Кавіст, берейтор, аджастер: топ-21 незвичайна вакансія квітня

Іноді, прочитавши вакансію, кандидати не одразу розуміють, чим доведеться займатися на посаді. Пізніше виявляється, що за іншомовними або незвичайними назвами причаїлися звичайні професії. Проте звуть як солідно! Варто зауважити, що на вимогу часу з’являються й нові професії з новими обов’язками, тому потрібно уважно ознайомитися з вакансією, а ще краще – уточнити у роботодавця додатково список обов’язків.

А чи цікаво вам дізнатися, що входить в обов’язки кавіста чи орнітолога? Якщо так, переходьте та знайомтеся з гарячою добіркою квітневих незвичайних вакансій.

Орнітолог в «А-Вет»

Ветеринарна клініка оголошує конкурс на посаду. Очікується, що кандидат матиме: досвід роботи з птахами на посаді Ветеринарного лікаря-орнітолога; володітиме навичками всіх клінічних маніпуляцій, ін’єкцій, катетеризацій; необхідні знання інтенсивної терапії, реанімації, діагностики та інтерпретації аналізів; повну вищу освіту; важливі також комунікабельність, відповідальність, пунктуальність.

Серед обов’язків на посаді: проведення лікування та діагностики птахів, лікування птахів, збір матеріалу для обстежень, проведення профілактичних щеплень, видача висновків та довідок.

Хаускіпінг-менеджер у «Косино»

Готельно-ресторанний комплекс запрошує в команду. Ключові вимоги до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років у готелі номерним фондом від 50 номерів; досвід ведення господарської діяльності; досвід управління колективом від 20 працівників; досвід роботи з купівлі нових меблів тощо; активність, стійкість до стресів, готовність до роботи в режимі багатозадачності.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: повну зайнятість; стажування та ознайомлення з готелем протягом двох днів; випробувальний термін – 1 місяць; контракт на 1 рік; безкоштовне харчування; проживання в готельному номері.

Художник з розпису ялинкових іграшок у «Фабрика ялинкових прикрас»

Фабрика, яка займається виготовленням ялинкових прикрас, оголошує конкурс на заміщення посади. Обов’язки: розмальовувати ялинкові іграшки. Умови роботи: понеділок-п’ятниця, з 9:00 до 17:00; фабрика знаходиться в смт Клавдієво-Тарасове, Київська обл.

Художникшаржист у Jobforartist

Спільнота художників-ілюстраторів запрошує до співпраці художників-карикатуристів. Шукають талановитих художників, які вміють професійно малювати карикатури, портрети та шаржі з фотографій (від руки на папері або ж на графічному планшеті). Стиль проєкту – реалізм. Основні вимоги до претендентів: вміння малювати від руки на папері/графічному планшеті; знання Adobe Photoshop (можна використовувати й інші програми для малювання, наприклад, Procreate); знання академічного малюнка.

Гарантується: віддалена робота (на постійній основі); вільний графік – працювати можна і вдень, і вночі; час на виконання замовлення – від 24 годин (залежить від кількості персонажів); зарплата відрядна, залежить від кількості намальованих персонажів; оплата здійснюється в доларах.

Берейтор, коновод у «Мур»

Дитячий центр запрошує на роботу. Серед основних вимог до кандидатів: досвід роботи з кіньми, а також робота з клієнтами. Пропонується дружна атмосфера в колективі, робота на свіжому повітрі.

Сторібордист, розкадровник у Lastoon

Анімаційна студія, яка займається виробництвом дитячих 3D-мультсеріалів, у пошуках фахівця. Портрет ідеального кандидата: досвід створення аніматиків для анімаційних проєктів. Умови: віддалена робота; зарплата в доларах.

Скульптор-художник у StudioCake

У кондитерську студію потрібен спеціаліст. Головні вимоги вакансії: навички ліплення з глини, пластиліну; художній смак; почуття масштабування за малюнком, зберігаючи пропорції; акуратність деталізації в роботі; досвід роботи в кондитерській справі не потрібен. Основні обов’язки: ліплення мультиплікаційних героїв, квітів, скульптур; володіння малюнком від руки.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; графік: 5/2; відпустка оплачувана.

Beekeeper у Beewise

Компанія, яка пропонує автономні вулики, які працюють з мінімальним втручанням людини, використовуючи технології штучного інтелекту, запрошує на роботу. Вимоги: спілкування англійською мовою; щонайменше 3 роки досвіду роботи на комерційній пасіці, щонайменше 200 вуликів.

Верхолаз у клінінг (промисловий альпінізм) в InWhite Solutions

Компанія, що працює за основними напрямками: клінінг, технічні роботи, озеленення, запрошує верхолазів (промисловий альпінізм) для виконання робіт з миття вікон, фасадів тощо. Серед вимог до кандидатів: досвід роботи від 3-х років; обов’язкова наявність документів для виконання верхолазних робіт та спорядження.

Стерилізаторник матеріалів та препаратів у «Фармак»

Фармацевтична компанія запрошує стати частиною команди. Вимоги до кандидатів: середня технічна освіта (технікум/ПТУ); орієнтація на якість та ефективність.

Пропонується: повний соцпакет, що включає конкурентну та офіційну зарплату, різноманітні премії та цікаві персональні мотиваційні програми (спорт, розвиток, відпочинок); комфортні умови праці на екологічно безпечному підприємстві з сучасним обладнанням від світових виробників; повне медичне страхування коштом компанії; 28 днів оплачуваної відпустки та оплата лікарняних; турбота про дітей працівників (літні табори, новорічні подарунки, корпоративні свята тощо); безкоштовний спецодяг.

Апаратник знесолювання води

Також компанія запрошує на вакантну посаду Апаратника знесолювання води. Основні завдання на посаді: вести технологічний процес з отримання, зберігання та розподілення води очищеної, води для ін’єкцій, чистої пари; проводити процеси санації чи стерилізації; здійснювати хімічне очищення (СIP-очистки) обладнання; проводити заміну захисних та повітряних фільтрів. Для успішного виконання завдань потрібна: професійно-технічна освіта; вміння аналізувати роботу обладнання; орієнтація на якість та ефективність.

Серед іншого, компанія пропонує: насичене спортивне життя та цікаве дозвілля; можливість долучитися до різноманітних соціальних заходів та волонтерських рухів.

Радіотелефоніст

Військова частина запрошує на роботу. Вимоги до претендентів: задовільний стан здоров’я. До обов’язків входить робота з засобами зв’язку. Передбачається: робочий день – 8:30-17:30, зарплата від 10 500 грн. Також на військову службу за контрактом запрошують стрільців.

Cycle-тренер у Sport Life

Мережа фітнес-клубів запрошує в команду. Основні вимоги до претендентів: досвід проведення групових та індивідуальних занять із Cycle; орієнтація на клієнта. Обов’язки передбачають проведення занять за розкладом.

Пропонується: гнучкий графік роботи; можливість займатися в клубі; можливість кар’єрного зростання; корпоративне професійне навчання.

Вишивальниця весільних суконь у «Лоранж»

Фабрика весільних та вечірніх суконь оголошує про відкриття нової вакансії. Роботодавець очікує, що кандидат матиме досвід роботи за фахом.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; дружний колектив; професійне зростання; зарплата: висока та стабільна.

Агломераторник у «Мрія 94»

У цех з виробництва поліетиленових виробів потрібен Агломераторник-грануляторник. Роботодавець пропонує стабільну заробітну плату.

Зубофрезерувальник, зуборізник у «Ротормаш»

Виробниче підприємство, яке розвивається у сфері машинобудування, запрошує в команду. Обов’язковими вимогами до кандидатів є: технічна освіта; вміння робити переналагодження верстатів на різні типи шестерень; знання та розуміння інструменту; вміння підганяти (налагоджувати) плями контакту в парах шестерень, обкатувати пари на верстаті 5А725; вміння читати та розуміти технічну літературу, інструкції, креслення, техпроцеси.

Роботодавець пропонує: стабільну, своєчасну зарплату; офіційне працевлаштування; цікаву роботу та лояльне керівництво; гнучкий графік роботи (сб, нд – вихідні).

Кавіст у DECIDO

Український виробник професійних меблів для ресторанів, барів і готелів запрошує долучитися до Great Wine – проєкт нового формату, що спеціалізується на продажу вина власного виробництва та відомих брендів з усього світу. Очікування від кандидатів: знання та бажання розвиватися у сфері етикету; знання касової дисципліни; ініціативність і цілеспрямованість, комунікабельність та активність. Основні завдання на посаді: обслуговування гостей бутика, консультація з вибору вина; організація та проведення дегустацій; приймання та викладання товару у торговому залі; проведення інвентаризацій.

Гарантується: графік роботи: позмінний, незакріплений – з 10:00 до 22:00, 15 днів на місяць; розвиток і навчання; молодий та дружний колектив.

Бляхар у «АЛЬБА ПРОФІЛЬ УКРАЇНА»

Компанія, яка займається виробництвом покрівельних матеріалів, у команду шукає бляхарів. Графік роботи: пн-пт, з 9:00-18:00; сб-нд – вихідні.

Роботодавець пропонує: відпустку – 24 к.д. на рік; зарплату: ставка + % (від 13 000 грн/міс).

Сюрвейєр/аджастер у «ДІПІЕС-МАРІНЕКС»

Сюрвейєрська компанія оголошує про відкриття вакансії. Вимоги: вища спеціальна (морська) освіта, стаж роботи сюрвейєром – не менше п’яти років або морський стаж офіцера (не нижче II штурмана) – не менше п’яти років; знання англійської – не нижче Intermediate. Для сюрвейєра обов’язковий досвід роботи з інспектування насипних вантажів (зокрема, draught survey), що швидко псуються, генеральних вантажів. Для морського офіцера – досвід перевезення навалювальних, генеральних вантажів, досвід навантаження, розрахунку кріплення генеральних, негабаритних, великовагових вантажів.

Умови роботи: повна зайнятість, відрядження по Україні.

Сторісмейкер у «Бізнес-Конструктор»

Міжнародна освітньо-консалтингова компанія запрошує випускників факультетів режисури, кінематографії, кінознавства на роботу. Готові розглянути кандидатів з невеликим досвідом режисури та відеозйомки. Потрібно мати навички: написання сценарію для коротких відео; режисури на майданчику, постановки планів; зйомки відео; post-production.

Пропонується: ставка та бонус за виконання очікуваного результату; поліпшення професійних та особистісніх навичок.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також