Київ приєднався до весняного дня «Велосипедом на роботу»

25 квітня жителі Києва приєдналися до весняного дня «Велосипедом на роботу», метою якого є популяризація велосипеда як транспорта.

До флешмобу «Велосипедом на роботу» долучилися також мер Києва Віталій Кличко і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Київ приєднався до весняного дня «Велосипедом на роботу»

Фото: Олександр Брамс

Учасники акції, котру організовує кілька разів на рік Асоціація велосипедистів Києва, зустрілися перед роботою в Маріїнському парку. У парку їх чекав сніданок від мережі гіпермаркетів «Ашан», конкурс на найкращий діловий лук від сайту пошуку можливостей rabota.ua і розіграш подарунків від мережі веломагазинів «Велопланета» для учасників флешмобу «30 днів на велосипеді». Учасники приїжджали як поодинці, так і в складі організованих і корпоративних колон з різних районів Києва.

Київ приєднався до весняного дня «Велосипедом на роботу»

«Користувачів велосипеда в Києві багато і цифра щодня збільшується. Зараз в погожий день на вулицях міста є близько 7000 велосипедистів. Найболючіше для користувача велосипеда в Києві – це відсутність безпечної вело інфраструктури», – заявила директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

«Окрім того, що велосипед як транспорт викликає позитивні емоції та заряджає енергією, це ще й профілактика в дії. За результатами досліджень регулярні поїздки на велосипеді знижують ризик онкологічних захворювань на 45%, а серцево-судинних – на 46%. Заохочую всіх долучатися до активного способу життя та піклуватися про власне здоров’я», – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Ми переймаємо найкращий світовий досвід, коли смуга для велосипедистів суміщається зі смугою громадського транспорту. Це поки буде експеримент і сподіваємося, що це буде безпечно для велосипедистів. Наше завдання – зробити Київ пристосованим і безпечним для поїздок велосипедом», – наголосив міський голова Києва Віталій Кличко у коментарі журналістам. Він запросив велосипедистів на відкриття оновленого велотреку, яке відбудеться 20 травня.

Київ приєднався до весняного дня «Велосипедом на роботу»

Фото: Олександр Брамс

Нагадаємо, у 2015 році мер Києва Віталій Кличко пообіцяв будівництво трьох веломаршрутів з Оболоні, Виноградаря та Солом’янки в центр міста, але станом на сьогодні є лише один – «Троєщина-Європейська площа». Досі не врегульовано ситуацію з Трухановим островом, де зараз приватні авто рухаються по велопішохідній зоні з величезним перевищенням швидкості.

Київ приєднався до весняного дня «Велосипедом на роботу»

Фото: Олександр Брамс

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також