого та майбутнього, але вони з великим успіхом користуються нинішнім. Психологічні уроки письменниці Кари Лінн примусять вас перестати бути надто дорослими, не перебільшувати з серйозністю, цілком розчиняючись у буденних проблемах. Зберегти у надрах своєї душі світлу життєрадісну дитину та піклуватися про неї. Не дамо надмірній серйозності відняти у нас велику кількість гарних подій та відчуттів. Книжка з відмінним поглядом на дорослішання. Весело читати та набувати цінні відомості.

«Місто дівчат». Елізабет Гілберт

І на десерт, дівочий (і не тільки) емоційний роман від авторки «Їсти, молитися, кохати». Дотепна та чуттєва історія молодої дівчини, яка зрозуміла: щоб бути доброю людиною, не обов’язково мати чемні манери. Історія справжньої дружби та кохання, на які війна наклала свій темний відбиток. Роман починається з життя Нью-Йорку 40-х років минулого століття. Будемо свідками життєвого шляху нашої героїні, Вівіан, сповненого злетів, падінь, зірок та спокус. Цікаво почитати, вважаємо що старина Фрейд серйозно зацікавився б деякими з персонажів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!