Можливо все! Добірка високооплачуваних вакансій липня

Досить прогортати вакансії із високими заробітними платами, які здаються недосяжними. Зупиніться на тих, що вас зацікавили та ознайомтеся, кого запрошують компанії в команди та пропонують високі заплати. Якщо знань та досвіду наразі недостатньо, то принаймні зрозумієте, над чим потрібно попрацювати, що підтягнути та вивчити, а згодом спробуєте свої сили знову.

Можливість отримувати гідну заробітну плату та реалізувати свій досвід надають багато різних компаній. У нашій добірці представлені лише деякі з них. Надсилайте резюме, можливо, саме вас запросять на співбесіду.

Стоматолог-ортодонт у Mydent (Київ)

Сімейній стоматології потрібен спеціаліст у команду. Побажання до кандидатів: спеціалізація з ортодонтії; досвід роботи від 3-х років; уміння працювати з різними видами брекет-систем і апаратів; проведення діагностики за допомогою цефалометричного та антропометричного аналізів; спільна робота з гнатологом; ведення дентального фотопротоколу; робота з мікроімплантами; готовність брати зміни в суботу та неділю; відсутність шкідливих звичок; перевага кандидатам зі знанням англійської мови і з фото завершених робіт.

Роботодавець гарантує: повну зайнятість; заробітну плату – 100 000 грн; виплату заробітної плати двічі на місяць; компенсацію 50% вартості курсів підвищення кваліфікації; офіційне працевлаштування; можливість працювати бажаними інструментами та матеріалами; поліс медичного страхування; у клініці є КТ з підтримкою ТРГ.

Менеджер з регіонального розвитку (країни Балтії) в ROSHEN (Київ)

Кондитерська корпорація відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: вища освіта (економічна, фінансова, маркетингова, технічна); досвід роботи у сфері FMCG (КАМ, регіональний, національний менеджер, комерційний директор) не менше 3-х років; управлінський досвід від 1 року; досвід ведення переговорів на рівні топ-менеджерів мережі; досвід аудиторного та польового навчання; досвід розробки стратегії продажів; знання англійської мови на рівні Intermediate та вище; відмінне знання Excel; уміння планувати і прогнозувати, навички реалізації проєктів; готовність до відряджень.

Компанія пропонує: заробітну плату – 100 000 грн (ставка+ бонус за виконання фокусних завдань); офіційне працевлаштування; медичне страхування; смачні обіди коштом компанії; програми навчання.

Middle, Senior ASP.NET Developer у Cadence Development (Хмельницький)

IT-компанія відкриває вакансію. Необхідні навички: знання платформи .Net, ASP.Net Core; знання мови C#; розуміння основ HTML, CSS, МSSQL.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: робоче місце (віддалене або в офісі – за бажанням); молоду та дружну команду; цікаві масштабні проєкти на нових технологіях; роботу з американським офісом в NYC; заробітну плату – до 4 000 $ (за результатами співбесіди); абонемент у спортзал.

Retention-менеджер (Ru, Polish, English desks) у Smart Alliance (Київ)

Міжнародна європейська компанія в пошуку амбітного менеджера з продажу. Серед вимог до кандидатів: вільне володіння російською, польською або англійською мовами; готовність навчатися та отримувати нову інформацію; досвід роботи на аналогічній позиції від 6 місяців.

Умови роботи: заробітна плата – 100 000-250 000 грн; багато різних екстра-бонусів, відсутність штрафів; графік: пн-пт – 10.00-19.00; офіційне працевлаштування, відпустка 24 к. д., оплачуваний лікарняний; комфортний офіс біля метро; чай, кава, смаколики.

Head of digital (Київ)

Топова міжнародна компанія шукає професійного керівника відділу цифрових технологій. Необхідний професійний досвід: 3+ роки досвіду в цифровому маркетингу з залучення клієнтів; досвід роботи в динамічному цифровому агентстві або онлайн-бізнесі; досвід управління командою мінімум з 3-х чоловік; добре знання MS Excel (знання SQL – бажано); досвід роботи з Google Analytics або іншими інструментами веб-аналітики; розуміння платної реклами, платного пошуку, мобільних ЗМІ, партнерського маркетингу, медійних ЗМІ та рекламних кампаній.

Гарантується: медичне страхування/спортивна компенсація; участь у спортивних клубах (футбольні, бігові, баскетбольні або плавальні); 100% оплачувані лікарняні листи; 20 робочих днів оплачуваної відпустки; заробітна плата – 112 000 грн; бонуси згідно з політикою компанії; подарунки на знаменні життєві події (весілля, пологи); особистісний та професійний ріст; індивідуальний річний бюджет на навчання з можливістю відвідування платних конференцій, тренінгів, семінарів; безкоштовна корпоративна бібліотека; можливість відвідувати внутрішні зустрічі: відкриті переговори, IT Pump; корпоративні вечірки та заходи (Pub Quiz, Carquest); діяльність PM Foundation (заходи соціальної відповідальності); щотижневі заходи, спрямовані на розвиток культури, мистецтва, міжособистісних навичок.

(CEO) керівник мережі ресторанів (Маріуполь)

Мережа ресторанів шукає керівника, який управлятиме діяльністю 4-х ресторанів (3 – в Маріуполі, 1 – у Бердянську), включаючи всі бізнес-процеси компанії. Побажання до кандидатів: досвід роботи у закладах громадського харчування від 3-х років; досвід управління колективом від 20 чоловік; системний підхід до управління процесами; висока мотивація на результат і внутрішня дисципліна.

Умови роботи: ставка – 50 000 грн + KPI (в межах 100 000-130 000 грн); оренда житла в м. Маріуполь; підпорядкування низці засновників.

Керівник відділу постачання (Київ)

Міжнародний оператор мобільного зв’язку запрошує у команду. Компанія розглядає фахівців з досвідом роботи у сфері телеком на міжнародному ринку, а також зі знанням англійської мови на високому рівні.

Роботодавець пропонує: оплату, яка залежить від результату роботи працівника та команди – 120 000 грн; можливість віддаленої роботи або офіс у Києві; роботу в команді професіоналів; міжнародні проєкти; можливість проявити професійні навички.

Менеджер з роботи з клієнтами (German) (Київ)

Міжнародна компанія, що виконує замовлення європейських клієнтів з продажу їх товарів, шукає у команду фахівця. Вимоги до претендентів: німецька мова (вільно); досвід роботи на посаді sales manager від 6 міс. або досвід у відділі Retention; вміння продавати та обробляти заперечення клієнтів.

Компанія пропонує: комфортний офіс в центрі міста; заробітну плату – 100 000 грн; графік роботи: пн-пт з 10.00 до 19.00; додаткові екстра-бонуси; відсутність дрес-коду, молодий колектив, постійні тренінги та корпоративні заходи.

Виконавчий директор в «Альф» (Київ)

Торгово-продовольча компанія оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді або керівником служби аудиту, керівником фінансового департаменту в торгово-промислових компаніях (обов’язково); стратегічне планування для всіх напрямів компанії та декомпозиція завдань на рік/місяць/тиждень/день; розвиток бізнесу (оцінка проєктів та реалізація); процеси взаємодії підрозділів компанії (чітко вибудувані та регламентовані); автоматизація всіх бізнес-процесів CRM; формування та досягнення KPI по всім підрозділам.

Умови роботи: заробітна плата – 120 000 грн; офіційне працевлаштування, соціальні гарантії – згідно КЗпП; мобільний зв’язок; компенсація витрат на паливо; графік: пн-пт – з 9.00 до 18.00; обід – з 13.00 до 14.00.

Комерційний директор в Irosteecon LLC (Одеса)

Виробнича компанія шукає спеціаліста. Серед вимог до претендентів: управлінський досвід роботи у виробничих, експортно-орієнтованих компаніях від 2-х років; досвід продажів в Україні; досвід роботи на ринку США або Євросоюзу; досвід пошуку клієнтів і побудови довгострокових відносин; знання англійської мови – не нижче Advanced (обов’язково). Пропонується заробітна плата – 100 000 грн.

PPC Manager (Київ)

Компанія шукає фахівця. Побажання до кандидатів: ступінь бакалавра в галузі маркетингу, цифрових медіа або суміжної галузі; сертифікація AdWords – буде плюсом; перевірений досвід роботи на посаді менеджера PPC або спеціаліста з цифрового маркетингу; досвід аналізу даних та звітності; вільне володіння письмовою та розмовною англійською мовою; володіння MS Office (Excel); знання концепцій SEO та цифрового маркетингу; перевагою буде знання AdWords, Facebook, Yahoo; робочі знання інструментів аналітики (Google Analytics, SEMrush, Webtrends тощо); розуміння HTML та XML – буде плюсом; відмінні навички спілкування; аналітичне мислення з сильними математичними навичками.

Компанія пропонує: заробітну плату – 112 000 грн; цікаві завдання та проєкти, можливості для зростання.

Операційний директор (Київ)

Американська торгова компанія оголошує конкурс на посаду. Вимоги: аналогічний досвід роботи 5-10 років (в міжнародних компаніях); здатність працювати у співпраці з різними організаційними культурами та відділами; здатність досягати успішних результатів і будувати конструктивну взаємодію в цілому; можливість відряджень (як на місцевому, так і на міжнародному рівні); можливість управляти декількома проєктами одночасно з увагою до деталей; знання англійської мови (вільно); сильні організаційні, аналітичні навички та навички тайм-менеджменту.

Компанія пропонує: заробітну плату – 120 000 грн; соцпакет; участь в розвитку компанії на ринку України.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також