Кому пропонують від 30 000 до 65 000 грн: 13 гарячих вакансій грудня

Пошук роботи – це теж робота. Тому до цього процесу потрібно ставитися відповідально, щодня приділяти йому час та бути наполегливим. Шанс знайти роботу перед новорічними святами є, ми в цьому переконалися, готуючи для вас чергову добірку. Компанії з різних сфер діяльності чекають на професіоналів своєї справи. Можливо, в добірці є саме ваш майбутній роботодавець? Не зволікайте!

Директор мережі дитячих садочків (Рівне)

Мережа приватних дитячих садочків запрошує у свою команду. Портрет ідеального кандидата: має вищу дошкільну освіту; досвід роботи методистом або ж керівником дошкільного закладу освіти; вміє управляти колективом вихователів; має досвід роботи у плануванні навчального та виховного процесу.

Майбутній працівник отримає: зарплату від 35 000 грн; офіційне працевлаштування; зручний графік роботи: 5/2 з 9.00 до 18.00; можливість реалізувати свої амбіції.

Програміст 1С в «ЕСКА Капітал» (Київ)

Лізингова fintech-компанія шукає працівника. Для роботодавця важливий досвід роботи з «1С:Підприємство 8.3» від 3-х років; володіння мовою запитів в 1С; досвід роботи з СКД; знання основ фінансового та бухгалтерського обліку; вміння розбиратися в чужому коді.

Новий працівник може розраховувати на офіційне працевлаштування згідно КЗпП з першого робочого дня; 5-денний робочий тиждень; зарплату – 40 000-65 000 грн.

Архітектор-дизайнер у Belenko design studio (Київ)

Студія дизайну відкриває вакансію. Шукають архітектора-інтер’єрника з досвідом роботи та портфоліо. Робота проєктна, оплата за домовленістю – 30 000-50 000 грн (гонорар за проєкт), 3D-навички вітаються. Пропонується робота в офісі, територіально – Поділ; роботодавець забезпечує всім необхідним для роботи.

Головний бухгалтер (виробництво) в «Промкомплект» (Київ)

Виробниче підприємство шукає фахівця. Серед вимог до майбутнього працівника: вища освіта (економіка, фінанси та аудит); досвід роботи головним бухгалтером – не менше 3-х років; досвід роботи на виробничому підприємстві – не менше 2-х років; знання П(C)БО та податкового законодавства та всіх ділянок бухгалтерського обліку; навички роботи з великими обсягами інформації; знання «1С:Підприємство 7.7» та 8.3.

Гарантується: заробітна плата – 40 000 грн; офіційне оформлення; соціальні гарантії; графік: пн-пт з 9.00 до 18.00; сб, нд – вихідні.

Кур’єр зі своїм авто у Glovo (Київ)

Міжнародному сервісу з доставки потрібні кур’єри зі своїм авто. Анонсується: заробітна плата – до 30 000 грн/міс + бонуси до 3 000 грн/тиж для кур’єрів на авто (додатково до основного доходу за доставку); виплати проводяться щотижня; надається можливість самому вирішувати, коли робити доставку – потрібна лише програма на смартфоні; страхування здоров’я; радіус руху кур’єрів обмежений.

Майстер з ремонту металопластикових вікон у «Ріволс» (Київ)

Компанія, яка займається сервісним обслуговуванням кондиціонерів, потрібен майстер з ремонту та регулювання металопластикових вікон. Розглядають кандидатів з досвідом роботи від 2-х років, які мають інструменти та автомобіль (бажано). Графік роботи: пн-пт з 9.00 до 19.00, субота – у черговому режимі; заробітна плата – від 30 000 грн.

Менеджер телефонних продажів (Київ)

Компанія, яка надає фінансові послуги, оголошує конкурс на вакансію. Майбутнім працівникам пропонується: заробітна плата – 30 000 грн, стабільна виплата (ставка + % від продажів + бонуси); офіційне працевлаштування; повний робочий день, 5/2; робота у комфортному офісі біля метро; відсутність перепрацювань та штрафів.

Розробник мобільних програм iOS (SWIFT) (strong junior – middle) в «Люкс Асист» (Київ)

IT-компанія запрошує в команду. Вимоги до майбутніх працівників: Swift (від 4.0 і вище), Foundation, UIKit, HTTP(S)/JSON, CocoaPods (бажаний досвід роботи з бібліотекою Alamofire), знання Xcode та його інструментів, POP/Protocol-oriented-programming, MVC та базові дизайн-патерни; рівень англійської – середній.

Пропонується: офіс у Києві (є можливість працювати дистанційно); повна зайнятість; фінансове зростання; зарплата – від 35 000 до 50 000 грн.

Менеджер з логістики міжнародних перевезень у «СОЛОВІЙ-ТРАНС» (Львів)

Логістична компанія оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Вимоги до кандидатів: досвід роботи у транспортних компаніях від 1-го року, розуміння ринку вантажних перевезень; відповідальність, комунікабельність, логічне мислення, цілеспрямованість, самодисципліна, впевнений користувач ПК, знання 1С (бажано).

Умови роботи: повний робочий день – з 9.00 до 18.00, обід – з 13.00 до 14.00; офіційне працевлаштування; забезпечення комп’ютером, мобільним телефоном (+ компенсація витрат на мобільний зв’язок); комфортні умови праці та доброзичлива атмосфера; стабільна та своєчасна оплата праці – 40 000 грн.

Автослюсар-ходовик в OILER (Київ)

Мережа автосервісів запрошує в команду на повний робочий день. Основні побажання до претендентів: вміння проводити діагностику ходової частини автомобіля, робити слюсарний ремонт ходової частини автомобіля, замінювати технічні рідини; підтримка чистоти робочого місця та інструменту; привітне ставлення до людей та вміння грамотно викладати свої думки; бажання розвиватися та отримувати нові знання; вміння працювати в команді; досвід роботи з легковим мультибрендом від 2-х років.

Пропонується: заробітна плата – 30 000-65 000 грн (виплата двічі на місяць у фіксовані дні). Умови роботи: надається підйомник та візок з інструментами; комплект одягу з логотипом компанії, хімчистка коштом компанії; роздягальня, душова кімната відпочинку; графік роботи: з 8.00 до 19.00, два вихідні; відпустка – 28 к. д. (надається двома частинами); офіційне працевлаштування.

Директор філії, керівник продажів у SOKOL (Одеса)

Торгово-виробниче підприємство, яке працює на ринку електросвітлотехніки, запрошує до співпраці. Потрібен кандидат, який має досвід роботи на посаді директора з продажу, регіонального або територіального менеджера, керівника філії від 3-х років; результативний досвід роботи у компаніях на ринку FMCG від 3-х років; знає методики та техніки FMCG продажів; розуміє принципи ціноутворення та маршрутизації; активний, націлений на результат, з високим рівнем комунікативних навичок.

Гарантується: заробітна плата – 50 000 грн; графік роботи: 09.00-18.00; корпоративний мобільний зв’язок; веселі корпоративні заходи; оплачувана відпустка; офіційне працевлаштування згідно КЗпП та соцпакет; можливість реалізувати свої професійні можливості.

Керівник IT-проєктів (бізнес-аналітик) у FREEDOM finance (Київ)

Інвестиційна компанія проводить відбір кандидатів на вакантну посаду. Для досягнення результатів кандидатам знадобляться: досвід бізнес/системного/аналітика ПЗ від 3-х років; досвід ефективного спілкування із зацікавленими особами на боці бізнес-замовника; досвід підготовки технічних завдань та іншої проєктної документації; базові знання методологій управління проєктами; розуміння типових рішень для клієнт-серверних програм; розуміння принципів реляційних СУБД; досвід розробки діаграм UML; досвід участі в інтеграційних проєктах.

Умови роботи: повний робочий день; оформлення відповідно до КЗпП України; офіс у центрі міста; відмінні можливості для професійного зростання; гнучкі внутрішні процеси; демократичне та лояльне керівництво; зарплата – 30 000 грн; медичне страхування.

Головний механік (Біла Церква)

Агропромисловому комплексу потрібен працівник. Віддають перевагу кандидатам з вищою технічною освітою; досвідом роботи на посаді головного механіка або інженера-механіка понад 3 роки; які вміють працювати в команді та мотивувати, мають лідерські здібності, комунікативні, орієнтовані на результат.

Анонсується: заробітна плата – 30 000-40 000 грн; офіційне працевлаштування; медичне страхування; страхування життя; службовий автомобіль.

Вакансії швидко закриваються, поспішайте!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також