Квітневі можливості: 12 вакансій із зарплатою від 20 000 грн

Травневі свята наближаються, поки більшість претендентів вважають, що краще повернутися до пошуку роботи після свят, аналітики robota.ua попіклувалися про вас та підготували добірку актуальних вакансій, в яких роботодавці пропонують зарплату від 20 000 грн (професії та галузі – різні). Тому ви маєте можливість знайти свою найкращу роботу навіть у період свят та карантину, ми вам у цьому допоможемо. Не зволікайте – тисніть «Відгукнутися»!

Інженер-проєктувальник у «ССТ Груп» (Одеса)

Підприємство, яке надає інжинірингові та будівельні послуги, відкриває конкурс на заміщення посади. Пропонується заробітна плата у розмірі 20 000-27 000 грн (залежить від навичок та досвіду). Роботодавець очікує, що претендент матиме технічну освіту (закінчену або останні курси ВНЗ); також важливі знання англійської мови (середній рівень) – читання та розуміння документації та листування; наявність домашнього робочого місця та комп’ютера (бажано); добре володітиме AutoCAD; бажаний досвід роботи в проєктуванні (від цього залежить розмір зарплати); буде порядним, відповідальним, орієнтованим на результат і саморозвиток, гнучким. Знання сучасних методів проєктування (BIM) буде перевагою.

Компанія пропонує роботу в офісі; офіційне оформлення, повний соцпакет; навчання та тренінги (профільні, мовні); розвинену систему менторства (індивідуальний наставник); відрядно-преміальну оплату праці; молодий, талановитий колектив; зону відпочинку з настільними іграми, TV-приставкою та колекцією ігор.

Email marketing manager у Zakaz.ua (Київ)

Міжнародна компанія, яка спеціалізується на доставленні продуктів з передових гіпермаркетів, запрошує в команду. Пропонована зарплата – 30 000-40 000 грн. Вимоги до успішного кандидата: досвід роботи в e-commerce-проєктах; розуміння основних метрик (Open rete, Click rate); розуміння принципів і логіки роботи сервісів розсилки; знання Excel на рівні створення зведених таблиць і функції ВПР, HTML, CSS; навички роботи з ESP (eSputnik, UniSender, MailChimp); навички сегментування; аналітичні здібності; креативність, гнучкість в роботі; грамотна усна, письмова та ефективна міжособистісна комунікація.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: гідний рівень компенсації за результатами співбесіди; цікаві та нетривіальні завдання; можливість стати частиною бізнесу, що динамічно зростає та працювати в молодому, дружному колективі; сильну експертизу в суміжних галузях: продуктовій, аналітичній; комфортний графік роботи; оплачувану відпустку, офіційне оформлення; сучасний офіс; регулярні корпоративні заходи.

Керівник юридичної служби у Visotsky Consulting (Київ)

Міжнародна консалтингова компанія відкриває вакансію. Важливо, щоб претенденти були орієнтовані на результат та інтереси компанії; вміли приймати рішення; були ініціативними; організованими; хотіли вчитися та розвиватися. Важлива, зокрема, компетентність в договірному та податковому праві; наявність досвіду реєстрації юридичних осіб, внесення змін до установчих документів; досвід роботи з об’єктами інтелектуальної власності, включаючи іноземні юрисдикції (бажано). 

Пропонується: гідна заробітна плата – 22 400-42 000 грнцікаві різноманітні проєкти та завдання; можливість постійно підвищувати свою компетентність та працювати з кращими експертами в галузі управління бізнесом.

HR-менеджер в «Український аграрний холдинг (Київ)

Аграрний холдинг відкриває вакансію. Серед вимог до претендентів: досвід у підборі персоналу, аналізі потреби у персоналі; відмінне знання та навички роботи в програмі 1С 8.3; бездоганне знання трудового законодавства, нормативних кадрових документів; досвід роботи на виробничому підприємстві або в АПК буде перевагою.

На кандидатів чекає: простір для ідей та їх реалізації спільно з однодумцями; сучасний офіс; офіційне працевлаштування та гарантії згідно з КЗпП; внутрішній розвиток в межах компанії; зарплата – 25 000 грн (залежить від досвіду та компетенцій); графік: 5/2, з 8.30 до 17.30; участь у тренінгах та навчаннях коштом компанії.

Конструктор меблів (навчання) у «MIM-K» (Київ)

Компанія, яка виготовляє корпусні меблі різної складності під індивідуальне замовлення, набирає початківців-конструкторів. Є можливість пройти співбесіду онлайн. Вимоги до кандидатів: вища профільна освіта; досвід роботи, зокрема, в меблевій сфері буде перевагою; знання основ конструювання та проєктування; творче мислення. Особисті якості: відповідальність; уважність; цілеспрямованість; бажання рости та розвиватися; спрямованість на результат; активність.

Умови роботи: графік: з 9.00 до 18.00, сб, нд – вихідні; заробітна плата після успішного проходження навчання – від 20 000 до 35 000 грн + ставка (від проєктів); можливість кар’єрного росту; дружний колектив.

Експерт з продажу цифрової техніки у МТА (Чернівці)

Мережа магазинів цифрової техніки та всеукраїнський інтернет-магазин шукає амбітних та комунікабельних фахівців. Потрібні кандидати, які активно цікавляться персональною цифровою технікою; привітні, уважні та відповідальні; які люблять вчитися та не бояться роботи; вірять у себе, вміють ставити цілі та досягати їх.

Гарантується: спеціалізоване навчання, оплачуване стажування; зручний графік роботи, 1-2 вихідні; заробітна плата – 20 000 грн (своєчасна виплата двічі на місяць); оплачувана відпустка, лікарняні; офіційне працевлаштування. Також на кандидата чекає: доброзичлива атмосфера в молодій команді професіоналів; нові друзі й однодумці, активна участь у насиченому корпоративному житті компанії; можливість заробляти більше, беручи участь у мотиваційних програмах та іграх для торгового персоналу; проходження професійних тренінгів від операторів та виробників.

Старший менеджер з роботи з Premium-клієнтами в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення посади. Портрет ідеального кандидата: має вищу освіту за економічним напрямом; досвід роботи з Premium-сегментом від 2-х років; досконало знає банківські продукти та процедури; орієнтований на результат, має навички проведення переговорів, мультизадачний.

Гарантується: робота в міжнародній фінансовій організації; офіційне працевлаштування; медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; щорічний бонус за результатами роботи; доступ до програм навчання та тренінгів; широкі можливості міжнародної мобільності; зарплата – 20 000-26 000 грн (оклад + бонус за результатами роботи).

Лікар-лаборант/Біолог (Клінічний відділ) у «ДІЛА» (Київ)

Медична лабораторія запрошує на роботу фахівця у сектор Загальноклінічного аналізу. Вимоги: досвід роботи не менше 2-х років на схожій позиції; вища освіта – медична/біологічна; наявність спеціалізації «Клінічна лабораторна діагностика».

Пропонується: робота у сучасній лабораторії за міжнародними стандартами якості; сучасне та якісне устаткування для найточніших результатів; заробітна плата – 20 000 грн + премія; обмін досвідом з кращими представниками професії; навчання та професійний розвиток; соціальні гарантії (24 календарні дні відпустки та оплачувані лікарняні); компенсаційний пакет лабораторних досліджень; графік роботи – позмінний: 1 зміна – з 8.00 до 16.00; 2 зміна – з 14.00 до 22.00; 5/2, 8-годинний робочий день.

Системний адміністратор в «УКРОРГСИНТЕЗ» (Київ)

Один з основних світових постачальників нових молекул для розробки ліків/фармдосліджень відкриває вакансію. Заробітна плата на позиції – 25 000 грн. Вимоги: досвід адміністрування серверів під управлінням Windows Server; розуміння принципів функціонування комп’ютерних мереж, знання основних мережевих протоколів; розуміння принципів роботи сервісів DNS, DHCP, Proxy; досвід роботи з AD, GPO, Terminal Services; знання апаратної частини ПК; досвід роботи з бухгалтерськими програмами (1С, M.E.Doc).

Пропонується: гнучкий графік роботи; соціальні гарантії відповідно до законодавства; харчування (частково компенсує компанія); розвіз від/до метро; стоматологічний та масажний кабінети; курси англійської мови.

Адміністратор магазину взуття (ТРЦ Lavina Mall) у Miraton (Київ)

Модний бренд взуття та аксесуарів у зв’язку з відкриттям нового магазину відкриває вакансію. Очікування від кандидатів: наявний досвід роботи в непродуктовому ритейлі на керівній позиції від 2-х років; навички організації ефективної роботи персоналу від 6-ти чоловік; досвід роботи з особистими продажами та KPI магазину; досвід управління товаром у магазині, робота зі складом; ПК – впевнений користувач Word, Excel, 1С 8; знання касової дисципліни.

Гарантується: зарплата – 20 000-23 000 грн (ставка + % та додаткові премії); виплати фінансових компенсацій під час карантину; можливість кар’єрного зростання та навчання на директора магазину вже через місяць стажування; офіційне працевлаштування та оплачуване стажування; позмінний графік, 8 незакріплених вихідних на місяць, 8-годинні зміни; 50% знижку для співробітників на внутрішні бренди компанії та 30% знижку на світові та спортивні бренди; якісна система навчання для професійного розвитку корпоративними тренерами – тренінги, семінари, індивідуальне навчання на робочому місці.

Закрійник, конструктор одягу в JASMINE LINGERIE (Київ)

Компанія – виробник жіночої спідньої білизни, запрошує до співпраці конструктора в Експериментальний відділ. Вимоги: профільна освіта (середня спеціальна, професійно-технічна або вища); досвід роботи закрійником (конструктором) від 5 років; вміння побудувати базові конструкції моделі за ескізом; володіння макетно-модельним способом моделювання; проведення примірок на фігурі; вміння працювати з дефектами посадки виробу на фігурі. Додатково: досвід роботи з трикотажними та корсетними виробами вітається; вміння конструювати за системою Центру розвитку моди/Республіканського будинку моделей буде перевагою; досвід роботи в САПР Investronica вітається.

Умови роботи: зарплата – 20 000 грн; комфортне місце роботи в центрі міста; робоче місце з новітнім обладнанням; графік роботи: пн-пт, 8.30-17.30; офіційне оформлення.

Супервайзер торгової команди (FMCG) у «Тернопільський молокозавод» (Київ)

Компанія, яка виробляє та реалізує високоякісну цільномолочну натуральну продукцію без шкідливих домішок, запрошує в команду. Портрет ідеального претендента: досвід роботи на аналогічній позиції обов’язковий; досвід роботи торговим представником; вміння побудувати успішну команду; власне авто.

Гарантується: офіційне працевлаштування з оплачуваними відпустками та лікарняними; доступна та зрозуміла система оплати праці; зарплата – 24 000-26 000 грн; групові тренінги та корпоративна онлайн-бібліотека; компенсація палива та амортизація на авто; можливість купувати продукцію компанії за зниженою ціною; вихідний у день народження; подарунки до свят.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також