Нові можливості: топ-15 незвичайних вакансій січня

Добре проаналізувавши січневі пропозиції від роботодавців, стає зрозуміло, що ринок праці заполонили не лише менеджери, економісти, юристи, IT-спеціалісти. Представники рідкісних і незвичайних професій мають шанси знайти свою роботу. Наприклад, працедавці запрошують у свої команди грумерів, викладачів з кіберспорту, препараторів тощо.

Тож якщо робота перестала радувати – ознайомтеся з іншими варіантами. Тим більше, що ми вже зібрали їх в одному місці. Роботи багато – життя одне! На початку 2021 року спробуйте використати всі можливі варіанти, які приведуть до фінансової незалежності та стабільності.

Night Manager (тільки нічні зміни) в Hilton Kyiv

Готель відкриває вакансію. Від кандидатів очікується: попередній досвід роботи в готелі на схожій посаді – обов’язково; знання комп’ютерних систем для реєстрації, бронювання, зв’язку та резервних систем; здатність ефективно спілкуватися з внутрішніми клієнтами та зовнішніми гостями, що вимагає такту, терпіння та дипломатичності; вміння правильно діяти під час надзвичайних ситуацій у готелях (пожежа, крадіжка, стихійне лихо) є обов’язковим.

Пропонується: 12 годин робочої зміни – лише вночі, 2/2; офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом; медичне страхування; форма; бонусна система; безкоштовне харчування в їдальні для членів команди; привабливі унікальні ціни на проживання по всьому світу – GO Hilton; можливості вчитися та розвиватися.

Фасіліті-менеджер в SHEN

Компанія, що працює у сфері фасіліті-менеджменту, займається управлінням експлуатацією об’єктів нерухомості, запрошує у свою команду Фасіліті-менеджера (Адміністратора об’єкту з клінінгу) (ритейл «Сільпо»).

Вимоги: досвід роботи (клінінг або управління нерухомістю); досвід управління людським ресурсом від 10 осіб; знання правил ділового спілкування з представниками замовника; досвід складання графіків робочих змін; навички роботи з Excel, Word, Outlook. Пропонується: навчання, стажування та підтримка наставників; офіційне оформлення з 1 дня та всі соціальні гарантії; стабільний, офіційний та конкурентний рівень доходу; корпоративний мобільний зв’язок; можливість кар’єрного та особистого росту; графік роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00.

Препаратор в «Креома-Фарм»

Виробник фармацевтичних препаратів у пошуках фахівця. Вимоги: досвід роботи в лабораторії; уважність, охайність, старанність. Обов’язки: прибирання та дезобробка поверхонь приміщень, обладнання, інвентарю, санітарно-технічного обладнання лабораторії мікробіологічного аналізу; проведення знезараження відпрацьованого посуду, інструментів та матеріалів у стерилізації; очищення та миття лабораторного посуду та інструментів (вручну та за допомогою автомата, що миє). Пропонується: офіційне працевлаштування; соцгарантії згідно з законодавством; оплачувана відпустка 24 к.д.; графік роботи: з 8:30 до 17:00; у зимовий період діє корпоративний транспорт від метро; зарплата – за результатами співбесіди.

Овочівник в ТК «Дніпровський»

Тепличний комбінат відкриває вакансію. Серед обов’язків: догляд за рослинами (томат) – всьому навчають у період роботи; збір і сортування врожаю. Умови роботи: змінний графік; своєчасна виплата зарплати (двічі на місяць); у період збору врожаю виплачується премія за якісний збір продукції; доставка транспортом підприємства; повний соціальний пакет; іногороднім надається гуртожиток.

Викладач з кіберспорту (Dota 2, Fortnite) в Portal

Школа кіберспорту шукає викладачів дисциплін Dota 2 та Fortnite. Вимоги до кандидата: досвідчений геймер (наявність високого рейтингу в грі – некритично); розуміти структуру, концепцію та теорію гри; готовність брати участь у розробці навчальної програми; ведення обліку прогресу учнів; вміння спілкуватися з дітьми; натхненність ідеєю передачі своїх знань і досвіду молодшому поколінню. Роботодавець пропонує: погодинну оплату (100 грн/год – стартова); часткову зайнятість – робота у вихідні (субота і/або неділя); комфортний офіс у центрі міста; умови для розвитку.

Грумер у «Хвіст Хаб»

Магазин, який спеціалізується на продажу товарів та наданні послуг для тварин, шукає спеціаліста. Від кандидата очікують: сертифікат про закінчення навчання за спеціальністю; досвід роботи – від 1 року; знання базових принципів поводження з тваринами під час грумінгу; знання спеціалізованої косметики та засобів для догляду; вміння спілкуватися з клієнтами; пунктуальність, відповідальне ставлення до роботи, готовність дотримуватися стандартів надання послуг та сервісу; бажання навчатися та удосконалювати техніку.

Пропонуються: комфортні умови роботи, гнучкий графік; навчання, підвищення кваліфікації; достойний рівень оплати; дружний колектив. Наявність домашніх тварин, проходження додаткових курсів – буде плюсом.

Газорятівник у «Метінвест»

ПрАТ «ДКХЗ» – підприємство з виробництва коксової продукції для металургії з повним циклом переробки хімічних продуктів коксування, що відповідає європейським і міжнародним стандартам (входить у групу підприємств компанії «Метінвест Холдинг»), запрошує на роботу. Основні вимоги: неповна вища, професійно-технічна освіта, відповідальність, комунікабельність; знання правил та інструкцій з охорони праці в газовому господарстві; знання правил користування газорятувальною апаратурою. Умови роботи: офіційне працевлаштування та своєчасна оплата праці; п’ятиденний робочий тиждень, графік роботи: з 7:00 до 15:30; повний соціальний пакет та медичне страхування коштом підприємства; безкоштовна доставка співробітників на роботу/з роботи корпоративним транспортом; можливість підвищення кваліфікації та навчання новим професіям; перспективи професійного та кар’єрного росту.

Сомельє-фромажер в Le Komora

Ресторан шукає спеціаліста. Обов’язки: проведення сирної та винної дегустацій; консультування та продаж швейцарського сиру, вин Швейцарії та Ельзасу; приготування страв швейцарської традиційної кухні. Вимоги: грамотна мова; наявність або отримання вищої освіти; орієнтація на якісну роботу; висока здатність до навчання; лояльність до клієнта; висока культура спілкування; без шкідливих звичок. Пропонується: робота в закладі європейського рівня з елітним високоякісним продуктом; навчання; конкурентна заробітна плата; офіційне працевлаштування.

Робітник на вистил лузги в «МХП»

Агроіндустріальний холдинг (ПрАТ «Оріль-Лідер») – підприємство з вирощування, забою та переробки курчат-бройлерів, що входить до складу холдингу «МХП», оголошує про відкриття вакансії. Вимоги до кандидата: відповідальність, старанність, самоорганізованість; фізична витривалість. Обов’язки: вистил нової лузги у пташниках. Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування; стабільну та гідну зарплату; безкоштовний розвіз на роботу та з роботи; безкоштовне проживання для працівників з інших міст; комфортні умови праці; продукцію компанії за пільговими цінами та 6,5 кг курячого м’яса щомісяця безкоштовно; обіди за 1 гривню.

Барбер в BLW Barbershop

Барбершоп шукає досвідчених майстрів. Вимоги: досвід роботи; відповідальність, пунктуальність і охайність; вміння спілкуватися з клієнтами. Обов’язки: виконання чоловічої стрижки, гоління, догляд за волоссям і бородою; консультація клієнтів; підтримання чистоти робочого місця. Умови роботи: хороша заробітна плата, високі відсотки (35-50%). Обговорюються індивідуально та залежать від досвіду роботи та наявності власної клієнтської бази; + % від продажів косметики + чайові.

Готувач фаршів у «М’ясний цех»

Сучасний м’ясний цех запрошує приєднатися до команди. Кандидати без досвіду роботи не розглядаються. Вимоги до претендентів: знання технології виробництва м’ясних напівфабрикатів; вимог до сировини та матеріалів; видів браку та способів його запобігання; нормативів витрат сировини та матеріалів. Обов’язки: готувати фарші, рулети та інші м’ясні напівфабрикати згідно з заявкою. Компанія гарантує: стабільну зарплату; допомогу з житлом; офіційне працевлаштування; отримання знань від досвідчених професіоналів; можливість професійного росту.

Оператор караоке в Fly Kids

Розважальний комплекс оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Вимоги: музична освіта; досвід роботи – вітається; знання та вміння використовувати (налаштовувати) звукотехнічне обладнання. Обов’язки: організація звукового супроводу. Умови роботи: безкоштовне харчування.

Закріпник каменів (ювелірне виробництво) в SOVA

Виробник, дистриб’ютор і роздрібний оператор ринку ювелірних виробів запрошує на постійну роботу. Обов’язки: закріплення напівкоштовних і дорогоцінних каменів в касти різних типів; закріплення всіх видів вставок у високохудожніх виробах зі складною обробкою; закріплення будь-якої складності з подальшою обробкою: гладка фаска, грізант, гравіювання. Вимоги: досвід роботи ювеліром-закріпником; профільна освіта – буде перевагою; досвід закріпки каменів під мікроскопом; уважність, відповідальність і скрупульозність. Компанія гарантує: гідний рівень доходу; дотримання всіх вимог КЗпП; унікальну корпоративну культуру з атмосферою взаємної поваги; професійне навчання та розвиток; медичне страхування; значні корпоративні знижки на вироби компанії; стабільний графік роботи: п’ятиденка, з 8:00 до 17:00, сб-нд – вихідні.

Шихтувальник в «Метінвест»

Провідний український виробник сталі оголошує про відкриття вакансії. Очікується, що кандидат матиме досвід роботи на металургійних підприємствах від 2-х років. Обов’язки: вести процес приготування шихти; визначати якість сировини, матеріалів і шихти; перевіряти наявність матеріалів і шихти в бункерах; здійснювати очищення всіх пристроїв від пилу. Пропонується: офіційне працевлаштування та стабільна зарплата; безкоштовний розвіз до робочого місця і назад; повна зайнятість; медичне страхування коштом підприємства, оздоровлення та заохочення співробітників; міжнародні стандарти в галузі охорони праці; можливість підвищення кваліфікації та навчання новим професіям; перспективи професійного та кар’єрного росту.

Викладач з гри на гітарі в Master Music

У приватну школу для дорослих і дітей потрібен постійний співробітник на позицію викладача з гри на гітарі/бас-гітарі/електрогітарі. Шукають енергійного, швидкого, позитивного співробітника, який не любить міняти роботу, любить музику, хоче працювати в режимі безперервного професійного зростання та досягти матеріального добробуту. Умови роботи: оклад + %; робота переважно в другій половині дня; середньомісячний дохід (за умови, що викладач працює 16 днів на місяць) – від 15 000 грн; робота в затишному, комфортному офісі.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також