Lashmaker, електролог, переглядач кінофестивалів, нутриціолог: 15 незвичайних вакансій вересня

Якщо вважаєте, що робота в офісі не для вас, мрієте зайнятися чимось незвичайним та ще й заробляти непогані гроші – тоді нам є що вам запропонувати. Зібрали вакансії, які точно зацікавлять тих, хто не боїться експериментувати. Ми переконані, що у сучасному світі досить легко знайти застосування своїм знанням і досвіду в будь-якій сфері.

Вивчайте пропозиції та відгукуйтеся на вакансії, переконані – обов’язково знайдете декілька вакансій до душі.

Викладач з трихології в ES (Київ)

Школа відновлення волосся запрошує до співпраці практиків, технологів-трихологів з перспективою викладання в школі. Шукають в команду людей, які люблять свою справу. Потенційних та творчих викладачів чекає гарантоване підвищення кваліфікації, можливість кар’єрного росту.

Керівник польотів в «Одеський авіаційний завод» (Одеса)

Державне підприємство оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Вимоги до претендентів: вища авіаційна освіта; наявність кваліфікації льотчика або штатного керівника польотів; наявність свідоцтва на право здійснювати професійну діяльність; досвід роботи на льотних посадах від 3-х років; володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача.

Гарантується: офіційне працевлаштування; зарплата – 9 000 грн; графік: з 8.00 до 17.00.

3D-моделлер у Digitec visual enginnering (Київ)

Студія, яка спеціалізується на створенні 3D-анімацій технічного характеру, шукає фахівців. Очікування від кандидатів: бажано, щоб претендент захоплювався технікою та (або) зброєю; досвід неважливий; освіта: технічна (бажано), але можливі інші варіанти; знання програм: 3ds Max + Vray, Photoshop (обов’язково); Adobe After Effects, САПРи типу SW, Саtia (додатково). Обов’язкові вміння: читання креслень; моделювання та анімація техніки та озброєння; налаштування матеріалів (текстури + мапінг), світла та рендеру в Vray.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; графік: з 10.00 до 19.00; робота в комфортному офісі.

Носій багажу в IQ Hotel (Київ)

Сучасний готель запрошує в команду. Вимоги: бажаний досвід роботи в готельній або туристичній сфері; знання англійської мови (середній рівень); доглянутий зовнішній вигляд, клієнтоорієнтованість, старанність, порядність.

Пропонується: офіційне працевлаштування; графік: 2/2, з 08.00 до 20.00; знижки на харчування; своєчасна виплата заробітної плати; ставка – 12 000 грн + чайові; кар’єрний ріст.

Файндер, сценарист у Greative Mind (Київ)

Міжнародний медіа-продакшн відкриває вакансію для віддаленої роботи. Роботодавець готовий розглянути кандидатів, які: допитливі, люблять шукати інформацію та поглинати її; вміють генерувати незвичайні та яскраві ідеї; розуміють принцип створення вірусного контенту; знають англійську мову на достатньому рівні, щоб швидко прочитати і зрозуміти статтю; готові викладатися на повну та постійно підвищувати свій рівень професіоналізму; вміють добре працювати як в команді, так і самостійно.

Компанія гарантує: підтримку колективу; можливості саморозвитку та кар’єрного зростання; зарплату в розмірі 15 000 грн/міс; комфортні умови праці у віддаленому режимі.

Lashmaker в AirLashes (Київ)

Студія з нарощування вій та оформлення брів у пошуку майстра. Що повинен уміти кандидат: виконувати нарощування вій від 1 до 6D; мати навички ламінування натуральних вій (бажано, але не обов’язково); вміти підбирати нарощування вій клієнту (моделювання за допомогою довжин і вигинів).

Пропонується: своєчасна виплата зарплати двічі на місяць; підвищення кваліфікації та участь в різних конкурсах; оплачувана відпустка; графік роботи: 3/2, з 10.00 до 20.00; студія знаходиться біля метро; можливість вирости від майстра до майстра-викладача (при студії є школа з нарощування вій); керувати проєктами в рамках роботи студії – день відкритих дверей, корпоративи, конкурси для клієнтів тощо.

Переглядач кінофестивалів, кінокритик у KINOLIFE Distribution (Київ)

Міжнародна кінодистриб’юторська компанія шукає волонтерів для перегляду короткометражних стрічок з різних країн світу. Портрет ідеального кандидата: відповідальна та креативна людина, яка любить і розуміє незалежне кіно; добре володіє англійською мовою. Компанія обіцяє: цікавий досвід; рекомендації; участь в івентах компанії та інші бонуси.

Асистент дизайнера їстівних картинок у «БЕЗЕ» (Київ)

Інтернет-магазину для кондитерів потрібен асистент дизайнера, який буде друкувати їстівні макети зображень для тортів та різноманітних смаколиків на спеціальному принтері з харчовими чорнилами. Побажання до кандидатів: володіти українською мовою; вміти виконувати чітко поставлені завдання; здатність виправляти свої помилки; любити швидкий темп роботи; бажання навчатися нового.

Пропонується: стабільна заробітна плата та офіційне оформлення; оплачуване стажування та відпустка; допомога колег і керівників в адаптації новачків; можливість отримати нові знання та вміння. Умови праці: пн-пт, з 10.00 до 16.00; тривалість стажування – 2 тижні.

Принт-дизайнер у Національна суспільна телерадіокомпанія України (Київ)

Найбільша незалежна медіакомпанія України запрошує долучитися до команди. Розглядаються кандидати, які мають: вищу освіту; досвід роботи принт-дизайнером на телеканалі або в рекламному агентстві понад 3 роки; навички роботи в команді; відмінні знання пакету Adobe.

Долучившись до команди, є можливість отримати: офіційне працевлаштування та всі соціальні гарантії; безперервний розвиток і навчання: тренінги та курси в Академії суспільного мовлення, корпоративні курси з англійської мови; участь у спортивних заходах і корпоративних івентах (чемпіонат із шахів, бігові марафони, змагання з волейболу та футболу тощо); офіс за 7 хвилин пішки від метро; безплатний паркінг.

Електролог у Beauty studio by German (Дніпро)

Студія електроепіляції шукає електролога (майстра з епіляції). Вимоги: медична освіта (!); бажання навчатися професії; вміння підтримувати розмову з клієнтами на різні теми; відповідальність.

Студія пропонує: комфортні умови праці; дружний колектив; адекватне керівництво; можливість заробляти, отримуючи задоволення від роботи; заробітну плату без затримок – до 18 000 грн; повне безкоштовне навчання усіх тонкощів професії; графік: 2/2.

Прасувальниця на швейне виробництво у Bow Tie House (Київ)

Компанія – активний молодий бренд аксесуарів, шукає працівників. Розглядають кандидатів, які мають досвід роботи на швейному устаткуванні та бажання працювати в цеху; володіють побутовими та промисловими швейними машинами (бажано); пунктуальні, дисципліновані, акуратні, порядні, а також готові швидко навчатися; люблять і вміють працювати в колективі; налаштовані на заробіток і виконання плану.

Гарантується: робота на умовах повної зайнятості, робочий день з 9.00 до 18.00; безперебійна виплата заробітної плати (відрядна) + преміальні за виконання плану; навчання технології пошиття виробів компанії; все необхідне професійне обладнання.

Біолог у кріосховище в Центр ембріональних тканин «Емселл» (Київ)

Компанія клітинних технологій шукає на постійну роботу біолога для кропіткої роботи в кріосховищі стовбурових клітин. Шукають вмотивованого спеціаліста, здатного каталогізовувати та впорядковувати кріосховище. Вимоги: досвід роботи в кріосховищі; навички роботи в чистих приміщеннях; досвід роботи з програмованими заморожувачами; документування результатів роботи; точність виконання обов’язків.

Майстер з мікроблейдінгу в «Ніколь» (Дніпро)

Академія краси, яка спеціалізується на навчанні фахівців для салонів краси, а також продає матеріали та інструменти, відкриває вакансію. Вимоги: наявність диплома про володіння мікроблейдінгом; володіння мікроблейдінгом, вміння викладати; вітаються курси підвищення кваліфікації з мікроблейдінгу. Умови: робота в косметичному кабінеті.

Оператор дрона/ГІС-фахівець в AST (Київ)

Група компаній – один з лідерів галузі, яке спеціалізується на вирощуванні, переробленні, продажу зернових і бобових культур, оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: досвід використання агро-дронів Dji Agras або аналогів з внесення ЗЗР; досвід роботи в ГІС програмах (ArcGIS) – буде перевагою; досвід управліннями квадрокоптерами; впевнене володіння ПК; спостережливість, аналітичні здібності; здатність до оперативного прийняття рішень; посидючість, старанність; готовність до відряджень; досвід водіння, права категорії «В».

Умови: конкурентний компенсаційний пакет; офіційне працевлаштування; забезпечення службовим авто; робота з новітньою технікою і ПЗ; проведення навчань з використання нової техніки; відрядження із забезпеченням проживання та добовими на харчування; забезпечення мобільним зв’язком і телефоном; можливості для професійного та кар’єрного зростання в межах компанії.

Нутриціолог в «Імбир» (Київ)

У вегетаріанську кулінарну школу та вегетаріанське кафе потрібен фахівець. Шукають майстра своєї справи, який поділяє філософію етичного та здорового харчування. Основна вимога – обов’язково бути вегетаріанцем та мати досвід роботи у цьому напрямі.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також