Кому готові платити на фрілансі від 10 000 грн: актуальні пропозиції

Попри те, що карантин вніс корективи у робочі плани багатьох людей, для тих, хто хоче заробити – пропозицій не бракує. Статистика Прозорої роботи говорить про те, що, наприклад, у травні, фрілансерам роботодавці пропонували середню заробітну плату на території України – 14 000 грн, а кандидати просили – 10 000.

Ми підготували добірку актуальних вакансій від компаній, які готові платити фрілансерам від 10 000 гривень.

Помічник сценариста та режисера віддалено в Creative Mind (Київ)

Продакшн студія шукає асистента режисера. Основні обов’язки: складання переліку реквізиту відповідно до сценарію; складання переліку завдань для підготовки зйомок асистентами режисера відповідно до сценарію; робота з наявним реквізитом; контроль виконання підготовчих завдань до зйомок; можливість приїхати на знімальний майданчик. Вимоги: відповідальність; вміння знаходити ВСЕ (!) в інтернеті (в межах України); вміння знаходити вихід з нестандартних ситуацій; працювати в режимі мультизадачності; проживання в Києві або у передмісті. Пропонується: цікава та творча робота у веселому молодому колективі; виплати двічі на місяць; навчання та підтримка колективу; графік роботи 5/2 вівторок–субота, вихідні: неділя, понеділок; заробітна платня: 20 000 грн/місяць.

Acquiring Platform Architect в DataArt (Дніпро)

Міжнародна компанія-розробник програмного забезпечення шукає спеціаліста. Обов’язки: розробка рішень для системи, що повністю функціонує придбання на основі вимог клієнта та передового досвіду домену; тісна співпраця з клієнтом над розробкою платформи придбання. Вимоги до кандидатів: досвід роботи з побудови back-офісних систем та систем придбання в режимі реального часу; знання специфіки циклів торгових рахунків, обліку, платежів; поглиблення знань про авторизацію/очищення/врегулювання/вирішення спорів щодо процесів та звітів VISA/MasterCard; розмовна англійська. Пропонують: професійний розвиток; вивчення та практику англійської мови; гнучкий графік та можливість працювати віддалено.

Оператор call-centre (продажі) в «СК-РИТЕЙЛ» (Чернігів, Полтава)

Компанія відкриває набір співробітників для роботи в офісі та вдома. Завдання: надавати консультації клієнтам компанії; інформувати про спеціальні пропозиції та актуальні новини; продаж продукції та оформлення замовлення. Пропонується: зручний графік роботи з 10:00 до 17:00; можлива як віддалена робота, так і в офісі м. Чернігів; зарплата від 10 000 грн (з досвідом роботи) і 7 000 + % грн (без досвіду роботи); можливість кар’єрного зростання; додаткова мотивація (квитки на цікаві події, цінні подарунки, подорожі). Шукають: цілеспрямованих кандидатів; з бажанням гідно заробляти та позитивним життєвим настроєм.

Менеджер з роботи з клієнтами в LOPAN group (Харків)

Компанія, яка надає бухгалтерські IT-послуги, шукає спеціалістів. Обов’язки: консультувати клієнтів з приводу послуг компанії; обслуговувати клієнтів у рамках поточних договорів; вирішувати організаційно-фінансові питання. На час карантину пропонують віддалену роботу. Пропонують: рівень доходу – 15 000 грн; індивідуальний план навчання та куратора на період адаптації; можливість кар’єрного росту та професійного розвитку; офіційне працевлаштування, соцпакет; графік роботи з 9:00 до 18:00, пн–чт. Побажання до кандидатів: володіння ПК на рівні впевненого користувача; здатність і бажання вивчити великий обсяг інформації; прагнення до професійного розвитку.

New business manager в «Рокетс» (Київ)

Івент-агентство шукає нового члена в команду. Основні обов’язки: шукати та залучати нових клієнтів; працювати з базами даних; відстежувати профільні тендери; вести базу в zoho CRM; відвідувати різні заходи для нетворкінгу. Серед вимог: основне – любов до продажу і професіоналізм; комунікабельність, вміння знаходити спільну мову з клієнтами; досвід проведення презентацій; вища освіта, грамотна мова (усна і письмова), знання бізнес-етикету; додатковий досвід роботи на посаді Account Manager, Business Manager, у відділі Client Service – буде перевагою; впевнений користувач ПК та основних офісних програм; володіння англійською мовою – середній. Пропонується: % від продажів + КРІ; можливість зростання професійного та матеріального; робота на фрілансі в зручному місці. Середній дохід на місяць: 30 000 грн.

Спеціаліст інформаційної підтримки lifecell в Global Bilgi (Харків)

Міжнародний контактний центр запрошує в команду. Пропонують: гнучкий графік роботи; на період карантину є можливість працювати дистанційно; офіційне працевлаштування (виплата заробітної плати 2 рази на місяць); є шанс стати керівником (86% вакансій закриваються внутрішніми співробітниками та 73% керівників виросли всередині компанії) ; можливість пройти стажування у будь-якому відділі компанії. Шукають комунікабельних кандидатів. Обов’язки: здійснити дзвінок, проконсультувати, зафіксувати звернення та побажати клієнту гарного дня.

Оператор call-centre (вечірній час) в Factum Group (Чернігів)

Дослідний холдинг пропонує долучитися до команди віддалено. Вимоги до кандидатів: чітка грамотна мова (російська та українська мова); впевнений користувач ПК; досвід роботи в інших кол-центрах. Особистісні якості: пунктуальність; відповідальність; активна життєва позиція; високий рівень навченості. Основні обов’язки: проведення телефонного інтерв’ю. Питання написані заздалегідь, завдання – вносити відповіді від абонентів в онлайн-анкету. Перевага – досвід роботи в інших КЦ від 1-го року.

Учитель дистанційної школи в «ЕНСОФ» (Київ)

Дистанційна школа пропонує віддалену проектну роботу. Вимоги до кандидатів: досвід педагогічної роботи; вища категорія; навички роботи з комп’ютером на рівні користувача; вміння готувати наочний презентаційний матеріал з використанням відеоматеріалів, фотопродукції, графіків, діаграм і малюнків. Обов’язки: готувати навчально-методичний матеріал по затвердженій структурі уроків для навчання школярів 5-11 класів на дистанційній основі. Особисті якості: відповідальність; дисциплінованість; креативність; акуратність; позитивний настрій в роботі.

Перекладач (Junior) в HiveMind (Львів)

Компанія пропонує повну віддалену зайнятість з навчанням. Вимоги: не більше трьох років після закінчення університету; вища технічна, медична, юридична або перекладацька освіта; грамотна письмова англійська і російська (німецька буде бонусом). Кандидати навчаться: літературно перекладати маркетингові матеріали; виконувати постредактуру машинного перекладу технічних текстів; працювати з термінологією (пошук, аналіз, складання глосарію). Умови: дистанційна робота з 9:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00; куратор і зворотний зв’язок від редакторів; зарплатне і кар’єрне зростання за підсумками першого року.

Бухгалтер віддалено в Union Group (Запоріжжя)

Компанія запрошує кандидатів на посаду віддалено. Вимоги: досвід роботи: від 1-го року в галузі бухгалтерського обліку; вища освіта; знання обліку торгових операцій непродовольчої групи товарів; облік касових операцій з використанням РРО. Основні обов’язки: ведення обліку, підготовка та здача звітності ТОВ на загальній системі оподаткування.

Агент з митного оформлення, декларант в «ТВОЯ ЛОГІСТИКА» (Луцьк)

Логістична компанія запрошує приєднатися до команди. Пропонують: фіксований робочий графік без переробок; можливість працювати віддалено; мінімальна зарплата – 17 000 грн; середня ЗП декларанта – 20 000–25 000 грн; раз на квартал курси підвищення кваліфікації в Києві (коштом компанії); робочий ноутбук; ліцензоване програмне забезпечення; оплачуваний телефонний зв’язок; можливість офіційного працевлаштування; оплачувану відпустку та лікарняний. Вимоги: досвід роботи декларантом понад 2 роки; досвід набору декларацій в режимі Імпорт – обов’язковий; досвід набору декларацій в програмі QDPro.

Клієнт-менеджер зі знанням німецької мови, віддалено в Autodoc (Харків)

Міжнародна компанія, яка спеціалізується на продажу запчастин і аксесуарів для авто запрошує в команду. Вимоги: вільно листуватися та говорити німецькою; вміти контролювати емоції в роботі з різними типами клієнтів; бути готовим до постійного навчання нової інформації. Обов’язки: відповідати на питання клієнтів (e-mail, чат); надавати інформацію з приводу товарів, цін, умов роботи та акцій; допомагати в оформленні замовлення; без холодних дзвінків і пошуку клієнтів. Пропонується: стабільна зарплата з бонусами; оплачуване стажування 12 днів; практика іноземної мови з носіями; віддалена робота з дому. ЗП: ставка + бонус: ставка на випробувальний термін (3 міс) 350 $ + бонуси (~ 100 $) ставка після випробувального терміну 400 $ + бонуси (~ 140 $) ставка через 12 міс 500 $ + бонуси (~ 175 $).

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також