Кому готові платити від 20 000 до 54 000 грн: актуальна добірка вакансій від robota.ua

Аналітики robota.ua промоніторили вакансії роботодавців на початку листопада та підготували добірку пропозицій з різних сфер діяльності. Заробітна плата від 20 000 грн пропонується консультантам з агрономії, офіціантам, інтернет-маркетологам, водіям, помічникам директора та логістам. Кому ще – дізнаєтеся, ознайомившись з добіркою. Якщо жодна із запропонованих вакансій вам не підходить, можете самостійно обрати вашу на нашому сайті.

Менеджер з персоналу в ROZETKA (Бровари)

Найбільший онлайн-ритейлер в Україні шукає в команду спеціаліста. Розглядають кандидатів з досвідом роботи на аналогічній посаді від 2-х років (перевагою буде досвід роботи в логістичній компанії); вищою освітою; комунікабельних, пунктуальних; які грамотно володіють письмовою та усною мовою та готові до режиму багатозадачності; мають організаторські здібності та навички; знаються на кадровому діловодстві; відмінно знають трудове законодавство та прикладні офісні комп’ютерні програми (Word, Excel, Internet) і програми 1С: 8.0.

Що пропонує компанія: заробітну плату – 30 000 грн; роботу в команді професіоналів; цікаві завдання; можливість кар’єрного та професійного розвитку; медичне страхування; корпоративні знижки на товари; подарунки від компанії до свят. Локація – м. Бровари, компанія гарантує розвіз до та від метро.

Водій у сервіс Uber (Київ)

Американська компанія, що створила однойменний мобільний застосунок для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв, відкриває вакансію для водіїв на машинах компанії або власних. Професійні вимоги: досвід водіння від 3-х років; наявність водійських прав; відсутність шкідливих звичок; випробувальний термін – 2 тижні.

Гарантується заробіток в межах 25 000 грн (від 5 000-7 000 грн на тиждень). Для тих, хто працюватиме на машинах компанії, пропонується робота на нових (2019-2021 р. в). автомобілях Renault New Logan (клас Select). Майбутній працівник може розраховувати на лояльне ставлення; інформаційну та технічну підтримку; бонуси за результат; можливість викупу авто та можливість офіційного працевлаштування. Тим, хто планує працювати на власному авто, компанія гарантує також інформаційну, технічну та юридичну підтримку.

Помічник директора у Z-IT GmbH (Київ)

Німецька компанія шукає заступника директора. Побажання до кандидатів: знання німецької мови є обов’язковим, рівень – від B2, вільне спілкування та листування з німецькими контрагентами; вміння працювати у режимі багатозадачності.

Пропонується: зарплата – 1 000 € + % від результату; адекватне керівництво; комбінований графік роботи: в офісі + віддалено.

Головний інженер проєктів у «СТАТУС ГРУПП» (Київ)

Успішна девелоперська компанія шукає фахівця. Серед основних вимог: вища профільна освіта; наявність сертифікату СС3; досвід роботи від 5-ти років на багатоповерховому житловому будівництві; вільне володіння українською та російською мовами; стресостійкість; висока працездатність, націленість на результат.

Умови: офіційне працевлаштування; заробітна плата – 50 000 грн; щорічна оплачувана відпустка; приємний колектив.

Консультант з агрономії в «АгроТОК» (Кропивницький)

Компанія, яка займається продажем ЗЗР, насіння та мікродобрив, запрошує в команду. Побажання до кандидатів: вища освіта (обов’язково – агрономічний профіль); водійське посвідчення категорії В та стаж водіння від 1-го року (безаварійний).

Умови роботи: зарплата – 25 000 грн; офіси компанії знаходяться в Кропивницькому та Олександрії; характер роботи – в офісі та з клієнтами на ввіреній території, можливі відрядження. Роботодавець пропонує: соціальний та мотиваційний пакети, ноутбук, автомобіль та паливо, мобільний зв’язок.

Помічник керівника з продажу, менеджер з роботи з ключовими клієнтами в ProfiFOOD (Київ)

Виробник та постачальник інгредієнтів для сегмента HoReCa запрошує до команди фахівця. Портрет ідеального кандидата: навички у продажах; вміння спілкуватися з клієнтами; бажання працювати на результат; наявність своєї клієнтської бази HoReCa буде перевагою, але не обов’язково; навчання, бажання зростати та розвиватися в цьому напрямку разом з компанією.

Пропонується: лояльна та мотиваційна система KPI; робота в офісі (за винятком часу відвідування ключових клієнтів) неподалік від метро; необхідне технічне та програмне забезпечення для роботи; компенсація витрат на проїзд до ключових клієнтів; графік: пн-пт, з 9.00 до 18.00 (включно з часом для обіду та відпочинку); офіційне оформлення та соціальні гарантії згідно з КЗпП; зарплата – 20 000-35 000 грн.

Офіціант у WINETIME (Київ)

Мережа вино- та гастромаркетів відкриває свої двері новому працівнику.

Що пропонує роботодавець: заробітну плату – 25 000 грн (ставка + бонус + чайові), своєчасну виплату; змінний графік: 3/3; офіційне працевлаштування з першого дня; соціальні гарантії згідно з чинним законодавством; можливості для професійного та кар’єрного зростання з перспективою посісти посаду адміністратора фудкорту; знання у сфері корисних продуктів; можливість відвідувати гастровечори та дегустації.

Інтернет-маркетолог у «МСК УКРАЇНА» (Київ)

Компанія, яка займається постачанням чорного, нержавіючого металопрокату, спецсталі тощо, оголошує конкурс на посаду. Потрібен кандидат, який вміє якісно налаштовувати контекстну рекламу (буде великим плюсом); розуміється в SEO, SMM, YouTube, адмініструванні сайту; має досвід роботи інтернет-маркетологом та досвід управління і розвитку команди підрядників від 2-х людей; відповідальний та ініціативний в роботі, вміє працювати на результат.

Пропонується: заробітна плата за результатами роботи – 25 000-40 000 грн (ставка + бонуси); хороший бюджет на просування; можливість навчатися та розвиватися разом з проєктом: сучасний офіс біля метро; комфортне робоче місце; корпоративи, навчання коштом компанії, власна футбольна команда; наявний штат підрядників (копірайтер, дизайнер, SEO-спеціаліст); є можливість вирости до Head of marketing; графік роботи: пн-чт, 8.30-17.30, пт – 8.30-17.00; віддається перевага офісному режиму, але розглядається і частково віддалена робота.

WEB-розробник у Profit Center FX (Одеса)

IT-компанія відкриває конкурс на вакансію. Вимоги до кандидатів: досвід розробки від 3-х років; розуміння ООП; вміння розбиратися в чужому коді; досвід верстки HTML, адаптивної верстки; знання ReactJS або бажання на нього перейти; досвід оптимізації коду.

Компанія пропонує: заробітну плату – 27 000-54 000 грн; віддалену зайнятість; 8-годинний робочий день з можливістю обрати час початку та закінчення робочого дня залежно від біоритмів; навчання всередині компанії, зрозуміле та комфортне введення в посаду; націленість на результат, а не на процес; можливість розвитку в різних напрямках та продуктах; можливість кар’єрного росту; 50% оплату навчання, підвищення кваліфікації та відвідування курсів; спільні заходи та корпоративи.

Головний бухгалтер у Bookling (Київ)

Роздрібна мережа книгарень запрошує до своєї команди. Серед побажань до претендентів: досвід роботи головним бухгалтером, заступником головного бухгалтера, єдиним бухгалтером у сфері роздрібної торгівлі; досвід роботи з РРО, ПРРO – обов’язковий; знання основ кадрового обліку; досвід проходження перевірок контролюючих органів; високий рівень відповідальності та професійної експертизи, готовність до складних завдань, уважність, проактивна позиція, відмінна ділова репутація; знання Microsoft Office (Word, Excel), 1С: 8, M.E.Dok, інтернету, системи «Клієнт-Банк».

На що може розраховувати майбутній працівник: заробітна плата – 40 000 грн, своєчасну виплату; робочий графік: 9.00-18.00 (пн-чт), 9.00-17.00 (пт); комфортний офіс; доброзичливу команду, відповідального роботодавця, офіційне працевлаштування; щорічну відпустку – 24 к.д.; додатковий вихідний день до дня народження працівника; 100% оплату відпустки та лікарняних.

Логіст у «ФТЛ Сервіс Україна» (Київ)

Міжнародний провайдер логістичних послуг запрошує на роботу менеджера з логістики. Вимоги: досвід у пошуку та підборі транспорту для міжнародних перевезень; досвід роботи на посаді логіста з міжнародних автомобільних перевезень в експедиторських компаніях; знання основних правил міжнародних автомобільних перевезень; вітається досвід у морських та авіаційних перевезеннях; знання польської мови (вітається, але не обов’язково); наявність бази напрацьованих перевізників буде перевагою.

Пропонується: зарплата – 25 000 грн, своєчасна виплата, справедлива система бонусів та відсотків; робота в команді фахівців з усіх видів перевезень та ЗЕД; графік роботи: 5/2 з 9.00 до 18.00, сб, нд – вихідні; перспективи кар’єрного зростання.

Помічник режисера в Greative Mind (Київ)

Міжнародний медіа-продакшн відкриває вакансію. Кандидату потрібно бути ініціативним та драйвовим, вміти швидко вирішувати складні завдання та знаходити вихід із нестандартних ситуацій; мати інтерес до створення виробів своїми руками з різних видів матеріалів, наприклад: папір, пластик, пінопласт, дерево, клей; мати власне авто – обов’язково.

Гарантується: незвичайна, цікава та творча робота у веселому дружньому колективі; навчання та підтримка команди; можливість рости разом із компанією; графік роботи: 5/2 – вт-сб, вихідні – нд, пн; заробітна плата: 25 000 грн + бонуси та компенсація за паливо; можливе зростання до вакансії режисера проєкту; іногороднім працівника компанія допомагає при переїзді та з пошуком житла на перший час.

Складальник фасадів (шафи-купе) у DekorPro (Київ)

Провідний виробник на ринку України дверей до шаф-купе, кухонних фасадів з рамкового алюмінієвого профілю відкриває вакансію. Вимоги: націленість на результат та виконання поставлених завдань у строк; чесність та відповідальність; наявність технічної бази. Обов’язки: збирання дверей для шаф-купе.

Умови: зарплата – 28 000 грн, своєчасна оплата; п’ятиденний робочий тиждень, з 8.00 до 17.00.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також