Мінагрополітики: запрошуємо до участі у конкурсі на посаду директора ДП «Артемсіль»

У Мінагрополітики України триває конкурс на посаду директора ДП «Артемсіль». Конкурс оголошено з 1 лютого 2016 року, і наразі відбувається прийом документів від претендентів, який проходитиме до 3 березня 2016 року.

Для відбору кандидатів в Мінагрополітики працює постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, зокрема: Alexander Hughes, ARTE Business Group, rabota.ua. Вимоги та умови участі в конкурсі за посиланням.

«Ми чекаємо на фахових та досвідчених кандидатів, які будуть керуватися в своїй роботі виключно інтересами країни та підприємства – справжніх технократів. Також від майбутнього керівника ми очікуємо підтримки курсу приватизації ДП», – говорить Ірина Гнутова, член конкурсної комісії, начальник відділу кадрового забезпечення АПК Мінагрополітики.

Ірина Гнутова також повідомила: «Для заохочення керівників виконувати показники стратегії, в цьому році передбачено збільшення рівня заробітної плати майже в 6,5 раз. Ми вважаємо, що такий рівень винагороди відповідає ринковому та є досить привабливим для сильних ТОП-менеджерів».

«ДП «Артемсіль» на сьогодні є основним виробником кам’яної кухонної солі в Україні, на його долю припадає 94,6% від загального виробництва солі в країні. У 2015 році підприємством вироблено 2019,6 тис тон солі. Підприємство повністю забезпечує потреби населення та промисловості України і понад 69% виробленої продукції експортує країнам далекого зарубіжжя (Угорщина, Словаччина, Чехія, Румунія, Австрія, Сербія і Чорногорія, Польща) та країнам близького зарубіжжя», – пояснює інший член конкурсної комісії, директор Департаменту з управління держвласністю Мінагрополітики Володимир Кудінов.

Станом на 17 лютого документі подали лише п’ять кандидатів. «Ми запрошуємо до участі в конкурсі всіх, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін в країні!», – наголосила Ірина Гнутова.

Нагадаємо, що конкурс на посаду директора ДП «Артемсіль» відбувається втретє. У вересні 2015 р. відбувся перший конкурс, а в листопаді того ж року – повторний другий. В першому конкурсі взяли участь дев’ять кандидатів, у повторному – одинадцять. Жоден з кандидатів, які захищали конкурсні пропозиції, не набрав достатньої кількості голосів для перемоги. Жодна пропозиція, запропонована конкурсантами, не являла собою стратегічного бачення та обґрунтованих перспектив розвитку підприємства, а тому не отримала відповідних голосів комісії.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також