Ми вже знаємо, що запропонувати вам для квітневого читання. Підготували весняну добірку книжок. Старалися, аби було корисно, повчально, романтично, душевно та цікаво, і навіть трохи моторошно. Читайте та насолоджуйтесь!
Дженна Маччиоки “Імунітет. Наука про те, як бути здоровим”
Ця книга – результат довгої та кропіткої праці авторки, яка 20 років життя присвятила вивченню імунної системи та впливу способу життя на здоров’я. Досконально та просто роз’яснює, як працює наша імунна система. Багато корисної інформації про те, як бути здоровим назавжди. Актуально у період пандемії. Ми вподобали кілька фішок: просто про найскладнішу систему людського організму, міфи та факти про хвороби, поради, які легко застосувати на практиці. Загалом книга для кожного, хто піклується про власне здоров’я та здоров’я близьких людей. Рекомендуємо.
Ілсе Санд “Подолати страх близькості”
Мотивуємо до читання корисної книги. Авторка розкриває стратегії самозахисту, на кшталт «вдар першим, щоб не вдарили тебе», які ми зі страху бути зрадженими та незрозумілими застосовуємо щодня у побуті, коханні, робочих відносинах. Адже не завжди непробивні особисті кордони працюють на нас, частіше вони навпаки стають перепоною для дійсно якісних стосунків. Психологиня з досвідом навчить нас долати негативні моменти самозахисту. Окремо торкається і теми зради: як пережити такий вбивчий момент і не замкнутися в собі, не пускаючи нових людей у власне життя. Читали, отримали відповіді на питання та проблеми, які чіпляють. Радимо.
Роберт М. Зоннтаг “Сканери”
Антиутопічна, фантастична та футуристична історія про виживання та вихід з ілюзій. Автор відправляє нас у 2035 рік, у ті часи, коли світ повністю оцифрований, і завдяки мобрілю, пристрою, що нагадує окуляри, будь-хто має доступ до світової цифрової бібліотеки. Наш герой Роб працює сканером у величезній корпорації Ultranetz, у відділі Scan AG. Разом зі своїм другом Джоджо він знаходить останні примірники друкованих книг та оцифровує їх. Несподіванкою стало викриття підпільної організації «Книжкова гільдія», члени якої – колишні письменники, бібліотекарі, видавці та перекладачі, які ведуть боротьбу за збереження живих друкованих книжок. Протистояння корпорації та гільдії, інтриги, терор. Трохи хаотично, але цікаво, адаптовано під сучасне суспільство. Читання для молодих та енергійних.
Рей Бредбері “Кульбабове вино”
Одне літо з життя 12-річного Дугласа Сполдинга та його 10-річного брата Тома. Світлі часи дитинства, сповнені пригод, переживань, подій, які сталися протягом трьох літніх місяців у невеличкому придуманому містечку з хлопцями та їх друзями, батьками і сусідами. І протягом усієї повісті, зловлене у пляшки літо – вино з золотих кульбаб, яке виготовляє дідусь Дугласа, і яке зберігає у собі час та ті події, які сталися, коли було зроблено вино. Один з наших найулюбленіших творів Рея Бредбері. Починаємо вірити в чари…Так зачіпляє душу і потаємні куточки серця… Кульбабове вино обов’язкове для дегустації!
Донна Тарт “Щиголь”
Історія реального хлопчика, Тео Декера, якого друг кличе Поттером: гірка ситуація, коли мати загинула в нього на очах. Покинутий батьком, без єдиної рідної душі, він блукає названими родинами. Його життя – суцільна катастрофа, світ, у якому він живе, – жорстокий до нього. Єдине, що зігріває його душу та допомагає вижити, – вкрадена з галереї картина, з дивовижним птахом, щиглем, прикутим до жердини назавжди. Навіть, коли картина майже приводить Тео до загибелі, він залишається вірним своїм життєвим принципам. Книга одержала Пулітцерівську премію у 2014 році. Тримає у напрузі протягом усього читання, заводить у найпотаємніші куточки підліткової душі. Залишає спустошення та бажання читати ще.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!