Липневі досягнення: добірка гарячих вакансій для менеджерів

Щодня менеджери вирішують безліч завдань. Хороший той менеджер, який знає свої сильні та слабкі сторони, наполегливий, далекоглядний, може знайти підхід до будь-якого співробітника та вийти переможцем з будь-якої ситуації. Адже ціна помилки менеджера дуже висока – це не лише втрата репутації самого менеджера, але й компанії.

Аналітики robota.ua підготували актуальну добірку вакансій для менеджерів, знайомтеся з пропозиціями та відправляйте резюме вже сьогодні.

Менеджер інтернет-магазину в Comfy (Дніпро)

Інноваційний мультиканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні запрошує у свій сall-center.

Гарантується: прозора заробітна плата від 6 000 до 25 000 грн, що складається зі ставки та проценту від продажів; графік, що підходить студентам та активній молоді – 3/2; умови: офіційне оформлення з першого дня, оплачувані відпустки та лікарняні; досвід роботи не важливий; офіс з wi-fi без пароля; дружний колектив.

Територіальний менеджер у British American Tobacco Україна (Вінниця)

Міжнародна тютюнова компанія шукає фахівця у відділ торгового маркетингу та дистрибуції. Претенденти можуть відгукнутися на вакансію, якщо: мають досвід управління командою; володіють пакетом Microsoft Office та Power BI на високому рівні. Обов’язкові вимоги до кандидатів: досвід управління командою; досвід роботи з дистриб’ютором, ключовими клієнтами; лідерські якості; досвід ведення звітності та обробки інформації в MS Excel; досвід роботи у сфері продажів або маркетингу від 5-ти років; знання англійської мови.

Компанія гарантує: офіційне працевлаштування; гідну та стабільну заробітну плату та щоквартальну премію за результатами роботи; соціальний пакет; систему розвитку та навчання; службовий автомобіль.

Delivery Manager у Wine Bureau (Київ)

Компанія, яка займається імпортом і дистрибуцією, шукає спеціаліста. Побажання до кандидатів: вміння управляти людьми та процесом Software Delivery; досвід роботи в командній розробці та автоматизуванні робочого процесу; фахівці в написанні якісного коду; експерти в 1С 8/Web/Mob app ООП та SQL/noSQL; використання Version Control Tool (Git) систем для управління кодом і CI/CD; вміння відстежувати інформацію про сучасні підходи до проєктування та інтеграції систем Web-сервіси, черги (like RabbitMQ, Kafka), системи БД і кешування (Redis); знати все про: SDLC, Jira, Confluence, bitbucket.

Кандидатам, які пройдуть відбір, роботодавець пропонує: роботу в компанії, що швидко розвивається; ідеальне місце для самореалізації; команду професіоналів; свободу в прийнятті рішень; зручний графік, комфортне поєднання віддаленої та офісної роботи; офіційне працевлаштування; цікаві завдання, постійний розвиток.

Менеджер з продажу в NarsCars (Харків)

Компанія, яка працює на ринку оренди та прокату автомобілів, запрошує в команду. Новим співробітником команди можна стати, якщо ви: маєте досвід, знання принципів і структури продажів (буде +); працювали у сфері активних продажів або хочете цього навчитися; позитивні, вмієте викликати прихильність людей і переконувати; знаєтеся на ПК, маєте високу швидкість роботи в офісних додатках; володієте англійською (середній рівень і вище); старанний і уважний під час роботи з документами.

Роботодавець пропонує: активний, молодий, позитивний колектив; стабільний графік вхідних дзвінків і заявок; роботу в комфортабельному офісі (2 хв від метро); працевлаштування та всі соціальні гарантії; конкуренту заробітну плату: оклад + % від угоди + премії; змістовні, цікаві завдання; навчання та підтримку досвідчених наставників на кожному етапі роботи. Перед початком роботи проводиться навчання та стажування.

Менеджер з роботи з наявними клієнтами в Telecontact.UA (Житомир)

Міжнародний call-центр відкриває вакансію. Від кандидатів очікується: чітка дикція та грамотна мова; знання української мови; знання ПК на рівні впевненого користувача; досвід роботи не потрібен.

Пропонується: унікальний графік по 4/6/8 годин на день; швидке кар’єрне зростання (за умови стажу роботи від 3-х місяців); корпоративне навчання коштом компанії; стаж роботи починається з першого робочого дня; робота у світлому, чистому та затишному офісі з відмінною транспортною доступністю. Гарантується: досвід спілкування з клієнтами; яскраве корпоративне життя.

Менеджер з продажу в Binotel (Київ)

IT-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, шукає спеціаліста. Портрет ідеального кандидата: досвід роботи в продажах від 12 міс (перевага); бажання працювати у сфері продажів, зв’язувати з цим своє майбутнє; володіння грамотною усною та письмовою мовою; бажання розвиватися щодня; розуміння, як працювати в команді.

Пропонується: заробітна плата – рекорд у відділі – 35 000 грн на міс, середня зарплата в перший рік – 25 000 грн; 13-а зарплата; молода команда, багато підтримки та допомоги, система розподілу лідів, що виключає конфлікти; страхування від локдаунів і всього, що пов’язано з COVID-19; безкоштовні кава та чай в офісі (власний актовий зал, кухня-кафетерій, зал для йоги); офіційне працевлаштування та оплачувана відпустка; графік роботи – будні з 9.30 до 18.30.

Менеджер з розвитку бізнесу в торгових підприємствах в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Серед основних вимог: вища фінансово-економічна освіта; досвід роботи в споживчому кредитуванні (регіональний представник тощо); знання специфіки бізнесу; ініціативність, націленість на результат, орієнтація на клієнта, навички проведення переговорів, лідерські та організаторські навички.

Кандидатам, які пройдуть відбір, банк гарантує: цікаву роботу в дружній команді; гідний рівень оплати праці: заробітна плата + бонус (залежно від результатів роботи); можливості професійного і кар’єрного розвитку.

Менеджер call-центру в JustSchool (Харків, Львів)

Сучасна технологічна платформа для вивчення англійської мови для дітей та дорослих шукає в команду нових спеціалістів. Ідеальний кандидат: не боїться відмов; наполегливий та вміє переконувати; мислить позитивно; комунікабельний; готовий працювати в сб і/або в нд; любить навчатися.

Пропонується: фінансовий та кар’єрний ріст; повна зайнятість на 8-годинний робочий день; конкурентна заробітна плата – ставка + високий відсоток від заявок + система додаткової мотивації; молодий та енергійний колектив; вивчення англійської мови; можливість постійно навчатися та покращувати навички комунікації.

Графік роботи: з 10:00 до 19:00, або з 11:00 до 20:00, зручний фіксований графік. Навчання триває 5 днів з 11:00 до 19:00, на шостий день – іспит.

Менеджер з роботи з клієнтами в Seo Focus (Кривий Ріг)

Аутсорсингова компанія проводить набір співробітників на вакансію. Від компанії працівник отримає: гнучку мотиваційну систему: ставка – 12 500 грн + % і бонуси, середня зарплата співробітників – 14 000-16 000 грн, зарплата топових фахівців – 1 000$, зі своєчасними виплатами тричі на місяць; офіційне працевлаштування без вирахування податку зі ставки, оплачує компанія; можливість отримати або підвищити свої навички в цій сфері – в компанії є штатний бізнес-тренер, який готовий поділитися своїми знаннями; зручний робочий графік: з 9.00 до 19.00, нп-пт, включаючи час на відпочинок; чай і каву; комфортний офіс; молодий та дружний колектив.

Менеджер телефонних продажів (віддалено) в Hotsale (Вінниця)

Телемаркетингова компанія запрошує в команду на віддалену роботу. Вимоги: грамотна російська/українська мова; персональний комп’ютер/ноутбук; високошвидкісний інтернет не менше 100 Мбіт/с; гарнітура (навушники + мікрофон); готовність приступити до навчання сьогодні-завтра, і через тиждень – до роботи; дисциплінованість.

Пропонується: регулярна виплата зарплати двічі на місяць; зарплата на випробувальному терміні: фіксовано за зміну – 300 грн + 15% від викупу, після ВТ – за зміну 100-200 грн + від 20% до 27% від викупу; щомісячний бонус – 1 000 грн за найвищі показники; графік роботи: пн-пт, 9.00-17.00 (сб, нд – вихідний); навчання коштом компанії; можливість професійно зростати і стати кращим у сфері продажів.

Менеджер, консультант у сфері продажу нерухомості (з навчанням) у ParkLane (Київ)

Агентство нерухомості запрошує до співпраці. Дана робота для вас, якщо ви: готові працювати на результат; відповідальні, вмієте ставити завдання і виконувати їх в строк; впевнено спілкуєтеся з людьми; володієте або готові освоїти навички переговорів і продажів; хочете багато працювати і заробляти.

Умови співпраці: повна зайнятість; заробітна плата залежить від досягнення поставлених завдань (комісійна винагорода – від 27 000 грн); професійне навчання; доступ до бази даних об’єктів Києва, яка щодня оновлюється; рекламна підтримка компанії (банери, візитки, банерна реклама в інтернеті, відео/фото зйомки); юридична підтримка з боку компанії; перспектива кар’єрного росту.

Partnership Manager у NIX Sоlutions (Харків)

IT-команда шукає досвідченого спеціаліста. Очікування від кандидатів: досвід роботи на позиції Partnership Manager/Account Manager/Marketing Manager; навички ведення переговорів; володіння англійською мовою на рівні Upper-Intermediate; аналітичне мислення та хороші комунікативні навички; відповідальність і високий рівень самоорганізації.

Роботодавець пропонує: дружну та веселу команду; завдання, над якими цікаво працювати; гнучку систему перегляду та підвищення винагороди; оплачувану участь у профільних конференціях і воркшопах; відмінні можливості та перспективи професійного зростання; кращий простір в центрі Харкова та корпоративи; можливість постійного навчання, курси англійської; медичну та спортивну програми, бухгалтерську підтримку.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також