Високі посади: добірка лютневих вакансій для топ-менеджерів

Вдале поєднання особистих, ділових, професійних якостей – запорука успіху керівника. Здатність рухатися вперед попри негаразди, вміння організувати роботу, розподілити обов’язки, хороша освіта, компетентність, відповідальність, рішучість, наполегливість, комунікабельність, ініціативність, самоконтроль тощо – це те, на що звертають увагу роботодавці, шукаючи кандидатів на топові позиції.

Аналітики robota.ua в останні дні зими підготували добірку актуальних вакансій для топ-менеджерів на території України. Які наразі на ринку праці існують пропозиції для професійних управлінців? Переходьте на вакансії та дізнавайтеся.

Фінансовий директор у Concert.ua (Київ)

Компанія, яка надає сервіс з продажу квитків, запрошує приєднатися до команди. Вимоги: досвід роботи від 3-х років на керівних посадах у сфері фінансового обліку; вища освіта (бухгалтерія, економіка, фінанси); досвід впровадження продуктів 1С, взаємодії з розробниками даної платформи; досвід роботи з 1С 8.3 (знання 1С:ERP вітається); розвинені лідерські та менеджерські компетенції; вміння приймати рішення та брати на себе відповідальність, знаходити та оцінювати альтернативи.

Роботодавець пропонує: зарплату – 45 000 грн; офіційне працевлаштування; робочий графік: пн-пт, 10:00-19:00; можливість професійної реалізації; роботу в згуртованій команді; можливість професійного росту.

HR-директор/менеджер у «Власна Ферма» (Житомир)

Мережа продуктових магазинів шукає фахівця. Серед вимог до кандидатів: досвід роботи не менше 1 року; розуміння основних HR-процесів; лідерство, управлінські вміння, енергійність, харизматичність. Обов’язки: управління напрямком; пошук та підбір топ-персоналу; адаптація співробітників; створення умов для згуртованості всіх співробітників (командний дух та увага до особистості); ведення дистанційних програм навчання; участь у створенні корпоративних заходів (конкурси, свята тощо); участь у створенні систем оцінки персоналу; систематичне оцінювання персоналу.

Гарантується: можливість реалізації власного потенціалу; навчання та розвиток; можливість стрімкого кар’єрного росту; своєчасна заробітна плата.

ІТ-директор в Estro (Луцьк)

Мережа магазинів взуття та аксесуарів відкриває вакансію. Вимоги до кандидатів: управлінські: досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років; організованість, уважність; успішний досвід формування команди, постановки та контролю завдань; вміння працювати на результат; технічні: досвід і вміння в програмуванні; серверне ПЗ: Windows Server (2012\2016): Active Directory (Ролі, GP, сайти тощо), кластеризація, DNS, Terminal Services (ліцензування, шлюз терміналів, балансування навантаження), RemoteApp, DFS, файлові служби, резервне копіювання, володіння PowerShell; гіпервізори: Windows Hyper-V Server; СУБД: MS SQL Server (встановлення, налаштування, відновлення БД, обслуговування, резервне копіювання, архівація, кластеризація); мережеві пристрої: RouterOS (MikroTik), D-LINK, TP-LINK (фізичне та віртуальне середовище): обов’язково VPN\GRE\IPSec, routes, CAPsMAN, Firewall, в перспективі iOS (Cisco).

Умови: конкурентна заробітна плата за результатами співбесіди; молодий та дружний колектив; графік: з 9:00 до 18:00, пн-пт; корпоративні знижки.

Начальник виробництва в Life Time (Ірпінь)

Інтернет-магазин, який займається продажем товарів в ОАЕ та США, шукає фахівця. Для роботодавця важливо, щоб кандидат: мав успішний досвід роботи начальником виробництва не менше 3-х років; знав сучасні виробничі технології; мав досвід роботи на серійному виробництві; навички роботи з персоналом (20 осіб), був стресостійким; мав досвід впровадження автоматизованих систем управління.

Гарантується: ставка – 30 000-50 000 грн (залежить від досвіду); гідна прозора система мотивації (оклад + бонуси), обговорюється індивідуально; матеріальне заохочення співробітників за кращі результати; фіксований графік: пн-пт, з 8:00 до 18:00; можливість розвивати успішний бізнес разом з командою професіоналів; можливість реалізувати всі ідеї.

Головний лікар, медичний директор в ON CLINIC (Дніпро)

Провідний медичний центр європейської мережі оголошує конкурс на вакансію. Для роботодавця важливі: вища медична освіта (управління охороною здоров’я та економічна – будуть перевагою); досвід роботи на керівних посадах у сфері медицини; володіння ПК на високому рівні; досвід роботи в приватних центрах; хороші організаційні навички та лідерські якості.

Функціональні обов’язки: організація роботи колективу з надання своєчасної та якісної медичної та лікарської допомоги населенню; залучення до роботи фахівців, впровадження нових засобів і методів профілактики, діагностики та лікування, а також нових організаційних форм надання медичної допомоги населенню та роботи персоналу; оцінка кваліфікації лікарів, контроль за своєчасним підвищенням; контроль ведення медичної документації; навчання та контроль дотримання стандартів обслуговування, виконання показників.

Національний менеджер каналу ключових клієнтів в «Асканія» (Київ)

Багатопрофільний український холдинг відкриває вакансію. Розглядаються кандидати, які мають: досвід роботи керівником відділу продажів або національним менеджером каналу ключових клієнтів; навички ведення переговорів та знання технік продажу; досвід організації роботи відділу продажів, ефективного планування, аналітики, ведення звітності; високий рівень лідерських якостей, вміння приймати рішення.

Пропонуються: соціальні гарантії; конкурентна зарплата та система нарахування бонусів; щорічна оплачувана відпустка – 24 робочих дні; програма медичного страхування; корпоративний мобільний зв’язок; компенсація палива та амортизації авто.

CEO/Керівник керівної компанії (Одеса)

Девелоперська компанія запрошує в команду. Вимоги: досвід управління у сфері гостинності або управління елітними житловими комплексами від 3-х років; досвід роботи у сегменті послуг преміум-класу, досвід роботи із заможними клієнтами; досвід роботи безпосередньо в консьєрж-сервісі для заможних клієнтів буде плюсом; схожий досвід кандидат міг би отримати в сегменті гостинності, преміум-обслуговування в банківському секторі, у сфері туризму, точніше – організації індивідуальних турів; знання англійської на рівні Upper-Intermediate буде серйозною перевагою. Компанія пропонує: конкурентну заробітну плату; сучасний офіс; роботу в команді однодумців.

Директор філії в SOKOL (Львів)

Торгівельно-виробниче підприємство запрошує до співпраці. Вимоги: досвід роботи на посаді директора з продажу, регіонального або територіального менеджера, бажано – керівника філії від 3-х років; результативний досвід роботи в компаніях на ринку FMCG від 3-х років; знання методик і технік FMCG-продажів; розуміння принципів ціноутворення та маршрутизації; активність, націленість на результат і високий рівень комунікативних навичок.

Компанія гарантує: гідний рівень зарплати, який залежить від професійних знань і навичок; графік роботи: 09:00-18:00; корпоративний мобільний зв’язок; корпоративні заходи; оплачувану відпустку; роботу в стабільній компанії; офіційне працевлаштування згідно з КЗпП і соцпакет; можливість реалізувати професійні здібності.

Генеральний директор проєкту будівництва доріг (Харків)

Відомий український холдинг оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Від кандидатів очікується: вища будівельна профільна освіта; досвід роботи від 5 років на позиції директора (заступника) у сфері будівництва доріг – обов’язковий; знання процесу та технологій дорожньо-будівельних робіт; знання технологій виробництва асфальтобетонних сумішей; досвід застосування нових технологій в будівництві; навички організації ефективної роботи та розвитку команди підлеглих.

Пропонується: робота у великій компанії; рівень доходу обговорюється індивідуально; розглядаються кандидати з інших регіонів/країн на релокацію.

Директор хімічного заводу в Life Biochem (Одеса)

Завод, який спеціалізується на виробництві бактеріальних препаратів, біопрепаратів, амінохелатів та поверхнево-активних речовин, шукає директора. Вимоги: вища освіта: хімік, технолог, інженер; досвід роботи та управлінські навички на аналогічних посадах (директор, заступник директора з виробництва, головний інженер, головний технолог) не менше 3 років; знання технологічного процесу, законодавства та інших нормативних актів, що регламентують виробничу діяльність. Умови роботи: офіційне працевлаштування, гідна зарплата.

Керівник медичного центру (Київ)

Медичний центр в пошуках керівника. Обов’язки на позиції: пошук і підбір персоналу; розробка стандартів клініки, навчання та оцінка персоналу; побудова ефективного графіка прийому медичного персоналу; робота зі страховими компаніями; створення програми мотивації; розвиток клієнтського сервісу; створення програм для залучення пацієнтів; організація навчання персоналу; робота з лабораторіями та іншими медичними установами.

Вимоги: вища освіта; досвід роботи на аналогічній позиції в медичних клініках – від 2-х років; клієнтоорієнтованість; знання програм MS Office (Word, Excel); посидючість, уважність до деталей.

Керівник PR-відділу в «Алло» (Дніпро)

Український рітейлер та дистриб’ютор побутової електроніки з однойменною торговою мережею по всій країні відкриває вакансію. Вимоги до потенційних кандидатів: досвід планування, бюджетування та реалізації PR-кампаній у великих проєктах; розуміння взаємодії з першими особами компанії; знання ринку ЗМІ, встановлені партнерські контакти; навички написання цікавих текстів і колонок; відмінні комунікативні навички; системний підхід до роботи; бажання бути частиною команди успішного бренду.

Компанія пропонує: цікаві та амбітні завдання та проєкти; професійний розвиток і саморозвиток; офіс у центрі міста; корпоративні знижки на спорт та англійську; роботу в команді експертів; івенти та тімбілдинги.

Директор в Sribna Polyana (Запоріжжя)

Великий промисловий холдинг запрошує директора на завод – машинобудівне виробництво. Серед вимог: досвід роботи керівником машинобудівного (!) підприємства від 5 років; вища економічна або технічна освіта; додаткова освіта у сфері менеджменту; впровадження новітніх технік і технологій, прогресивних форм управління; розвинені управлінські та організаторські навички, лідерські якості; стратегічне мислення, системний підхід до роботи; оптимізація бізнес-процесів, витрат; досвід управління колективом від 500 осіб; знання 1С 8 обов’язково; досвід в побудові системи обліку; оптимізація та уніфікація структури підприємства, системи оплати праці; аналіз і контроль фінансового стану підприємства; володіння англійською мовою на розмовному рівні; управлінські, аналітичні навички, високий рівень комунікативних навичок, організованість.

Національний директор з продажу (роздрібний канал збуту) в DDS+ (Київ)

Компанія, дистриб’ютор алкогольної продукції в Україні, запрошує у свою команду. Вимоги та побажання до кандидатів: досвід ефективного управління каналом збуту, роздріб у FMCG-компаніях; аналітичні навички, вміння прогнозувати продажі, працювати з великими масивами даних; навички проведення переговорів на різних рівнях; наявність розвинених організаційних і управлінських навичок; бізнес-орієнтація.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також