Київстар продовжує набір до Big Data School 3.0

Старт прийому заявок розпочався 17 жовтня і триватиме до 7 листопада 2018 року. Після чого претенденти отримають письмові тестові задання і, за умови успішного проходження цього етапу, будуть допущені до персональних співбесід. 30 найкращих кандидатів стануть студентами Big Data School 3.0 та безкоштовно отримають унікальні знання з машинного навчання та аналізу великих даних від найкращих викладачів-практиків.

Термін та формат навчання

10-денний інтенсив з 23 листопада по 2 грудня 2018 року (усі дні, включно із вихідними). Початок занять о 8:30, закінчення о 14:30 (орієнтовно).

Кому може бути цікава Big Data School 3.0?

Математикам, аналітикам, ІТ-фахівцям, студентам вишів — усім, хто зацікавлений темою Big Data, має навички програмування на R чи Python, обізнаний у темах машинного навчання, статистики, теорії ймовірності.

Київстар продовжує набір до Big Data School 3.0

Яка програма очікує на студентів?

Унікальна програма Big Data School 3.0 побудована на застосуванні технологій Big Data для опрацювання великих масивів даних, а також на вивчені алгоритмів машинного навчання. А саме:

Практика Big Data в бізнесі

Аналіз реальних прикладів та демонстрація того, як використання технологій обробки великих масивів даних впливає на розвиток компаній.

Введення в Hadoop

Студенти навчаться самостійно встановлювати програмне забезпечення, необхідне для роботи з кластером, а також дізнаються про реляційні й нереляційні способи збереження даних.

Імпорт, експорт і збір даних

Опанування основних концепцій Map Reduce і Spark, інструментів Hive, Sqoop, знання про формати файлів та імпорт даних в кластер.

Обробка та агрегація даних

Знайомство з одним із кращих інструментів обробки великих даних – Apache Spark – і тренування на прикладах практичних задач.

Машинне навчання

Студенти познайомляться з алгоритмами розв’язання задач машинного навчання, а також на практиці застосують алгоритми Spark MLlib.

Штучний інтелект

Прикладний досвід з аналізу та генерації зображень, відео, тексту, звуку та інших видів даних за допомогою таких інструментів, як Python, Keras і TensorFlow.

Екзамен та курсовий проект

Фінальний іспит допоможе систематизувати і спробувати ще раз на практиці все те, що було розглянуто протягом курсу. У рамках курсового проекту студенти розв’язуватимуть прикладну бізнес-задачу, щоб бути готовими до вирішення схожих проблем у реальному світі. Для її реалізації вони матимуть  доступ до бази  неперсоніфікованих та агрегованих даних Київстар.

Що після закінчення Школи?

Випускники Big Data School 3.0 отримають сертифікати про закінчення школи. Найкращі та найбільш перспективні студенти будуть запрошені до Big Data-команди Київстар.

Київстар продовжує набір до Big Data School 3.0

Чому Київстар уже втретє проводить Big Data School?

Найбільший телеком-оператор України Київстар визначає для себе одним із пріоритетних напрямків роботу з великими даними та продуктами на їх основі.

«На сьогодні Київстар — це 26,5 млн абонентів. Відповідно, ми маємо дуже велику кількість даних, які обробляємо, аналізуємо, і це дає нам більше розуміння нашого клієнта, — коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар. — Ми можемо точніше уявити собі його потреби та можливості, спрогнозувати його подальшу поведінку. І на підставі цього створювати більш точні та корисні пропозиції, які будуть більше співпадати з очікуваннями абонентів».

Це саме стосується і бізнес-клієнтів, яким потрібні послуги, що розроблені на основі аналізу великих даних. Під їх замовлення аналітики Київстар розробляють скорингові моделі, будують Heatmaps для найкращого розуміння точок скупчення потрібного сегменту клієнтів замовників та розташування їх торгових точок чи банківських відділень, формують look-alike моделі та створюють таргетовані розсилки, аналізують дані для визначення портрету потенційного клієнта, його потреб, а також прогнозують напрямки для подальшого успішного розвитку бізнесів тощо.

«Щоб якісно працювати з Big Data потрібні фахівці дуже високої кваліфікації, — зауважує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. — І оскільки ринок ними поки що не забезпечений, ми самі підключаємось до виховання таких професіоналів. Це корисно і для Київстар, адже кращі студенти отримують можливість далі працювати в нашій команді, і для ринку — випускники Big Data School затребувані у багатьох компаніях, які розуміють перспективність застосування аналітики великих даних для збільшення прибутковості бізнесу».

У перші два набори до Big Data School було подано понад 2600 заявок, 47 студентів успішно пройшли курс навчання та отримали сертифікати про закінчення школи. 9 найкращих випускників Big Data School долучилися до команди Big Data-аналітиків Київстар.

Подати заявку та дізнатися більше про проект можна на сайті.
Поставити запитання: bigdata@kyivstar.net

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також