Кому готові платити до 120 000 грн: 10 актуальних вакансій

Добірку «гарячих» травневих вакансій від компаній, які готові платити фахівцям до 120 000 грн, підготували аналітики robota.ua. Пропозиції для представників різних сфер діяльності, тих, хто хоче розвиватися та заробляти більше. Переходьте та знайомтеся з умовами, багато компаній пропонують окрім високих заробітних плат гідні умови праці та цікаві «плюшки».

Таргетолог Facebook у Eva Craft (Київ)

Компанія – виробник автомобільних килимків, шукає у свою команду спеціаліста. Для роботодавця важливі: досвід роботи від 2-х років на аналогічній посаді; розуміння алгоритмів Facebook; досвід роботи з бюджетами від 10 000$ на місяць; робота тільки з проєктом компанії; навички створення стратегії масштабування; досвід роботи з товарним бізнесом вітається.

Компанія пропонує: віддалену роботу або в офісі; можливість заробляти від 40 000-120 000 грн; навчання коштом компанії; роботу в молодому, дружному колективі.

Scrum Master в Unicorn Media (Одеса)

Медіакомпанія шукає в команду професіонала з організації процесів, а саме – Agile coach зі знанням Kanban. Навички, якими повинен володіти кандидат: досвід роботи Agile coach від 2-х років; досвід роботи з командами 100+ людей; знання Scrum і Kanban; бути впевненим фасилітатором (вміти проводити збори, зустрічі, мозкові штурми); готовність занурюватися у специфіку роботи творчої команди; бути відкритим, позитивним, креативним, комунікативним, відповідальним, пунктуальним, гнучким, відкритим до змін.

Пропонується: зарплата – 60 000-80 000 грн (за результатами співбесіди); комфортні умови роботи; повна зайнятість; дружний, молодий колектив; корпоративні бонуси та заходи.

Бортінженер Мі-8 (17) в «Українські вертольоти» (Київ)

Провідна авіакомпанія проводить відбір на конкурсній основі на посаду Бортінженер. Вимоги до кандидатів: середня освіта за спеціальністю «Технік/механік авіаційний з експлуатації повітряних суден/систем ПС» або вища освіта за спеціальністю «Інженер з технічного обслуговування повітряних суден та авіаційних двигунів»; досвід роботи за спеціальністю; загальний наліт на повітряних суднах на посаді Бортінженера від 100 годин (наліт на повітряних суднах типу Мі-8 – не менш 100 годин); володіння англійською мовою – IELTS 4.0 і вище, ICAO 4.0; ліцензія бортінженера (ICAO).

Умови роботи: заробітна плата – 120 000 грн (середня зарплата, залежить від рівня підготовки); можливість постійно підвищувати рівень професійної підготовки та англійської; медичне страхування на період виконання безпосередніх посадових обов’язків.

Фінансовий директор (CFO) у VAPE Distribution (Київ)

Компанія, яка займається дистрибуцією електронних сигарет та аксесуарів, шукає спеціаліста. Серед вимог до претендентів: мінімум 5 років досвіду на аналогічній посаді у сфері FMCG/дистрибуції; розуміння усього циклу управлінської звітності – прибутки та збитки, рух грошових коштів, баланс; надання експертизи з побудови бізнес-моделей та розуміння unit-економіки; високі комунікативні, аналітичні та менеджерські навички; цілеспрямованість.

Компанія гарантує: гнучкий робочий час; зарплату – 70 000-90 000 грн (за результатами співбесіди, залежить від рівня досвіду).

Стоматолог-ортопед у Burov Clinic (Київ)

Стоматологічній клініці потрібен фахівець. Вимоги: вища медична освіта, інтернатура, спеціалізація «Ортопедична стоматологія»; досвід роботи від 5 років (не враховуючи інтернатуру); відмінні знання та володіння сучасними методами лікування в стоматологічній ортопедії; вміння: проводити первинну консультацію пацієнта, комплексне та правильне клінічне мислення; вміння складати грамотний план лікування, планувати майбутню ортопедичну роботу залежно від розставлених імплантатів; відмінні переговорні навички, вміння аргументувати свою точку зору; працювати з будь-якою комп’ютерною томографією.

Умови роботи: випробний термін – 1 місяць; графік роботи: 3-6 змін на тиждень по 6 годин; зарплата – 40 000-90 000 грн (обговорюється на співбесіді, залежить від виконаної роботи); навчальні заходи.

Комерційний директор, керівник відділу продажів у EDS Engineering (Дніпро)

Компанія, яка виконує всі види робіт з електропостачання підприємств і організацій будь-яких форм власності, запрошує в команду. Вимоги до кандидата: досвід роботи у сфері В2В; лідерські якості, вміння досягати поставлених цілей; успішний досвід укладення багатомільйонних угод; досвід роботи в продажах на ринку електроенергетики буде перевагою; мислення переможця.

Пропонується: забезпечення всім необхідним для здійснення найамбітніших цілей та задумів; стабільна та гідна заробітна плата – ставка + % від продажів (50 000-100 000 грн); супровід угод досвідченими юристами; молода, професійна команда; компанія інвестує в розвиток співробітників, підтримує будь-який освітній формат.

Програміст Firebird (Київ)

Виробнича компанія шукає фахівця. Необхідні навички: Firebird (Linux version); вміти робити бекап/рестор бази, профілактику після збоїв (незавершені транзакції), оптимізація запитів; Qt, Qt Creator; IBExpert; FastReport; Report Builder; Delphi; С++; C#; MS SQL; MySQL; буде плюсом: СУБД Firebird, IBExpert, FastReport, С++, Delphi.

Кандидатам, які пройдуть відбір, пропонується: віддалена робота або в офісі (в ідеалі – змішаний графік); зарплата – 50 000-80 000 грн (залежить від досвіду); амбітні завдання (розробка), навчання специфіці; комфортний офіс з кухнею, кава, чай; офіс в 3-х хвилинах від метро, розвинена інфраструктура (поруч спортзал, супермаркет, кафе); можливість брати на роботу домашнього улюбленця.

Директор філії в «Грілекс» (Тернопіль)

Найбільший в Україні імпортер та дистриб’ютор американських грилів та барбекю пропонує партнерську вакансію керівника/власника філії. Вимоги: навички управління малим бізнесом чи досвід роботи на високій керівній посаді; уміння керувати фінансовими потоками; повна самостійність в прийнятті рішень за себе та персонал; ФОП, що діє/підприємство – вітається.

Умови роботи: зарплата – 30 000-100 000 грн (залежить від фінансового результату філії); передача готового бізнесу в операційне управління на партнерських умовах; самостійне прийняття рішень у всіх спектрах діяльності філії; дотримання стандартів компанії.

Начальник аналітичного відділу в ROSHEN (Київ)

Кондитерська корпорація запрошує в команду. Побажання до кандидата: вища економічна, математична або технічна освіта; досвід роботи у сфері аналізу даних, побудови систем управлінської звітності в FMCG або непродуктових компаніях від 5 років; досвід управління командою менеджерів від 3-х років; досвід роботи з великими масивами інформації та їх інтерпретація у звітність; практичний досвід проведення статистичного аналізу або математичного моделювання; досвід формування комплексної системи управлінської звітності; досвід управління та формування команди; розуміння основ економіки підприємства, управлінського та бухгалтерського обліку; досвідчений користувач MS Office, Excel (моделі даних, написання заходів на мові DAX), Power Query, Power BI; знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate та вище.

Гарантується: заробітна плата – 90 000 грн (на випробувальний термін); офіційне працевлаштування; медичне страхування; смачні обіди коштом компанії; програми навчання.

Директор з розвитку юридичного бізнесу/Business Development Manager (Київ)

Юридична компанія шукає в команду директора, який буде займатися запуском бізнесу та налаштовувати всі процеси. Вимоги: досвід роботи на посаді Директора з розвитку консалтингових проєктів (фінансові, юридичні послуги середньому та великому бізнесу); досвід запуску з нуля юридичного напряму або консалтингового проєкту; готовність розповісти на співбесіді свої успішні кейси у сфері юридичних і фінансових послуг; вміння написати маркетингову стратегію залучення клієнтів і вибудувати систему продажів в бізнесі; управлінські навички: досвід запуску сайту, оренди офісу; вміння вибудовувати всі операційні процеси в бізнесі та управляти командою; висока експертиза та знання ринку юридичних/консалтингових послуг; навички переконання, проведення презентацій.

Компанія гарантує: заробітну плату – ставку від 40 000 грн (залежить від професіоналізму, оклад обговорюються на співбесіді з кожним кандидатом) + високі бонуси від виконання KPI, дохід може бути в межах 2 000-3 000$; графік: 9.00-18.00 (5 днів на тиждень); офіційне оформлення, оплачувану відпустку та лікарняний; випробувальний термін – 3 місяці; можливість реалізувати амбітний проєкт для не менш амбітних клієнтів.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також