Шукають мушкетера! Топ-17 незвичайних вакансій березня

Аналітики robota.ua підготували добірку березневих незвичайних вакансій для сміливих, творчих та креативних кандидатів. Шукають мушкетера, художника-мультиплікатора, картографа, дизайнера їстівних картинок, фахівця з розчищення ратиць, лідогенератора… і це не весь перелік актуальних вакансій! А ви знаєте, що входить до обов’язків даних фахівців? Якщо ні – переходьте на вакансії та дізнавайтеся подробиці.

Дизайнер їстівних картинок в «БЕЗЕ»

Інтернет-магазин, який спеціалізується на реалізації товарів та послуг для кондитерів, запрошує на постійну роботу Дизайнера харчового друку з базовими навичками роботи у програмі Adobe Photoshop. Серед вимог до претендентів: знання української мови; навички роботи в Adobe Photoshop; організованість та відповідальність; ввічливе та грамотне спілкування з клієнтами; вміння адаптуватися до швидкого темпу роботи; відсутність шкідливих звичок. До обов’язків буде входити: прийом, узгодження, редагування замовлень від клієнтів; підготовка макетів до друку в Adobe Photoshop; друк макетів на їстівному папері (вафельному та цукровому); ведення обліку харчових картинок у таблицях Excel.

Умови роботи: графік – пн-пт: з 9:00 до 18:00, сб – 1 на місяць: з 10:00 до 15:00. Пропонується: робота у стабільній компанії, яка динамічно розвивається; оплачуване стажування та відпустка.

Художник-мультиплікатор у GAVVA FILM

Відеовиробництво запрошує в команду професійного художника-мультиплікатора, якого цікавить творча співпраця у створенні короткометражного мультфільму для міжнародних кінофестивалів.

Тренер Pole Dance

Студія Pole Dance та фітнесу у Львові шукає тренерів. Напрямки: Pole Dance, Exotic Pole Dance, стрип-пластика, стретчинг, фітнес, табата. Вимоги до тренера: досвід роботи тренером бажаний, але не обов’язковий; обов’язкові: любов до спорту та Pole Dance, жага постійного розвитку, активність, відповідальність, пунктуальність та комунікабельність; професійна кваліфікація, наявність дипломів/сертифікатів/грамот/портфоліо вітається.

Умови роботи: неповна зайнятість, гнучкий графік; заробітна плата – договірна, залежить від результатів діяльності тренера.

Фахівець із розчищення ратиць (ортопед ВРХ) у «Західні молочні технології»

Компанія, яка спеціалізується на продажу товарів та послуг для ферм ВРХ, запрошує до команди відповідальну, чесну та старанну людину. Вимоги: освіта в галузі зоотехнії буде перевагою; готовність до відряджень по Україні. Обов’язки: розчищення ратиць у корів. Роботодавець навчає новачків.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; високий рівень заробітної плати; переїзди на автомобілі компанії; проживання та харчування коштом роботодавця.

Хаусмен (підсобний працівник) у CITYHOTEL

Бізнес-готель запрошує на постійну роботу. Вимоги: середня спеціальна освіта; ввічливість, доброзичливість, охайний зовнішній вигляд; відповідальність і оперативність виконання завдань. Обов’язки: прибирання прилеглої до готелю території, полив рослин; розвіз білизни на поверхи; часткове сортування сміття (картон, пластик, скло); чистка килимового покриття в коридорах; розвішування штор; мийка вікон; отримання зі складу ТМЦ і розвезення у підсобні приміщення; розвантажувально-навантажувальні роботи.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; оплачувана відпустка 24 календарних дні на рік; графік роботи – п’ятиденка (з 8:00 до 17:00); обіди та форма коштом компанії, можливе навчання.

Шеф-аніматор у «Пересип»

Сімейний курорт-готель запрошує на сезонну роботу. Вимоги: досвід роботи у сфері організації та проведення заходів від 1 року; вміння працювати з анімаційними командами, координувати і контролювати їх; генерувати цікаві ідеї; не боятися проявити себе; активність, енергійність, креативність, вміння організувати команду. Обов’язки: написання сценаріїв до святкових і щоденних програм; організація і контроль роботи анімаційної служби; робота з підрядниками; активна участь у проведенні заходів.

Пропонується: можливість реалізувати творчий потенціал; високий рівень зарплати; дружний колектив; місце роботи: березень-травень – офіс у м. Запоріжжя, з травня – смт Кирилівка; безкоштовне комфортне проживання на території бази, триразове харчування; робота в екологічно чистому районі біля моря.

Лідогенератор (фахівець з комунікацій з клієнтами) у «Дарвін Глобал»

Провайдер прозорого SEO-сервісу, який може професійно налаштувати будь-яку рекламу, розробити сайт, що продає, налаштувати веб-аналітику, в пошуку Оператора на маркетингові дослідження. Вимоги: досвід роботи в продажах і call-центрах на вихідній лінії від півроку; впевнений користувач Excel, CRM, IP-телефонії; готовність працювати повний робочий день; знання української та російської мов.

Умови роботи: графік: 9:30 до 18:00 (5 днів на тиждень), робота на MacBook; можливість працювати як віддалено, так і в офісі; офіс біля метро; позитивна робоча атмосфера, фрукти, кава, чай; колектив сильних особистостей, професіоналів з прогресивними поглядами та відкритих до всього нового.

Мушкетер (Регіональний менеджер HoReCa) у Red Bull Ukraine

Компанія відкриває вакансію на одну з найважливіших позицій бренду – Мушкетер. Його завдання розвивати бренд, стежити за якісним поданням продукту в нічних клубах, ресторанах, готелях та інших представництвах сфери HoReCa.

Портрет ідеального кандидата: досвід роботи в HoReCa на позиціях: HoReCa-менеджер, керівник закладу, бар-менеджер; знання місцевої HoReCa-індустрії, налагоджені відносини із закладами; вміння грамотно і переконливо доносити свою точку зору та цілі компанії під час переговорів; відкритість до людей і нових знайомств; енергійність, ініціативність і гнучкість; любов до нічного життя і заходів; знання англійської буде плюсом; водійське посвідчення категорії «В» і досвід керування понад 1 рік; уміння працювати в Excel і PowerPoint.

Навішувальниця штор в ALSER

Компанія, яка виробляє та продає штори, ролети та жалюзі, відкриває вакансію. Шукають відповідального працівника, готові взяти студента. Вимоги: досвід роботи вітається; приємна у спілкуванні людина, що вміє зрозуміти клієнта; вміння працювати з текстильними виробами, прасувати та навішувати готові вироби; здатність швидко навчатися; відповідальність, акуратність і оперативність.

Обов’язки: виїзд до клієнта з водієм; навішування і прасування готових виробів; контроль якості готового виробу. Умови роботи: зарплата – від 15 000 грн; робочий день починається о 8:00; комфортні поїздки на авто; дружний та креативний колектив.

Ревізор у «ТАСКОМБАНК»

Керівна компанія Групи «ТАС» оголошує конкурс на посаду. Від кандидатів очікується: розуміння процесів діяльності виробничих підприємств; досвід аналізу господарсько-фінансової діяльності виробничих підприємств; знання стандартів ведення і оформлення висновків/звітів за результатами перевірок (ревізій); досвід роботи ревізором, внутрішнім аудитором в торгово-виробничих підприємствах; впевнений користувач 1С, MS Excel, готовність до відряджень та багатозадачності.

Компанія пропонує: гідну зарплату; офіс біля метро; соціальні гарантії згідно з чинним законодавством України; цікаві завдання та професійне зростання.

Тентовик на виробництво тентів у TENT.UA

Виробнича компанія, яка займається виготовленням каркасно-тентових конструкцій, тентових павільйонів, басейнів, терас тощо, запрошує на постійну роботу. Вимоги до кандидатів: гарна фізична форма; відсутність шкідливих звичок; вміння працювати в команді; відповідальність; досвід роботи не обов’язковий, роботодавець пропонує навчання.

Умови праці: пн-пт, 9:00-18:00; стабільна зарплата без затримок; зарплата для учня – від 10 000 грн (на випробувальний термін); зарплата для спеціаліста – від 18 000 грн; спецодяг; теплий бокс.

Велокур’єр у «ЯпонаХата»

Національна мережа суші-барів запрошує на роботу кур’єра з власним велосипедом у ресторан. Вимоги до претендентів: добре знати місто та швидко орієнтуватися за мапою; впевнено їздити на велосипеді; готовність працювати повні зміни.

Гарантується: погодинна оплата + за кожне замовлення (40 грн/год +10 грн/замовлення); зарплата двічі на місяць; дружний колектив; графік роботи – з 12:00 до 22:00, 3/3; вчасна виплата зарплати, харчуванням коштом роботодавця.

Кресляр (Millworks) в ArchiCGI

Компанія шукає талановитого кресляра для взаємодії з міжнародними організаціями над закордонними проєктами. Вимоги: гарна просторова уява; високий рівень володіння AutoCad (основна галузь діяльності – Millworks); плюсом буде володіння Revit (не обов’язково); уміння працювати на результат; діяти в команді; перекладати з англійської нескладні замітки, користуючись словником; досвід роботи конструктором меблів буде плюсом.

Пропонується: безліч цікавих проєктів; команда, що надихає, мотивує, завжди підкаже і допоможе; для здібних працівників передбачений кар’єрний ріст; гідна зарплата за результатами роботи (від 400$-600$ і вище); чай/кава/йога/тренажерний зал/сайкл; офіс – 10 хв від метро.

Маркшейдер у «Донецьксталь»

Один з найбільших виробників комерційного високоякісного концентрату вугілля відкриває вакансію. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); досвід роботи за професією Маркшейдера I категорії не менше 2 років. Обов’язки: позначати місця покладів копалин та їхню приблизну глибину; проводити заміри міцності та стійкості гірських порід; відзначати місця, оптимальні для розміщення спеціальної техніки.

Пропонується: офіційне працевлаштування; своєчасна стабільна зарплата; доставка до місця роботи коштом компанії; соціальний пакет: медичне страхування, оздоровлення працівників та членів сім’ї; сучасні підходи та міжнародні стандарти в галузі охорони праці; перспективи професійного та кар’єрного росту.

Бренд-бариста в Chaicoffski

Компанія – лідер у своєму сегменті (портфель преміум-брендів кавового і чайного обладнання, а також преміум-бренди кави та чаю), запрошує в колектив Менеджера з продажу для розвитку нового масштабного проєкту технічного сервісу по всій Україні. Вимоги: досвід роботи бариста від 1 року; навички продажів; комунікабельність, бажання навчатися та розвиватися, активна життєва позиція; базові розуміння роботи професійних машин і кавомолок.

Обов’язки: просування кавового бренду локального обсмажування; тісна співпраця з обсмажником; робота з базою клієнтів; робота з ресторанами та кафе; робота «в полях». Компанія пропонує: офіційне працевлаштування згідно з КЗпПУ.

Картограф, інженер ГІС у «Візіком»

Компанія – один зі світових лідерів у сфері виробництва цифрової картографічної продукції, запрошує в команду. Основні обов’язки: підготовка, обробка та векторизація растрів; редагування цифрових карт і БД (просторова й семантична інформація); оновлення картографічного матеріалу великих/середніх масштабів зі космічними знімками. Вимоги: спеціалізована освіта – геодезія, картографія, ГІС; досвід роботи з ГІС-програмами; володіння SQL; англійською мовою для роботи з документацією, літературою та додатками; досвід роботи в MS Office (Access, Word, Excel); бажано – наявність досвіду в реалізації конкретного ГІС-проєкту та досвіду роботи в MapInfo.

Умови: віддалена робота; оплата: за результатами співбесіди.

Інструктор з пейнтболу/лазертагу у BNB

Спортивно-відпочинковий комплекс відкриває вакансію. Вимоги до кандидатів: комунікабельність, бажання працювати, чесність. Обов’язки: робота з клієнтами, проведення ігор, підтримання обладнання в справному та чистому стані. Умови роботи: 5 робочих днів, 2 вихідні дні (у будні дні).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також