Сім книг, щоб забути про карантин і повернутися до життя

Під час карантину ввійшло у звичку боятися людей, не зустрічатися з друзями, сидіти вдома та за будь-яких обставин дезінфікувати руки. Деякі з нових звичок дуже корисні та допоможуть зберегти здоров’я, поки рівень захворюваності в Україні падає дуже повільно. Проте є звички, які лише псують життя та заважають насолоджуватися послабленнями. Повернутися до звичних речей без панічних атак вам допоможуть правильні книги.

Дональд А. Норман «Емоційний дизайн»

Книга колишнього віце-президента з розвитку технологій Apple Дональда Нормана зруйнує стереотип, що емоція та раціональність суперечать один одному. Автор розповідає, яке задоволення вам приносять покупки і чому для них важлива обгортка. Книга змусить по-новому поглянути на продажі та підготує вас до шопінгу після завершення карантину. Також вона буде особливо корисна для тих, хто продає, створене власними руками.

Ліза Сверлінг і Ральф Лазар «Щастя це… 500 причин бути щасливим»

Якщо з карантином та дощами, які не мають кінця, ви вже не знаєте, як радіти звичним речам та й взагалі забули, що таке щастя, то ця книга саме для вас. Автори спонукають до роздумів над тим, що насправді робить нас щасливими, усвідомлення цього та приведуть до насолоди від життя. Тож перед тим, як повернутися у метушливий світ прочитайте «Щастя це….» та біжіть йому на зустріч.

Мік Вікінг «Маленька книга люке. Секрети найщасливіших людей світу»

Ця книга про щастя потрібна всім тим, хто скучив на карантині за подорожами. Адже вона, наче путівник світового щастя. Мік Вікінг зібрав у своїй книзі рецепти щастя від представників різних країн і радо ділиться ними з читачами. Тож видання допоможе кожному зрозуміти, що щастя не потрібно шукати десь за обрієм, воно поряд з нами і його, навіть, можна виміряти.

Марі Кондо «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас»

Якщо за час карантину ви так і не змогли перебрати мотлох у комірчині або хоча б позбутися декількох речей з шафи, то ця книга точно для вас. Тут не зустріти правил прибирання чи сортування сміття. Проте Марі Кондо зможе змінити ваше мислення, яке допоможе навести лад у домі, душі, стосунках і більше ніколи не повертатися до безладу.

Стів Харві  «Діяти як переможець, думати як переможець»

Стів Харві переконаний, що кожна людина народжується з певним даром, проте інколи йому не дають розвинутися. Ті, хто на карантині втратили свою роботу або зрозуміли, що життя надто коротке, аби присвячувати його справі, що не приносить задоволення, –  обов’язково повинні прочитати цю книгу. Вона допоможе віднайти ваші таланти, розвинути їх, зробити справою свого життя та здійснити давні мрії.

Віктор Франкл «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі»

Це життєствердна історія від людини, що пройшла пекло німецьких концтаборів підійде для найбільших песимістів. Паралельно з розповіддю своєї історії Віктор Франкл міркує над тим, що поведінка людини в будь-якій ситуації – це лише її власний вибір. Він переконує, що завжди можна вчинити інакше, якщо теперішній стан речей вас не влаштовує. Ця книга як ніщо інше допоможе знайти внутрішню мотивацію та змінити власне життя на краще.

Julie Poly «Ukrzaliznytsia»

Як бонус для тих, кому зовсім не хочеться читати, українська фотографиня Julie Poly представила книгу Ukrzaliznytsia. Вона ідеально підійде всім, хто сумував за поїздками в Бердянськ у плацкарті, та поки не наважується далеко відходити від дому. На сторінках книги ви зустрінете типових пасажирів українських поїздів зі звичними атрибутами поїздок. Можливо, вам навіть вдасться почути аромати смаженої курки та свіжого огірка.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також