Маткар, сонграйтер, рамник, зоокіпер, сировар: добірка незвичайних вакансій липня

Ви теж думаєте, що сучасні офісні стандарти знищили індивідуальність різних вакансій? Ми вважаємо, що не все так однозначно.

Якщо ви наразі розпочинаєте свою кар’єру або вже працюєте, але хочете змінити сферу діяльності, пропонуємо ознайомитися з добіркою незвичайних вакансій липня. Пам’ятайте, роботи багато, але найголовніше, щоб вона була до душі та приносила бажану зарплату!

Аварійний комісар (Тернопіль)

Страхова компанія пропонує роботу. Шанс пройти відбір є у кандидатів, які мають досвід огляду автомобілів та опису пошкоджень; знання Audatex будуть перевагою; досвід роботи в страхуванні або на СТО від 1 року – обов’язковий; багатофункціональних; які мають відмінні навички роботи з ПК (Excel, 1C).

Кандидатам, які пройдуть відбір, роботодавець гарантує: офіційну заробітну плату – 17 000 грн/міс та дружний колектив.

Барбер у First barbershop (Харків)

Барбершоп запрошує спеціаліста на роботу. Очікування від кандидатів: досвід роботи (бажано від 1 року, проводиться навчання); прагнення розвиватися; вміння працювати в команді; відповідальність, пунктуальність, акуратність.

Умови праці: робота від 4 днів на тиждень, з 10.00 до 21.00, перерва – 1 год; кандидат повинен мати інструмент, косметикою, витратними матеріалами та феном забезпечує роботодавець; стажування – 2 тижні.

Пропонується: friendly team; атмосферне місце в центрі Харкова; free drinks; зарплата – від 20 000 грн (відсоток від послуг); можливість розвиватися та прокачувати skills коштом компанії.

Пакувальник хліба у «Хліб з Підзамче» (Львів)

Пекарня запрошує на роботу. Необхідні працівники з досвідом роботи, які готові працювати в нічні зміни. Гарантується гідна оплата праці.

Рятувальник в басейн у «5 Елемент» (Київ)

Клуб здорових задоволень оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: вміння плавати та надавати першу медичну допомогу. До основних обов’язків входитиме: чергувати на рятувальному посту; стежити за безпекою плавців у басейні; надавати невідкладну та долікарську допомогу; стежити за порядком у басейні. Графік роботи: з 9:00 до 21:00-22.00.

Актриса у хоррор-квест в «Аномалія» (Дніпро)

Квест-кімнаті потрібна актриса на постійну роботу в другій половині дня. Серед вимог до претенденток: проживання в центрі міста або близьких районах від центру; досвід роботи не потрібен, але вітається, роботодавець готовий всьому навчити, головне – творчий потенціал, вміння працювати в команді та відсутність фобій.

Пропонується: заробітна плата – 200 грн/гра, у вечірній час оплачується таксі.

Пивний сомельє у Beer Market (Львів)

Мережа магазинів розливних напоїв шукає працівників. Пропонується, зокрема, часткова зайнятість.

Роботодавець гарантує: зарплату двічі на місяць; роботу в період карантину; зручну локацію (підбирається найближчий магазин); роботу зі справжніми професіоналами у своїй сфері.

Ведучий наукового шоу у Boring Company (Київ)

Компанія, яка займається організацією та проведенням дитячих свят, запрошує в команду. Очікування від кандидатів: талант артиста; досвід роботи з дітьми (ідеально, якщо є досвід в анімації, як мінімум – вміння знайти підхід до дітей); хороше володіння українською мовою, бажано також російською; готовність пройти навчання, відкрити для себе нову професію та працювати чесно.

Ведучим, що виступають на хорошому рівні, компанія гарантує: оплату – 500 грн/год; безкоштовне навчання; вільний графік (роботу лише тоді, коли є замовлення). Компанія розраховує на довгострокову співпрацю.

Маткар зі стажем роботи в «Мед Карпат» (Хуст)

Компанія, яка займається бджільництвом, виробництвом продуктів бджільництва, поглибленим переробленням продуктів бджільництва, вирощуванням пакетів бджіл та бджолиних маток, запрошує в команду. Серед вимог до претендентів: вміння працювати з бджолами; акуратність в роботі; водійське посвідчення (бажано); відмінний зір; бажання та здатність освоювати нову інформацію, а також навчатися необхідним навичкам та вмінням.

Пропонуються: комбіновані умови оплати праці (залежать, зокрема, від виробітку).

Рамник у «Комбінат виробничих підприємств» (Полтава)

Будівельна компанія запрошує на роботу фахівця в деревообробний цех. Побажання до претендентів: досвід роботи (бажано); середня спеціальна освіта; знання технологій роботи з деревом (бажано); вміння працювати у команді та самостійно.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; своєчасна виплата заробітної плати; наявність побутових приміщень з душовими кабінами та їдальнею; робота з екологічно чистими матеріалами.

Відеооператор у футбольний клуб (Київ)

Професійний футбольний клуб відкриває вакансію. Необхідні навички: відеозйомка матчів (домашні ігри, в середньому 2 гри на місяць); досвід зйомки футболу обов’язковий; трансляція ігор на YouTube в 1 камеру без повторів (необхідне вміння працювати з vMix (вивід плашок, складів команд в ефір); оперативна підготовка відеооглядів матчів + нарізка відео з післяматчевої прес-конференції (після кожної гри). Пропонується офіційна оплата праці.

Сировар (з навчанням) у «Козуб Продукт» (Полтава)

Компанія, яка спеціалізується на дистрибуції харчових продуктів, а також виробництві сиро-молочної продукції, круп, пластівців з усіх видів зернових, відкриває вакансію. Серед вимог: наявність санітарної книжки.

Роботодавець гарантує: заробітну плату – відрядну (від 8 000 до 9 000 грн/міс, залежить від обсягу виготовленої продукції); графік роботи: 2/2, денні зміни з 08.00-20.00; безкоштовний розвіз до та з місця роботи.

Майстер з ручної вишивки у FROLOV (Київ)

Український бренд, виробник одягу та аксесуарів, запрошує на роботу майстра з ручної вишивки. Побажання до кандидатів: володіння різними техніками ручної вишивки; вміння працювати з різними матеріалами (кристали, бісер, паєтки, мереживо); розуміння основ якості під час вишивки, уважність, пунктуальність, ініціативність.

Умови роботи: робота в новому ательє; офіційне працевлаштування; можливість професійного зростання.

Фарбувальник взуття в Clean Shoes (Тернопіль)

Хімчистка взуття шукає працівника. Основними вимогами до кандидатів є: художні здібності, акуратність, здатність виконувати монотонну роботу, відповідальність, вміння швидко навчатися.

Умови роботи: пн-пт, з 10.00 до 19.00, сб – з 10.00 до 13.00.

Зоокіпер, спеціаліст з догляду за рептиліями та дрібними ссавцями в «Біон» (Київ)

Компанія, яка працює у сфері сільського господарства, запрошує на постійну роботу фахівця. Спеціалізація – робота з ящірками, черепахами та дрібними ссавцями. Вимоги до кандидатів: ветеринарна або зоотехнічна освіта (бажано), або практичний досвід роботи з тваринами в зоопарку, реабілітаційному центрі тощо; любов до тварин; організованість; вміння працювати в команді; бажання навчатися. Розглядаються кандидати з будь-якого регіону України, без шкідливих звичок та судимості.

Пропонується: офіційне працевлаштування; позитивна атмосфера в колективі, комфортні умови роботи; можливість спілкування з фахівцями не тільки з України, але з різних країн світу; семінари, тренінги, конференції; є можливість отримати зручне службове житло за місцем роботи.

Зооняня в «Компаньйон» (Одеса)

Дресувальному центру потрібні працівники. Вимоги до кандидатів: комунікабельність. Обов’язки: прибирання, вигул, годування вихованців. Робочий графік: з 8.00 до 18.00.

Сонграйтер у «Міраж» (Київ)

У звукозаписувальну студію потрібен спеціаліст. Шукають: людей, які мають досвід роботи з віршами; розуміються на побудові популярної пісні; орієнтуються в сучасних трендах; вміють писати «хуки», що запам’ятовуються та мелодії; вміють швидко придумувати мотив, що швидко запам’ятовується.

Концертмейстер у «Весняночка» (Запоріжжя)

Народний художній колектив-хореографічна студія запрошує в команду. Вимоги до претендентів: досвід роботи від 1 року, спеціальна освіта.

Пропонується: офіційне працевлаштування; соцпакет; ставка; обладнані танцювальні зали, окреме приміщення; заняття ведуться у супроводі фортепіано (навчальний процес); дружний, творчий колектив. Погодинна робота (24 годин на тиждень, це ставка), у другій половині дня (з 14:00).

Музикант військового оркестру (Київ)

Військова частина розпочинає набір громадян України для проходження служби за контрактом на посаді музикант оркестру. Вимоги: спеціальність: тромбон, туба, труба; освіта: молодший спеціаліст, магістр, бакалавр, спеціаліст.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також