Лютнева добірка книг: що читати в останній місяць зими

Підготували лютневу добірку книжок, які розшукали для вас наші букхантери: є і про емоції, і про пандемію, і про сімейні таємниці, фантастичні та романтичні пригоди. Читайте, пізнавайте, насолоджуйтесь та збагачуйтесь. Розпочнемо нашу добірку з харду.

«Пандемія: Всесвітня історія смертельних інфекцій», Соня Шах

Нонфікшна книга, що пропонує прокачати свої пізнання у галузі великих епідемій світу та заразних захворювань. Наукова журналістка Соня Шах простою зрозумілою мовою, без закручених наукових термінів, описує дебюти холери, туберкульозу, грипу та інших пошестей: від мізерного патогену до страшної пандемії. Розповідає, як віруси та мікроби можуть розвиватися, мутувати і нарешті, вбивати. Дізнаєтесь, чим дійсно загрожує людству масова вирубка лісів та мутування бодай одного виду птахів. Просто, захопливо, розумно, актуально. 

«Не примушуй себе. Альтернатива сили волі», Бенджамін Гард

Креативна теорія щодо застосування сили волі. Для тих, хто прагне покращити своє життя без зусиль та звинувачень. Письменник і колумніст Бенджамін Гарді, радить, як досягти успіху, минаючи важку боротьбу з власним «я» у процесі звільнення від негативних звичок. Радить просто оточити себе людьми, які вже ведуть бажаний вами спосіб життя.

«Припиняйте силувати себе, краще змініть коло спілкування» – переконливий слоган автора. Бо якщо ми оточуємо себе новими людьми, наші думки, цінності та життя теж стають іншими.

«Голова змія», Лукаш Орбітовський

Збірка з дванадцяти оповідань польського короля горорів та фантастики, чіпляє на гачок с перших сторінок, від неї зашкалює рівень адреналіну. Містична, брутальна, з елементами чорного гумору. Радимо прочитати тому, хто всюди шукає потаємні знаки та символи невідомих вищих сил. Автор розповідає неймовірні історії, але ми віримо йому і не на йоту не сумніваємось у реальності подій. Трохи бентежить специфічне ставлення Лукаша Орбітовського до жінок (що він сам визнає), але вибачимо його, бо пише надто захопливо та непередбачувано. Що ж, недарма його називають польським Стівеном Кінгом, хоча він сам себе жартома називає Люком Скайвокером польської літератури. 

«Там, де співають раки», Делія Овенс

У болотяних хащах Північної Кароліни самітницею живе «болотяна дівчинка» Кью Кларк. Серед дикої природи, маючи друзів лише серед болотяних мешканців, чутлива та розумна дівчина вважає болото рідною домівкою. Але подорослішавши, Кью повертається до людей, аби пізнати інше життя. Вона відкривається новому світу, закохується, але непередбачувані події повертають її життя з ніг на голову. Чи зможе дівчина адаптуватись та вижити у жорстокому світі людей?  Чудовий роман про самотність та кохання, пронизаний детективною стрічкою. Чіпляє з перших сторінок та краде душу. Радимо.

«Далекі часи», Кейт Мортон

Лише один лист з сумки листоноші, який знайшов свого адресата через кілька років… Пробуджено стільки скелетів у шафах, що сплячі роками родинні таємниці випурхнули на поверхню і не дають спокою! Передвоєнні, воєнні роки та 1995. Інтрига починається зі старого замку, який належить відомому письменнику та трьом його дочкам. Саме туди з воєнного Лондона потрапляє евакуйована дівчинка Мередіт. У 1995 вже Едді, донька Мередіт, намагається дізнатись про минуле своєї матері, яка зберігає його у великому секреті. Повільно занурюючись у сюжет, неможливо зупинитись: історія затягує у свої тенета, інтригує, підказує, але не розкриває секрети до самого кінця розповіді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також