Нові можливості: 13 незвичайних вакансій жовтня

Якщо ви наразі тільки розпочинаєте свою кар’єру або працюєте, але задумуєтеся над тим, щоб змінити сферу діяльності, наша жовтнева добірка незвичайних вакансій саме для вас.

Пам’ятайте, будь-які ваші навички та знання можуть бути корисними та знадобитися у будь-який момент. Їх за плечима не носити. Потрібно лише почекати та в потрібний момент їх застосувати. Якщо серед запропонованих вакансій ви не знайшли вашу – на нашому сайті обов’язково є та, яка підійде саме вам.

Біркувальник ювелірних виробів у «ТРІУМФ» (Рубіжне)

Ювелірний завод запрошує на постійну роботу. Досвід роботи не обов’язковий. Очікування від кандидатів: чесність, порядність, відповідальність; хороший зір; бажання розвиватися та освоювати нові навички; посидючість; здібності до навчання; увага до деталей; бажання та вміння працювати в команді. Вітаються: хобі, захоплення, наприклад: робота руками з дрібними деталями.

Пропонується: офіційне працевлаштування; конкурентна заробітна плата; графік роботи: пн-пт, з 8.00 до 17.00, сб, нд – вихідні дні; дружна атмосфера в колективі; комфортні умови праці; професійний ріст.

Тальман-лаборант у «БЛЕК СІ СЮРВЕЙ» (Одеса)

Сюрвеєрська компанія запрошує до співпраці цілеспрямованих працівників на повну зайнятість. Важливо, щоб кандидат мав профільну освіту або досвід роботи у сферах інспектування сільськогосподарської продукції або на зернових терміналах/елеваторах і лабораторіях. Наявність власного автомобіля буде перевагою. Вимоги: відповідальність; прагнення до навчання та розвитку; готовність до короткострокових відряджень регіонами; досвід роботи.

Умови: стабільна зарплата (ставка); можливість додаткового заробітку шляхом перепрацювань; кар’єрний ріст.

Менеджер з листування в Traff Technologies (Київ)

Арбітражна команда шукає менеджера з листування з клієнтами. Побажання до кандидатів: відповідальне ставлення до роботи; віддача; досвід у продажах понад рік. Умови: оплачуване стажування – 350 грн/день, триває 7 днів; зарплата виплачується раз на 10 днів; графік: пн-пт, з 11.00 до 19.00, сб – з 13.00 до 17.00; нд – вихідний; три перерви протягом дня; офіс біля метро; безкоштовні печиво, чай тощо; поруч є ресторани швидкого харчування.

Дефектоскопіст з ультразвукового контролю в «Запоріжкран» (Запоріжжя)

Запорізькому промисловому підприємству потрібен спеціаліст. Претендувати на вакансію можуть кандидати з технічною освітою (актуальна кваліфікація з ISO 9712, рівень 2 або 3); досвідом роботи на машинобудівному підприємстві за направленням УЗК зварних швів від 2-х років; які впевнено працюють з конструкторською та нормативно-технічною документацією; впевнені користувачі ПК (MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint) і оргтехніки; мають досвід виконання УЗК робіт згідно з вимогами стандартів ISO 17640 та ISO 11666; мають базовий рівень розмовної та технічної англійської мови (перевага).

Умови роботи: повний соціальний пакет + додаткові гарантії (медичне страхування, оплата обідів, корпоративна англійська тощо); працевлаштування тимчасове, дана вакансія є декретною; конкурентна заробітна плата (двічі на місяць без затримок); професійний розвиток, навчання; дружний колектив, насичене соціальне життя (корпоративи, спартакіади тощо).

Пробопідготовник у SGS Ukraine (Одеса)

Компанія – світовий лідер у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації, відкриває вакансію. Портрет ідеального кандидата: відповідальний, міцний, без шкідливих звичок. Обов’язки: підготовка проб у лабораторії мінеральних ресурсів. Пропонується офіційне оформлення.

Тьютор/ментор у КМДШ (Київ)

Мережа приватних ліцензованих шкіл відкриває вакансію. Вимоги до кандидатів: щире бажання стати другом та наставником для 18-ти дітлахів; любов до дітей; досконала українська мова; наявність вищої педагогічної освіти (психолог/педагог); знання інноваційних підходів виховання; творче та нестандартне мислення; активність та відповідальність.

Пропонується: креативна сучасна локація, яка надихає; надзвичайне середовище для професійного розвитку та творчості; графік роботи: пн-пт, 10.30-18.30; офіційне працевлаштування; безкоштовні обіди, кава та смаколики.

Столовик у nobrand custom (Київ)

Англійська компанія, орієнтована на виробництво шкіргалантерейних колекцій для B2B сектору, шукає додаткових членів команди (можна без досвіду роботи) на проєкт до кінця року. Портрет ідеального кандидата: бажання створювати щось унікальне своїми руками; скрупульозний та уважний до деталей; посидючий, відповідальний, з сумлінним підходом до виконання операцій; з бажанням розвиватися як професіонал і підвищувати свої навички; не боїться труднощів і орієнтований на результат.

Пропонується: можливість залишитися працювати в компанії по закінченню сезону; навчання; цікава робота; тепла та світла майстерня; міні-кухня; офіційне працевлаштування; своєчасна виплата зарплати (двічі на місяць: аванс і з/п); графік роботи: з 9.00 до 18.00, 5/2, пн-пт; можливість попрактикувати англійську мову.

Cигналіст у «БОРІВАЖ» (Одеса)

Зерноперевантажувальний термінал запрошує на роботу. Термінал розташований в смт. Нові Біляри (Одеський р-н, Одеська обл). Роботодавець пропонує: оформлення згідно КЗпП; соцпакет, премії; розвіз з/на роботу службовим транспортом; премії. Умови роботи: змінний графік: І зміна – з 8.00-20:00 год, обід – з 12.00 до 13.00; ІІ зміна – з 20.00 год – до 8.00, обід – з 00.00 до 01.00; два вихідних.

Кавіст у Wine Story (Київ)

Новий магазин шукає працівників. Очікують на відповідальних, ініціативних кандидатів, які хочуть навчатися та розвиватися разом з компанією; чесних, клієнтоорієнтованих і відкритих.

Роботодавець готовий запропонувати: заробітну плату: 15 000 грн + %; навчання, дегустації та підвищення кваліфікації; офіційне оформлення; оплачувану відпустку; дружну команду; графік: 2/2, з 10.00 до 22.00.

Майстер виробництва картинних рам в «Антей» (Київ)

Багетній майстерні потрібні працівники. Робота для людей, які люблять працювати руками, майструвати. Досвід роботи не обов’язковий, проводиться безкоштовне навчання. Очікують на відповідального, працездатного співробітника.

Обов’язки: різання скла, ДВП, багета. Умови: робота на спеціальному обладнанні; графік: 5/2.

Воскувальник (ювелірне виробництво) у SOVA (Київ)

Один з лідерів ювелірного ринку України запрошує на постійну роботу. Вимоги: досвід роботи від 1-го року. Обов’язки: воскування; контроль розмірного ряду; контроль якості; уміння програмувати та підбирати режими воскових інжекторів; набір воскових ялинок.

Пропонується: офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня; мотиваційна заробітна плата з гарантованим мінімумом; корпоративне житло; медичне страхування; професійне навчання і розвиток; значні знижки на ювелірні прикраси українського виробництва; подарунки від роботодавця; запальні корпоративи.

Садівник-фітодизайнер у Greendezeen (Київ)

Компанія, яка займається озелененням, створенням і дизайном фітостін, а також здійсненням декору фінським мохом, виконує повне обслуговування рослин, запрошує в команду. Вимоги: обов’язковий досвід роботи від 8 років, знання кімнатних/вуличних рослин, методів боротьби зі шкідниками, лікування хвороб; досвід роботи з фітостінами (буде плюсом); водійські права і орієнтування в місті – буде плюсом; комунікабельність, відповідальність, пунктуальність, чесність.

Що пропонує компанія: можливість кар’єрного росту; корпоративне навчання, за результатами року кращі співробітники будуть запрошені до Нідерландів для знайомства з батьківщиною рослин, які компанія використовує на проєктах); стабільну заробітну плату + бонусну систему щоквартально; оплату проїзду в метро; брендований спецодяг.

Концертмейстер у «Весняночка» (Запоріжжя)

Народний художній колектив-хореографічна студія запрошує у команду. Розглядаються кандидати з досвідом роботи від 1-го року та спеціальною освітою.

Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування; соцпакет; ставку; обладнані танцювальні зали, окреме приміщення; заняття ведуться у супроводі фортепіано (навчальний процес); дружний творчий колектив.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також