Потрібні люди: топ-16 незвичайних вакансій лютого

Аналітики robota.ua детально проаналізували лютневі пропозиції від роботодавців та визначили актуальну добірку незвичайних вакансій для тих, хто, можливо, ще не визначився з професією, або хоче спробувати себе в новій ролі, але досі не наважився.

У добірку потрапили, зокрема, наступні пропозиції: фандрайзер, копровник, барбек, цитолог, помбур, ранер тощо. А вам цікаво, що входить до обов’язків цих фахівців? Переходьте на вакансії та дізнавайтеся подробиці. Можливо, цими знаннями та навичками володієте ви.

Фалафельє, працівник залу в «Це фалафель, крихітко!»

Вегетаріанське кафе шукає комунікабельних молодих людей. Ідеальний кандидат: привітний, неконфліктний, чесний, акуратний, здатний працювати самостійно; без шкідливих звичок, вегетаріанець/веган (додаткова перевага); наявність медичної книжки; досвід роботи – бажаний. До обов’язків входитиме: приймати замовлення у гостей; збирати роли та боули з фалафелем і хумусом; підтримувати чистоту в залі. Умови роботи: графік – з 10:30 до 22:00 (влітку до 23:00), 3/3; оплата праці: ставка + відсотки від виторгу (орієнтовно – 450-550 грн за зміну).

Приватний детектив у «Княжа Варта»

Провідний оператор систем безпеки для автомобілів і нерухомості відкриває вакансію. Серед напрямків роботи: тестування на поліграфі; розшук людей; збір інформації; безпека підприємства; перевірка способу життя дітей; розслідування; розшук автомобілів; розшук абонента за ІР-адресою; пошук свідків; юридична допомога; відновлення інформації з технічних носіїв; почеркознавча експертиза; складання фоторобота.

Вимоги до кандидатів: співробітники кількісного складу МВС, СБУ; всі претенденти повинні бути спеціалістами у відповідній галузі, мати вищу освіту та досвід роботи.

Фандрайзер у «Сіріус»

Притулок для тварин запрошує стати частиною команди. Основні обов’язки: пошук потенційних донорів та комунікація з ними; пошук і аналіз фондів, що надають різні гранти для тварин; розробка пропозицій для донорів/партнерів. Вимоги до кандидата: вища освіта; навички ділового листування/написання грантових заявок; досвід роботи з донорськими організаціями/соціально-відповідальним бізнесом/меценатами/благодійниками буде перевагою. Умови роботи: неповна зайнятість; заробітна плата за результатами співбесіди.

Тьютор з програмування для школярів у IT-Univer

Клуб для школярів, який займається навчанням дітей з 1 по 11 клас основам програмування, запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: педагогічна освіта або (і) досвід роботи з дітьми не менше 1 року; бажання працювати з групою дітей; знання основ програмування та володіння сучасними мовами програмування на рівні, достатньому для викладання; бажання використовувати сучасні технології в процесі навчання; прагнення до самоосвіти та постійного підвищення кваліфікації.

Умови роботи: гідна оплата праці; можливість суміщення з основною роботою (зайнятість на вихідних); молодий, дружний колектив, грамотне керівництво; цікаві проєкти та завдання; корпоративні заходи, тренінги, майстер-класи.

Колорист

Компанія, яка займається продажем поліграфічних матеріалів, оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: досвід роботи бажаний, але не обов’язковий; вміння швидко та якісно підібрати необхідний відтінок; бажання вчитися та розвиватися. Обов’язки: підготовка необхідних для роботи матеріалів; підбір відповідної текстури та відтінку; створення необхідного зразка. Пропонується: конкурентна зарплата; офіційне працевлаштування; стандартний графік з понеділка по п’ятницю, 9:00-18:00.

Копровник у «ПРОМСПЕЦБУД»

Будівельна компанія запрошує на роботу. Вимоги: досвід роботи. Обов’язки: стропування, підтягування та розстропування паль та оболонок діаметром до 0,6 м; стропування віброзанурювачів; прикріплення віброзанурювачів до перехідника або оболонки та його від’єднання; установка та зняття хомутів і наголовників. Умови роботи: відрядження по Україні.

Декоратор з виготовлення весільних суконь у Wona Concept

Компанія, яка спеціалізується на виготовленні весільних та вечірніх суконь та аксесуарів, відкриває вакансію. Вимоги: середня спеціальна освіта; бажаний досвід роботи швачкою або декоратором з пошиття; відповідальність, організованість, комунікабельність, уважність. Умови роботи: конкурентні умови праці; доброзичлива та весела команда; робочий день з 10:00 до 19:00; комфортне робоче місце. Обов’язки: якісне виготовлення виробу; відповідність виробу технологічним вимогам; своєчасна здача виробу. Гарантується: щотижнева виплата заробітної плати (залежить від виробітку).

Андеррайтер-методолог у «КНЯЖА VIENNA INSURANCE GROUP»

Страхова компанія запрошує на роботу. Вимоги до кандидата: вища освіта (бажано фінансово-економічний напрямок); досвідчений користувач MS Office, відмінне знання Excel; аналітичні здібності; знання страхових продуктів (крім особистих), законодавства у сфері страхування; досвід роботи в андеррайтингу (методології) від 2 років; англійська мова – бажано; комунікативні навички. Умови роботи: конкурентна зарплата, що виплачується відповідно до законодавства; можливість працювати в стабільній компанії з іноземними інвестиціями; повне дотримання норм КЗпПУ; випробувальний термін – 3 місяці.

Ведучий квест-шоу в Questoria

Компанії, яка спеціалізується на організації свят та салонних ігор, потрібен ведучий для проведення заходів на локації «Форт Боярд». Вимоги: досвід роботи не менше 1-го року у сфері проведення заходів; вміння спілкуватися з дітьми, зацікавити, зайняти дітей у вільний від проєкту час (аніматорські вміння); комунікабельність, привітність; вітається досвід роботи з дорослими. Умови: зарплата – 300 грн за 1 вихід на проєкт (від 20 івентів/міс) + премії та бонуси; гнучкий графік, який складається щотижня з урахуванням побажань і робочої необхідності; оплачуване стажування; лояльне керівництво, дружний колектив.

Молодший фахівець сховища документів у «Банк Південний»

Банк оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: продуктивність праці; готовність до роботи з великою кількістю документів; уважність, старанність, дисциплінованість, вільне користування комп’ютерною та іншою офісною технікою. Обов’язки на посаді: прийом та реєстрація документів через програмне забезпечення; сортування та розміщення документів у справі клієнта; підготовка та передача закритих справ в архів. Роботодавець пропонує: офіційні умови працевлаштування; нормований графік роботи (з 9:00 до 18:00, перерва на обід з 13.00 до 14.00, п’ятиденка); медичне страхування; дружний колектив.

Головний бібліограф у «Публічна бібліотека імені Лесі Українки»

Бібліотека запрошує на роботу фахівця. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломна освіта в галузі управління; досвід роботи за професією провідного бібліографа: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років. Обов’язкове володіння українською мовою. Умови роботи: 5-денний робочий тиждень (одна робоча субота на місяць); офіційне працевлаштування.

Барбек у «THIS IS ПИВБАР»

Пивний ресторан шукає працівника. Вимоги: досвід роботи – бажано, але не обов’язково; приємна зовнішність, грамотна мова, впевненість у собі; відмінні комунікативні навички, енергійність; бажання розвиватися. Умови роботи: активна барна стійка; ставка – 450 грн/зміна (ставка + бонуси) + чайові; виплата зарплати двічі на місяць; позмінний графік роботи; дворазове безкоштовне харчування; мотиваційні системи; кар’єрний ріст.

Також ресторану потрібен:

Ранер (помічник офіціанта)

Вимоги: приємна зовнішність, грамотна мова, впевненість у собі; відмінні комунікативні навички, енергійність, відповідальність; досвід роботи – півроку; знання англійської мови (бажано); бажання розвиватися. Умови роботи: зарплата – 450 грн/зміна (з урахуванням ставки та премії) + чайові; виплата зарплати двічі на місяць; графік – 4/2; система мотивації; кар’єрний ріст; дворазове безкоштовне харчування.

Цитолог у «Сінево Україна»

Європейській медичній лабораторії потрібен фахівець. Для компанії важливо, щоб кандидати мали: вищу біологічну освіту; досвід роботи цитологом від 2-х років; бажання працювати з великою кількістю матеріалу; вміли аналізувати інформацію та працювати у великому колективі; були активні та повні енергії для скорення нових вершин.

Гарантується: зручний графік роботи – робочий тиждень з двома вихідними, позмінно; стабільна заробітна плата двічі на місяць, система премій та бонусів; офіційне працевлаштування, оформлення з першого робочого дня; оплачувана щорічна відпустка 24 календарних дні; знижки на аналізи для співробітників та членів родини.

Помбур, буровий майстер у «Міжнародний проєктний інститут»

Інститут відкриває вакансію. Вимоги: потрібен фахівець, бажано з досвідом роботи. Обов’язки: інженерно-геологічні вишукування; буріння колонкове, ударно-канатне, шнекове. Умови роботи: обов’язково – без шкідливих звичок, фізичне здоров’я та бажання працювати; наявність посвідчення водія кат. В/С і досвід; відрядження по Україні.

Бренд-шеф у Fish&Chips

Торгова мережа експерт-магазинів з риби та морепродуктів і мережа ресторанів проводять конкурс на вакансію. Вимоги: досвід на аналогічній посаді від 3-х років; професіонал в японській та європейській кухнях; досвід роботи з рибою та морепродуктами або в мережевих закладах; власне авто та готовність до відряджень. Перевагою стане знання англійської мови та стажування закордоном. Пропонується: високий рівень заробітної плати; можливість для професійного розвитку; офіційне працевлаштування.

Інструктор з боулінгу в КРЦ «Місто»

Культурно-розважальний центр запрошує на постійну роботу (денні та нічні зміни згідно з графіком). Обов’язки: зустріч гостей; спілкування з гостями; навчання та допомога у грі. Вимоги: розглядаються кандидати без досвіду роботи (роботодавець проводить навчання). Особисті якості: комунікабельність; вміння вирішувати конфліктні ситуації; активна життєва позиція; охайний та доглянутий зовнішній вигляд; стабільна оплата праці, дотримання всіх соціальних гарантій.

Тренер з акторської майстерності в «Актор-псих»

Школа акторської майстерності шукає фахівця (для дорослих, 16+). Очікується, що кандидат володітиме сучасними методиками викладання; ПК; матиме досвід роботи в команді; буде комунікабельним; стресостійким; пунктуальним; ініціативним, ідейним. Пропонується: зручний графік роботи; своєчасна виплата зарплатної плати; розташування біля метро; комфортабельне приміщення; безкоштовні заняття в школі у вільний час.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також