Кутеровник, постижер, акваріуміст: 15 незвичайних вакансій червня

Проаналізувавши пропозиції роботодавців на початку червня, ще раз переконалися, знайти роботу можна не тільки для заробітку, а й для душі. Що незвичайного пропонують роботодавці претендентам? Якщо хочете дізнатися, що входить до обов’язків грант-менеджера, аеродизайнера, фармера акаунтів, моушн-дизайнера, – переходьте на вакансії та знайомтеся з цікавими пропозиціями. Деякі компанії запрошують у команди стажистів, кандидатів без досвіду роботи або з мінімальним, є пропозиції і для віддаленої роботи.

Постижер – спеціаліст з виготовлення перук в Alexandra Andreeva Studio

У цех з виробництва перук потрібні співробітники. Побажання до кандидатів: охайний зовнішній вигляд; посидючість; відповідальність; наявність швейної машинки, мінімальні навички шиття вітаються.

Умови роботи: зарплата – від 10 000 грн; розглядають кандидатів з інвалідністю та без досвіду роботи; є можливість працювати вдома; безкоштовне навчання протягом 2-х днів (усіма матеріалами забезпечує компанія).

Тренер-інструктор з роликових ковзанів у «АПВІ»

Компанія, яка надає послуги тренерів і педагогів, запрошує у команду. Серед вимог до претендентів: відповідальність; комунікабельність; активність; вміння базово кататися на роликах та спілкуватися з дітьми. Обов’язки: проведення групових та індивідуальних занять. Роботодавець пропонує заробітну плату – 100 грн/год.

Чайний майстер/чайний сомельє

Молода чайна компанія шукає працівника для втілення нового проєкту. Робота не на постійній основі, полягає у створенні унікальних чайних купажів і заварювання їх альтернативними способами. Очікування від кандидатів: досвід роботи в чайній індустрії від 2-х років (в ресторанній сфері – вітається); знання чаю та сортів, вміння на практиці заварювати їх усіма способами; знання гастрономії та поєднання чаїв зі стравами різних кухонь світу (досвід пейрингу вітається); активна робота з чайними сортами, пошук постачальників, експерименти над їх купажами; відданість справі та робота над помилками.

Грант-менеджер в «УДЦНПВКТУМ»

Лабораторія інтелектуальної творчості запрошує в команду на громадських засадах грантпроєкт-менеджера з культури, туризму, освіти. Очікування від кандидатів: вища освіта (перевага – педагогічній, політичній, гуманітарній, соціальній студіям); знання розробки проєкто-програмного плану, проєктного менеджменту, адміністративної діяльності; співпраця з національними та міжнародними грантодавцями; навички діловодства, креативність, знання менеджменту управління змінами; багатозадачність та уважність до деталей.

Пропонується: можливість відвідувати тренінги, організаційні заходи; взяти участь у створенні культурно-освітнього патріотичного простору в Україні; робота в команді фахівців; кар’єрне та професійне зростання; широкий градієнт можливостей проєктно-програмних напрямків, в яких можна себе спробувати; комфортне робоче місце в центрі Києва або в освітньому таборі партнерів у м. Буча; гідна фінансова винагорода, премії.

Молодший моушн-дизайнер, стажист у StarLightMedia

Медіахолдинг оголошує про старт набору стажистів. Отримати практичний досвід можуть: студенти старших курсів профільних ВНЗ; слухачі профільних курсів з дизайну; кандидати, які хочуть змінити свою поточну спеціальність на професію дизайнера; кандидати, які хочуть створювати гарний візуальний контент.

Роботодавець гарантує: оплачувану зайнятість від 4-х год/день; отримання практичного досвіду в дизайні на реальних кейсах у медіа з відомими брендами; індивідуальну програму навчання та розвитку; наставництво професійних фахівців; можливість довготривалої співпраці з компанією після завершення стажування на позиції молодшого дизайнера; занурення в корпоративну культуру компанії.

Кутеровник/готувач фаршу у «КРОНТЕС»

Компанія – виробник смачного та здорового харчування для домашніх тварин, запрошує приєднатися до команди. Побажання до кандидатів: профільна освіта (м’ясне виробництво) або досвід роботи на м’ясному виробництві від 2-х років (бажано); досвід роботи з кутером або фаршозмішувачем від 2-х років; вміння працювати на результат; вміння працювати як самостійно, так і в команді; бажання навчатися та розвиватися у даному напрямку.

Гарантується: офіційне працевлаштування з першого дня та повний соціальний пакет; відпустка 24 к. д. та оплачувані лікарняні; конкурентна та своєчасна заробітна плата (виплати двічі на місяць); позмінний графік роботи; сучасне виробництво, комфортні умови праці, компанія забезпечує спецодягом; корпоративний розвіз від метро.

Чистильник у ROSHEN

Кондитерська корпорація відкриває вакансію. Серед вимог до кандидатів: повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта; досвід роботи на виробництві (бажано); наявність санітарної медичної книжки буде перевагою. Особисті якості: відповідальність, уважність, працелюбність, старанність.

Пропонується: повна зайнятість; конкурентна заробітна плата; офіційне працевлаштування; медичне страхування.

Помічник піротехніка, інженер зі спецефектів у «ПІРО-СИНТЕЗ»

Провідна компанія з продажу піротехніки та організації феєрверків в Україні оголошує конкурс на вакансію. Досвід роботи не потрібен, розглядають, зокрема, студентів останніх курсів. Портрет ідеального кандидата: з активною життєвою позицією, має почуття гумору; має посвідчення водія категорії «В»; готовий та здібний до навчання; пунктуальний та відповідальний.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: гідний рівень компенсації; дружний колектив; професійне зростання та розвиток.

Акваріуміст/помічник акваріуміста в «Устриці Скіфії»

Акваріумна компанія шукає в команду молодого та енергійного працівника на часткову або повну зайнятість (за підсумками співбесіди). Вимоги до претендентів: досвід роботи необов’язковий; водійське посвідчення кат. «В» (обов’язково); в пріоритеті – випускники або студенти; готовність навчатися; старанність і пунктуальність.

Умови роботи: 3-6 виїздів на тиждень (переважно перша половина дня, інколи – друга та вихідні); можливі відрядження на 1-2 дні в межах України, а також за кордон (відрядження оплачуються окремо); заробітна плата – 600 грн/день, випробувальний термін оплачується (1 місяць); навчання у досвідченого акваріуміста на старті роботи.

Більд-редактор у Kamerton Global

Для роботи в інформаційно-освітньому проєкті потрібен більд-редактор. Обов’язки: пошук фотографій та зображень для ілюстрування курсів та інших навчальних матеріалів.

Декоратор, аеродизайнер у ballooneria

Компанія, яка займається аеродизайном, оформленням свят та надає декораторські послуги, набирає нову команду, яка зможе оперативно та якісно надавати широкий спектр декораторських послуг.

Умови роботи: змінний графік; можливі ранні та пізні виїзди на монтажі, 5/2; робота в майстерні (м. Олімпійська) + у шоурумі (м. Т. Шевченка) + виїзди на монтажі в різні точки Києва та передмістя; переважно робота в суботу; велика клієнтська база та багато простору для втілення сміливих ідей.

Бек-вокаліст(ка) у SoundLab

Студія онлайн-звукозапису шукає спеціаліста для співпраці-підробітку. Потрібні навички професійного співу та можливість самостійно якісно записати свій вокал, редакцією, зведенням та іншими технічними моментами буде займатися фахівець компанії. Вимоги: якісно виконувати роботу; укладатися в терміни; уважно ставитися до ТЗ, яке надається перед роботою над замовленням; оперативно відповідати на повідомлення та бути на зв’язку.

Умови роботи: оплата за фактом затвердження замовником виконаної роботи; замовлення можуть надходити досить рідко та нерегулярно; робота в широкому спектрі жанрів.

Фармер акаунтів (Facebook)

Інтернет-магазин аксесуарів шукає Farmer Account-Manager. Вимоги до претендентів: наявність мінімального досвіду в галузі інтерфейсу Facebook/Google; уміння працювати в Microsoft Excel; прагнення розвиватися та навчатися; системний підхід до роботи; уважність і відповідальність.

Пропонується: випробувальний термін – фікс. (2 місяці), після – фікс. + % KPI; офіс/віддалена робота – 09.00-18.00/10.00-19.00.

Senior assembler developer

Велика торгово-виробнича компанія запрошує на роботу. Побажання до кандидатів: досвід роботи від 2-х років на аналогічній посаді; адміністрування та супровід СУБД Microsoft SQL Server 2000/2005/2008; професійне володіння мовою запитів T-SQL; досвід розробки OLAP-кубів засобами MS Analisys Services; професійне володіння засобами SQL Server Profiler; досвід розробки звітів засобами MS Reporting Services; установка, налагодження, адміністрування серверів додатків 1С 8.х; програмування в середовищі 1С 8.2; технічний високий рівень володіння англійською мовою.

Гарантується: офіційне працевлаштування; повний робочий день.

Каталогізатор у НБУ ім. В. І. Вернадського

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського шукає фахівця. Вимоги: уміння орієнтуватися у бібліотечній сфері; володіння ПК на рівні користувача; вітається базова освіта та стаж роботи в бібліотеці.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; п’ятиденка; нормована повсякденна робота з вихідними та святковими днями; без відряджень та других змін; основний час співробітник проводить за комп’ютером; заробітна плата – від 5 800 до 7 000 грн (залежить від бібліотечного стажу).

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також