Кому готові платити до 200 000 гривень? Добірка високооплачуваних вакансій червня

Якщо ви ще не запланували літню відпустку, продовжуєте працювати, але тримаєте руку на пульсі, переглядаючи вакансії та вивчаючи пропозиції компаній, пропонуємо звернути увагу на нашу добірку вакансій. В ній представлені пропозиції для тих, хто хоче професійно зростати, отримувати високу заробітну плату та будувати успішну кар’єру. Не зволікайте, вакансії є актуальними наразі та доступними для працевлаштування.

Директор з маркетингу в Motormart (Дніпро)

Автомобільна компанія шукає в команду спеціаліста. Портрет ідеального кандидата: має досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років; з вищою освітою; з високим рівнем самоорганізації та самодисципліни; володіє лідерськими якостями; енергійний, залучений, креативний.

Роботодавець пропонує: високу і стабільну заробітну плату – 100 000 грн; роботу в успішній, надійній, компанії, яка активно розвивається; офіційне працевлаштування з соціальним пакетом згідно КЗпП; графік роботи: з 9.00 до 18.00, пн-пт; гнучку перерву на обід у будь-який зручний час; можливості для розвитку професійних і особистісних компетенцій.

Менеджер з регіонального розвитку (країни Прибалтики) у ROSHEN (Київ)

Кондитерська корпорація відкриває вакансію. Від кандидата вимагається: вища освіта (економічна, фінансова, маркетингова, технічна); досвід роботи у сфері FMCG (КАМ, регіональний менеджер, національний менеджер, комерційний директор) не менше 3-х років; управлінський досвід від 1 року; досвід ведення переговорів на рівні топ-менеджерів мережі; досвід аудиторного та польового навчання; досвід розробки стратегії продажів; знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate та вище; відмінне знання Excel; вміння планувати та прогнозувати, навички реалізації проєктів; готовність до відряджень.

Гарантується: конкурентна заробітна плата – 100 000 грн (ставка + бонус за виконання фокусних завдань); офіційне працевлаштування; медичне страхування; обіди коштом компанії; програми навчання.

Операційний директор (Київ)

Американська торгова компанія оголошує конкурс на посаду. Побажання до кандидатів: аналогічний досвід роботи 5-10 р. (у міжнародних компаніях); здатність співпрацювати з різними організаційними культурами та відділами; здатність досягати успішних результатів і будувати конструктивну взаємодію в цілому; можливість відряджень (як на місцевому, так і на міжнародному рівні); можливість управляти декількома проєктами одночасно; знання англійської мови (вільно); сильні організаційні, аналітичні навички та навички тайм-менеджменту. Сфера діяльності: товари народного споживання (non-food).

Компанія пропонує: заробітну плату – 120 000 грн; соцпакет; участь в розвитку компанії на ринку України.

Фінансовий директор (з функцією генерального директора)

Також компанії потрібен фінансовий директор. Серед вимог до кандидатів: економічна освіта; від 7 років аналогічного досвіду роботи (фінансового, бухгалтерського обліку, корпоративного обліку, аудиту, оподаткування тощо); кваліфікація ACCA/CPA; досвід чи добре знання місцевих податкових вимог і вимог до звітності; практичний досвід складання звітності за стандартами IFRS і US GAАP; сильні організаційні, аналітичні та управлінські навички; знання англійської мови (вільно). Пропонується заробітна плата у розмірі 160 000 грн.

3D-дизайнер у StarLadder (Київ)

Міжнародне агентство повного циклу, що працює на ринку кіберспортивних змагань і трансляцій, у відділ креативних дизайнерів шукає фахівця. Вимоги: напрям у дизайні: 3D-дизайн/анімація; рівень: спеціаліст; вид зайнятості: робота в офісі, дистанційна робота; досвід роботи від 3-х років.

Ідеальний кандидат: Motion-дизайнер зі знанням After Effects і Cinema 4D; необхідні навички в Adobe Illustrator і Adobe Photoshop, плюсом будемо досвід роботи в Unreal Engine; наявність портфоліо або showreel (обов’язково).

Пропонується: заробітна плата – 80 000-110 000 грн; відвідування івентів.

Директор виробництва (м’ясоперероблення) (Харків)

М’ясокомбінат відриває конкурс на заміщення позиції. Вимоги до кандидатів: досвід роботи директором на м’ясному підприємстві від 3-х років (обов’язково); розуміння виробничих процесів на м’ясопереробному підприємстві від 3-х років (обов’язково); ВО, енергійний та рухливий; досвід роботи і логістиці; навички роботи з 1С, «Бітрікс»; знання технологій забою, обвалювання, виробництва ковбасної продукції, норм; лідерські якості; високий рівень управлінських та комунікативних навичок; орієнтація на результат.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування та зарплату в межах 50 000-100 000 грн: ставка (договірна, від 50 000 грн/міс) + бонус щомісяця + річний бонус від прибутку підприємства, своєчасну оплату; компанія надає житло (3-кімнатна квартира) на період трудових відносин; організовує розвіз; локація – Харківська область.

Team Lead арбітражної команди в Traffic Light CPA (Київ)

Міжнародна компанія у сфері інтернет-маркетингу запрошує в команду. Очікування роботодавця: досвід роботи Team Lead у сфері інтернет-маркетингу (СРА); знання успішних практик і теорій переговорів, технік продажів; успішний досвід в продажах; гнучкість мислення, системність; завзятість і наполегливість у досягненні кращого результату; HR і комунікабельні навички; аналітичні здібності; креативність у сфері інтернет-маркетингу (CPA); розуміння принципів роботи сайтів/лендінгів, доменів, IP-адрес.

Умови праці: робота в офісі; графік: пн-пт з 9.00 до 18.00 або з 10.00 до 19.00; заробітна плата – 70 000-200 000 грн (ставка + змінна частина), своєчасна виплата.

Комерційний директор в Irosteecon LLC (Одеса)

Компанія, яка  працює у сфері важкого машинобудування, відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: управлінський досвід роботи у виробничих, експортноорієнтованих компаніях від 2-х років; досвід продажів в Україні; досвід роботи на ринку США або Євросоюзу; досвід пошуку клієнтів і побудови довгострокових відносин; знання англійської мови не нижче Advanced – обов’язково.

Завдання: продаж послуг компанії на внутрішньому ринку; побудова відділу продажів; виведення компанії на зовнішні ринки. Заробітна плата – 100 000 грн (сукупний дохід: ставка + % від продажів).

Провідний інженер у галузі біомедичної інженерії в «Інститут квантово-хвильової медицини та інформаційного поля» (Київ)

Інститут запрошує на вакантну посаду. Вимоги: профільна вища освіта (електроніка, схемотехніка, радіофізика, радіоелектронна інженерія, біомедична інженерія); знання основних принципів розробки сенсорів провідних світових виробників; знання в галузі цифрової фільтрації та сучасних методів обробки сигналів для 3D-візуалізації біомедичних даних, а також отримання надчутливих елементів; знання основ квантової фізики та принципів роботи сучасних квантових сенсорів, датчиків, квантових інтерференційних транзисторів тощо; досвід роботи з різними вимірювальними приладами та сучасними матеріалами, володіння навичками роботи з обробки різних матеріалів; впевнене користування сучасними приладами, знання в галузі метрології; готовність до переїзду в м. Київ.

Компанія готова надати всі необхідні та максимально комфортні умови для роботи та проживання (для фахівців з інших міст) у Києві; оплатити переїзд з іншої країни, а також націлена на довгострокову та плідну співпрацю; заробітна плата на позиції – 160 000 грн.

Директор мережі магазинів

Компанія, одним із напрямів бізнесу якої є мережа магазинів харчових продуктів придомного формату, запрошує на посаду. Вимоги: обов’язковий досвід роботи в рітейлі від 2-х років; вміння використовувати взаємозв’язок комерційного напряму, маркетингу, логістики та інших функцій для досягнення показників у продажах в командній роботі (акції, введення нових продуктів, постачання товару тощо); високий рівень комунікабельності та вміння працювати в режимі багатозадачності, надавати постійний зворотний зв’язок підлеглим; вміння власноруч будувати системи, базово описувати та вдосконалювати бізнес-процеси; лідерство, високий рівень самостійності, вміння приймати управлінські рішення та вимагати від підлеглих дисципліну та виконання стандартів; наявність автомобіля (бажано).

Умови роботи: офіційне працевлаштування; підпорядкованість виконавчому директору; в підпорядкуванні куратори магазинів; заробітна плата – 75 000-130 000 грн, ставка + KPI; 80% – робота в мережі (перевірка стану магазинів), 20% – в офісі (зустрічі, методична робота); корпоративний мобільний зв’язок, компенсація палива.

Керівник відділу мережевої інфраструктури в «Регіональна газова компанія» (Київ)

Регіональна газова компанія запрошує в команду. Необхідні навички: вища профільна освіта; розуміння роботи TCP, UDP, IP, OSPF, PVST, VRF, HTTP, TLSv 1.2-1.3, DHCP, DNS, NAT, веб-проксі; досвід налаштування та підтримки обладнання Cisco (комутатори, маршрутизатори); досвід роботи або організації інфраструктури Cisco ACI; наявність сертифікації Cisco, Juniper, або інших мережевих сертифікатів; досвід роботи з SDN-рішеннями; розуміння BGP, MPLS (L2/L3VPN); досвід роботи з Unix (Ubuntu, Debian, CentOS); Python, сценарії Bash для загальної автоматизації; розуміння передових методів управління мережею центрів обробки даних і кампуса.

Пропонується: заробітна плата – 80 000-100 000 грн; офіційне працевлаштування; графік роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00; офіс в центрі міста; робота вдома або в офісі (графік – комбінований); корпоративні курси англійської мови; тренінги, семінари, майстер-класи, курси коштом компанії; договір з приватною клінікою на лікування COVID-19.

IT-директор (CIO) (Київ)

Міжнародна фармацевтична компанія оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: вища профільна освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років (бажано у фармацевтичній галузі); знання сучасних IT-технологій та продуктів, досвід створення, впровадження та розвитку IT-систем; рівень володіння англійською мовою на рівні, достатньому для участі в переговорах з іноземними колегами; вміння розставляти пріоритети і знаходити оптимальний варіант вирішення завдань; досвід в плануванні, бюджетуванні та контролі ресурсів; відповідальність, ініціативність, комунікабельність, орієнтація на результат.

Умови роботи: заробітна плата – від 100 000 грн (рівень зарплати обговорюється на співбесіді); графік роботи: пн-пт, 9.00-18.00; офіційне оформлення, відпустка, лікарняні, медичне страхування, корпоративний автомобіль; випробувальний термін – 6 місяців; офіс на лівому березі.

Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також