Пропозиції для сміливих: топ-13 незвичайних вакансій місяця

Ви вже маєте диплом про закінчення освіти, але є ще (як мінімум) дві-три професії, які подобаються? Дехто йде здобувати ще одну освіту, щоб стати експертом в новій для себе професії, а дехто застосовує свої вже набуті знання та не боїться стукати у зачинені двері. У сьогоднішніх реаліях можливо все – застосувати свої вміння, навички, талант можна в будь-якій сфері.

Аналітики robota.ua підготували добірку незвичайних вакансій, доступних наразі, для тих, хто не боїться експериментувати, сміливих та впевнених.

Андеррайтер (андеррайтер-методолог) в «КНЯЖА»

Страхова компанія запрошує в команду. Вимоги до кандидата: вища освіта (бажано – фінансово-економічний напрямок); досвідчений користувач MS Office, відмінне знання Excel; аналітичні здібності; знання страхових продуктів (окрім особистих), законодавства у сфері страхування; досвід роботи в андеррайтинзі від 2 років; англійська мова (бажано); комунікативні навички. Роботодавець пропонує: конкурентну заробітну плату, що виплачується відповідно до законодавства України; можливість працювати в стабільній компанії з іноземними інвестиціями; повне дотримання норм КЗпПУ; випробувальний термін – 3 місяці.

Художник-бариста в CoffeeFace

У кав’ярню потрібні працівники. Робота як для студентів, так і для профі. Роботодавець навчає варити каву та видає сертифікат після закінчення навчання. Вимоги: художні навички (обов’язково), вміння в короткий термін зобразити на стаканчику для кави скетч/портрет гостя. Шукають: позитивних, привітних, яскравих і чесних особистостей в амбітний колектив з оригінальною ідеєю; готових вчитися та впевнених у собі. Прохання до кандидатів – без художніх навичок не турбувати.

Дезінфектор в «Добробут»

Медична мережа запрошує в команду. Важлива наявність середньої спеціальної/вищої спеціальної освіти. Очікується, що кандидат: забезпечуватиме збереження медичного інструментарію протягом процесу стерилізації; готуватиме до використання дезінфекційні засоби та проводитиме дезінфекцію; проводитиме остаточну дезінфекцію ВМП (вироби медичного призначення); сортуватиме, комплектуватиме, пакуватиме вироби медичного призначення для стерилізації; проводитиме стерилізацію певних виробів медичного призначення; визначатиме якість ПСО, стерилізації тощо. Пропонується: графік роботи: добовий, 1/3; офіційне оформлення, соціальний пакет; соціальні гарантії згідно КЗпП; стабільна та своєчасна заробітна плата; можливість вивчати англійську мову у клініці (50% оплачує роботодавець).

Oracle, VBA Бізнес-аналітик/Аналітик в UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Банк запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію. Серед вимог до претендентів на посаду: вища освіта (бажано – ІТ/прикладна математика); досвід роботи в банківській, фінансовій або ІТ сферах; досвідчений користувач Oracle (написання скриптів, функцій, процедур, пакетів); володіння різними інструментами та методами аналізу даних (machine learning, deep learning, текстова аналітика); базові навички роботи з VBA (Excel, Access); досвід роботи з Java буде плюсом; володіння англійською на рівні Pre-Intermediate.

Пропонується: гідний рівень заробітної плати, що виплачується двічі на місяць; офіційне працевлаштування (25 к. д. відпустки, оплачувані лікарняні); безкоштовне медичне страхування та страхування життя; щорічний перегляд зарплати та бонус за результатами роботи; гнучкий графік роботи (08.00-17.00/09.00-18.00/10.00-19.00); широкі можливості кар’єрного та професійного розвитку як в українському представництві, так і в межах усієї групи (банк представлений у 73 країнах світу); вільний доступ до великої кількості навчальних програм, семінарів, тренінгів.

Таємний покупець в 4Service Group

Спеціалізоване агентство з надання послуг Mystery Shopping у Європі запрошує в команду. Обов’язки: відвідування банків, магазинів, сервісних центрів під виглядом звичайного покупця; пильне спостереження за якістю обслуговування; заповнення анкети на сайті. Вимоги до кандидатів: наявність диктофона та фотокамери (можна на мобільному телефоні); доступ до інтернету; відповідальність; грамотний правопис (російська та українська). Роботодавець пропонує: графік роботи – вільний (обговорюється особисто для кожного – можна працювати кілька днів на місяць/тиждень/щодня); безкоштовне навчання (до кожної перевірки надається чітка інструкція); оплата залежить від кількості виконаних перевірок (1 перевірка – від 50 до 150 грн, залежно від складності), кількість вибирає працівник, оплачуються перевірки сумарно через місяць.

Актуарій в «Національний банк України»

Банк шукає спеціаліста. Пропонується, зокрема: ринковий рівень оплати праці, премії на основі оцінювання результатів роботи (KPI); програми навчання; недержавне корпоративне пенсійне страхування; комфортні умови праці та гнучкий графік роботи. Вимоги: повна вища освіта (вища математика, статистика або актуарна фінансова математика); володіння англійською на рівні В2; необхідні знання: стандарти актуарної діяльності; методи математичного моделювання та формалізації задач для здійснення актуарних розрахунків; фінансова математика; актуарна математика; теорія ймовірностей та математична статистика; теорія ризику; страхове законодавство; законодавство з питань бухгалтерського обліку, звітності та аудиту; досвід роботи актуарієм у сфері life страхування не менше 3-х років; та/або досвід роботи актуарієм у сфері non-life страхування не менше 3-х років; досвід проведення актуарних оцінок відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Крафтер, художник-оформлювач, фахівець з бутафорії з власним авто в Creative Mind

Творча студія запрошує для роботи над відеопроєктами в Youtube талановитого та невтомного фахівця. Побажання до кандидата: творчий склад розуму в поєднанні з інженерним/технічним/конструкторським мисленням і навичками; навички роботи з різними матеріалами (дерево, фанера, пластик, оргскло); навички роботи з різним інструментом, бажано його наявність; розуміння основ взаємодії різних матеріалів; досвід у створенні виробів різного ступеня складності; вміння складати розрахунок вартості необхідного проєкту; готовність взятися за будь-який проєкт і довести його до досконалості в зазначені терміни; вітається знання англійської мови. Обов’язково – наявність портфоліо з фотографіями робіт.

Роботодавець пропонує: роботу в затишній студії; молодий творчий колектив; повну зайнятість – 5 робочих днів; компенсацію палива (якщо кандидат має власне авто й готовий використовувати його для роботи); оклад: 20 000 грн + компенсація палива; мешканцям інших міст допомагають під час переїзду та з пошуком житла на перший час. Розглядають кандидатів тільки на постійну роботу без сумісництва з іншими проєктами або навчанням.

Тістоміс в «Київський БКК»

Провідний національний виробник кондитерки запрошує в команду. Обов’язки: закладка інгредієнтів відповідно до рецептури; управління тістомісильними машинами. Вимоги: досвід роботи від 1 року; бажання рости та розвиватися. Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування; заробітну плату двічі на місяць: аванс і зарплата (оплата за норму годин (175) від 13 000 грн, понад норму – додаткова оплата; робота у святкові дні – в подвійному розмірі з коефіцієнтом 2, в нічні зміни – з коефіцієнтом 1,75; в період сезону (вересень-березень) – премії за виконання плану всьому персоналу); відпустку – 28 днів; медичну підтримку: на підприємстві діє медпункт, в якому за графіком приймають провідні лікарі (терапевт, кардіолог, ЛОР, гінеколог); графік роботи з нічними змінами: день з 08:00 до 20:00/ніч з 20:00 до 08:00.

Дослідник-генеалог в «Родослов»

Компанія, яка займається генеалогічними дослідженнями та оформленням родоводів книг, запрошує до співпраці дослідників-генеалогів (фахівців з архівного пошуку). Обов’язки: ведення архівного пошуку за заданими параметрами; систематизація знайденої інформації; побудова генеалогічних таблиць і схем.

Обов’язки: глибоке знання історії; досвід архівного пошуку (комерційного або для складання власного сімейного дерева); проактивна позиція: ініціативність та бажання шукати альтернативні шляхи пошуку інформації (особливо – в разі поганої збереженості документів, недостатнього обсягу первинної інформації); навички читання палеографії/скоропису буде значною перевагою; досвід роботи з генеалогічними програмами буде перевагою (Дерево Життя, Family Tree Builder); готовність до відряджень. Роботодавець пропонує: гнучкий графік роботи, гідну оплату, цікаві проєкти.

Scoremaker в «УКРГАЗБАНК»

Банк відкриває вакансію, шукають головного економіста відділу моделювання ризиків та розробки скорингових систем. Серед вимог до кандидатів: вища освіта у галузі прикладної математики, статистики, економічної кібернетики, програмування (або студент останнього курсу ВНЗ); практичні знання теорії ймовірності та статистики, зокрема, методів багатовимірної статистики; навички роботи зі спеціалізованим статистичним ПЗ (бажано один з: SAS, Stata, Mathcad); навички роботи з великими масивами даних (SQL, VBA).

Пропонується: медичне страхування; навчання та розвиток (очно та дистанційно); зручний офісний графік та можливість працювати віддалено; перегляд заробітної плати щопівроку; працевлаштування згідно КЗпПУ.

Оператор вишивальної машини в MySG

Дім екомоди відкриває вакансію. Вимоги до претендентів на посаду: уважність, охайність, відповідальне ставлення до роботи. Обов’язки: встановлення виробу на машину (запялювання, встановлення ниток), контроль роботи машини в процесі вишивки. Умови роботи: графік: 09:00-18:00 (пн-пт); стабільна заробітна плата (від 12 000 грн); комфортні умови праці, велике, світле, тепле приміщення.

Чабан, вівчар, зоотехнік (сімейна пара) в «Центр Здорового Життя»

На роботу в домогосподарство, розташоване в Косівському районі Івано-Франківської області, потрібна сімейна пара для розведення поголів’я овець. Вимоги до претендента: обов’язковий стаж роботи у тваринництві та птахівництві; любов до тварин; порядність відсутність шкідливих звичок; можливість надання рекомендацій з попереднього місця роботи. Обов’язки: виконання комплексу робіт зі стійлового та пасовищного утримання овець; утримання приміщень згідно зоотехнічних і санітарно-епідеміологічних норм; проведення профілактичних заходів щодо запобігання захворювань тварин; сінокіс; допоміжні роботи з господарства. Пропонується: заробітна плата: до 20 000 грн; графік роботи: можливий вахтовий метод; житло коштом роботодавця.

Фахівець з озеленення в «РАДОВЕЛЬ-ІНВЕСТ»

Інноваційний біотехнологічний ліцей відкриває вакансію. Вимоги: інноватор та творча особистість; прагнення професійно розвиватися; вміння та готовність брати на себе відповідальність за результат; бажання жити та працювати в сільській місцевості та мати сучасне житло.

Пропонується: робота в команді однодумців в мальовничому куточку України, віддаленому від індустріальних міст (с. Радовель, Олевський р-н, Житомирська обл.); безкоштовне житло; повна зайнятість та гідна оплата праці. Вимоги: повна вища спеціальна освіта, досвід роботи з аналогічними обов’язками від 3-х років, знання сучасних технологій з доброустрою та інженерної підготовки території; знання мов: українська – вільно, англійська – бажано; організаторські здібності та самодисципліна.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також