Всі професії важливі! Топ-15 незвичайних вакансій жовтня

Серед пропозицій від роботодавців для менеджерів, логістів, продавців, інженерів, фінансистів тощо, велика рідкість зустріти, наприклад, бджоляра, стропальника чи Beach boy. Аналітики robota.ua підготували добірку незвичайних вакансій на території України (галузі та спеціальності – різні), які серед інших вакансій зустрічаються не так часто, але є не менш важливими та цікавими. Деякі роботодавці, наприклад, шукають фахівців без досвіду роботи або з мінімальним, тому, можливо, ви «Стюард» ФК «Шахтар», та ще не знаєте про це – переходьте на вакансії та знайомтеся з пропозиціями.

Сюрвейер Морського Регістру в «Управління Морської Безпеки» (Херсон)

Міжнародний Морський регістр запрошує в команду. Вимоги до претендентів на посаду: знання англійської мови, досвід роботи в Морському Регістрі (або у вищому офіцерському складі); вища морська/технічна освіта; знання Міжнародних морських конвенцій MARPOL, SOLAS, STCW, ILO; знання Міжнародних морських кодексів LSA, FSS, IMSBC, IMDG, ISM, ISPS; комунікабельність; вміння працювати в інтернаціональному колективі (спілкування англійською); готовність до відряджень Україною та Середземномор’ям; знання ПК, Windows, World, Excel, Acrobat.

Обов’язки: огляд суден на відповідність вимогам Міжнародних Конвенцій та Кодексів; ведення документації англійською. Умови роботи: офіс 9:00-18:00; вихідні: субота, неділя; відрядження Україною та Середземномор’ям (ненормований робочий день); надання службового автомобіля з водієм; можливість кар’єрного росту.

Відеотекар (архіваріус) в «Медіа Група Україна» (Київ)

Медіа холдинг у пошуку фахівця. Функціональні обов’язки: приймання, опис та зберігання відеоматеріалів; ведення обліку відеоматеріалів; пошук, видача та пересилання відеоматеріалів всіх форматів для виробничих потреб; цифрування відеоматеріалів з відеокасет DVCAM, надсилання відео ftp (файлообмінник); зберігання програм, випусків після їх показу в ефірі. Вимоги до кандидатів: вища освіта (бажано – технічна); обов’язкові базові знання переліку футбольних змагань та першостей; відповідальність, акуратність, педантичність; впевнений користувач ПК (MS Word, Excel, Outlook) та Filezilla. Роботодавець пропонує: офіційну заробітну плату без жодних затримок; повну відповідність вимогам трудового законодавства; медичне страхування після випробувального терміну.

Стропальник в «АВ Металл Групп» (Дніпро)

Компанія, основною діяльністю якої є гуртова та роздрібна торгівля металопрокатом і трубами, запрошує на роботу стропальника з досвідом роботи. Обов’язки на посаді: виконання стропування вантажів або спеціальних допоміжних пристроїв; навантажувально-розвантажувальні роботи; відстеження та вибракування вантажозахоплювальних пристроїв; уміння підбирати вантажозахоплювальні пристрої (відповідно масі і характеру вантажу, що підіймається); знання сигналів, які подаються машиністу крана. Умови роботи: офіційне оформлення з першого робочого дня; позмінний графік 2/2, 08.00-20.00; стабільна заробітна плата; наявність посвідчення.

Амбасадор бренду в «Бритіш Американ Тобакко» (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує в команду бренд-амбасадорів пристроїв для нагрівання тютюну GLO. Що потрібно буде робити: залучати нових клієнтів; проводити зустрічі та презентувати продукт; оформляти замовлення; консультувати клієнтів; виконувати плани продажу. Компанія пропонує: 5-денний графік, з понеділка до п’ятниці, з 9.00 до 18.00; офіс поряд зі станцією метро; бонуси та премії (24 000+ грн, за умови виконання планових показників); компенсацію представницьких витрат, мобільного зв’язку та проїзду; навчання тренерами компанії для досягнення рівня експерта з продукту; можливість кар’єрного та професійного зростання. Вимоги до претендентів: досвід роботи (бажано від 6 місяців) в продажах і обслуговуванні клієнтів; знання сучасних каналів комунікації (соціальні мережі, месенджери).

Бджоляр в KERNEL (Полтава)

Агропромисловий комплекс відкриває вакансію у с. Біївці, Лубенського району, Полтавської області. Вимоги до кандидатів: професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією бджоляра – не менше 1 року; досвід організації та знання технології промислового виробництва продуктів бджільництва; наявність водійського посвідчення категорії «В»; мобільність, готовність до переїзду. Функціональні обов’язки: догляд за бджолами на матковивідних, племінних та обпилювально-медових фермах, пасіках (зокрема, підгодовування, прищеплення, вибраковка, виявлення та аналіз хвороб); контроль та організація вивезення бджолиних сімей на медозбір; ведення обліку та документації на пасіці. Умови роботи: офіційне працевлаштування; стабільна перспективна робота в передовій аграрній компанії; надання житла в разі переїзду.

Дезінфектор в «Укрбіоекологія» (Київ)

Компанія, яка надає професійні послуги зі знищення гризунів і комах усіх видів, шукає спеціаліста. Вимоги до кандидатів: права категорії “В” (не обов’язково); без шкідливих звичок, проблем зі здоров’ям, судимостей. Обов’язки: проведення робіт зі знищення шкідників з використанням професійного обладнання. Умови роботи: зарплата 8 000 грн на випробувальний термін (2 місяці); зарплата від 14 000 грн + 30% від хімії грн; ненормований графік роботи (іноді потрібно виїхати вранці 6.00-7.00 або ввечері 21.00-22.00).

Готувач кормів (тваринництво) в «Київський зоопарк» (Київ)

Комунальне підприємство відкриває вакансію. Вимоги до претендентів на посаду: знання санітарно-ветеринарних вимог та правил переробки харчових продуктів. Обов’язки: приготування корму. Компанія пропонує: офіційне працевлаштування, соціальний пакет. Графік роботи: пн-пт з 8:00 до 17:00.

Стюард в ФК «Шахтар» (Київ)

Футбольний клуб запрошує приєднатися до команди всіх, хто бажає взяти участь у проведенні домашніх матчів ФК «Шахтар» на стадіоні НСК «Олімпійський» на умовах часткової зайнятості. Команда стюардів під час матчу здійснює контроль за дотриманням загальних вимог порядку та правил поведінки на стадіоні.

Пропонується: щомісячна регулярна оплата послуг; старт та реальні перспективи розвитку кар’єри в компанії; регулярний підробіток, що враховує зайнятість кандидата (може займати 2-3 дні на місяць, водночас тривати стільки, скільки потрібно кандидату); участь в проведенні матчів Ліги Чемпіонів UEFA; зручне місце розташування стадіону (2 хвилини від станції метро); практика комунікації з клієнтами різних категорій.

Вимоги: досвід роботи не потрібен; особисті якості: комунікабельність, високий рівень відповідальності, командний дух та приязність.

Beach boy, пляжний працівник аквазони в Tsarsky City Resort (Київ)

Спортивно-оздоровчому та розважальному комплексу потрібні працівники. Обов’язки на посаді: підтримка чистоти на території аквазони; стягування води навколо басейну; своєчасна комплектація/прибирання рушників; розстановка та прибирання лежаків; оперативна заміна чохлів на лежаках. Роботодавець пропонує: заробітну плату – 7 500 грн (15 змін на місяць); змінний графік роботи: з 07:00 до 23:00, 2/2 (або договірний); зручне розташування – 5 хвилин від метро.

Кераміст в LoraShen (Київ)

Компанія, яка займається флористичним, декоративним оформленням, озелененням, запрошує на роботу кераміста з виготовлення виробів з кераміки. Пропонують кандидатам: роботу у творчому та дружному колективі; графік роботи: п’ятиденка з 9.00 до 18.00; своєчасну оплату праці; заробітну плату після випробувального терміну – 10 000 грн (за результатами роботи); виробництво знаходиться біля станції метро. Функціональні обов’язки: замивання виробів. Побажання до кандидатів: досвід роботи за даним профілем не обов’язковий; чесність, відповідальне ставлення до роботи; вміння працювати в команді.

Конюх завгосп в «Стара Гребля» (Переяслав-Хмельницький)

У туристично-розважальний комплекс потрібні працівники. Вимоги до претендентів: досвід роботи з кіньми та поні; любов і шана до тварин; постійне працевлаштування; не зловживання спиртними напоями; чесність, відповідальність, працелюбність. Обов’язки: годування коней; прибирання; катання на каретах; тренування коней; ремонтні роботи; догляд за двором. Пропонують: офіційне працевлаштування; проживання та харчування на території комплексу; висока з/п+10% від заробітку на конях.

Майстер ручної вишивки гладдю (офіс) в White And Stripe (Київ)

Майстерня бретонок з ручною вишивкою запрошує в команду. Обов’язки: ручна вишивка на бретонках (вишивка на трикотажі різної щільності та складу); вишивка за готовими макетами (фото клієнта або з Pinterest); створення макетів і вишивка за ними; розробка колекцій вишивок; вишивка гладдю, на трикотажі в п’яльцях, в нових техніках, можливо, авторських.

Вимоги до кандидатів: любити та вміти малювати; акуратність і уважність; готовність вчитися новому та експериментувати; працювати з клієнтом, слухати його побажання, вловлювати найдрібніші деталі; готовність доповнювати/виправляти роботу після коментарів клієнта. Пропонують: роботу в молодій команді в офісі; постійне зростання, навчання та розвиток; 8-годинний робочий день, пн-пт; своєчасну оплату, погодинну; офіс біля метро (2 хвилини).

Ювелір заготівельної ділянки/гравер в SOVA (Київ)

Ювелірний дім запрошує в команду. Обов’язки: уміння виконувати основні операції технологічного процесу монтування; підготовка наборів до пайки, пайка, правка, центрування, підгонка, відбілювання виробів, деталей та вузлів до них; термічна обробка ювелірних виробів з кольорових і дорогоцінних металів; гравіювання на поверхні виробів малюнків відповідно до зразків. Вимоги: знання основних властивостей кольорових і дорогоцінних металів; досвід роботи на аналогічній посаді не менше 1 року. Компанія гарантує: компенсаційний пакет (зокрема, медичне страхування); високий рівень доходу; професійне навчання та розвиток; унікальну корпоративну культуру з атмосферою взаємної поваги; дотримання всіх вимог КЗпП; офіційне працевлаштування; значні корпоративні знижки на вироби компанії.

Bellboy в Fairmont Grand Hotel Kyiv (Київ)

П’ятизірковий готель запрошує на постійну роботу Bellboy. Вимоги: відмінні комунікативні навички і бажання спілкуватися; відповідальність, старанність; грамотна мова, приємна зовнішність; знання основ етикету; гарна фізична форма; знання англійської мови (розмовний рівень); вітається досвід роботи у сфері послуг/готельному бізнесі; дуже позитивне і доброзичливе ставлення до людей.

Основні обов’язки: привітання гостя; супровід до апартаментів; транспортування багажу; інформування про послуги готелю. Готель пропонує: зручний і гнучкий графік роботи; безкоштовне харчування, уніформу, нічне транспортування з /в готель; повністю офіційне працевлаштування та заробітну плату + премії; відмінні умови для професійного розвитку.

Сомельє в WINETIME (Київ)

Мережа вино- та гастромаркетів шукає знавців алкогольного світу на посаду сомельє. Шукають активного, відповідального, доброзичливого, привітного життєлюба, який знається на тому, як найкраще підібрати гостям елітний алкоголь під вишукану їжу та задовольнити всі смаки. Вимоги до претендентів: знання у світі алкогольних виробів, досвід роботи (від 1 року) чи сертифікат з пройденого курсу сомельє; любов до порядку у всьому.

Роботодавець пропонує: стабільну, офіційну, своєчасну оплату 2 рази на місяць; графік змінний: 2/2, 3/3 (робочий день з 10.00 до 22.00); офіційне працевлаштування з першого дня, соціальні гарантії згідно з чинним законодавством; широкі можливості для професійного та кар’єрного росту; стильний корпоративний одяг; можливість отримати знання у сфері корисних продуктів (відвідування винних виставок, навчання у школі сомельє та школі гурмана, підвищення рівня англійської мови, участь в дегустаціях від виробників, проведення дегустацій).

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також