Новорічні шанси: 13 віддалених вакансій грудня

Якщо не знайшли роботу у 2021 році – не варто засмучуватися, ви просто не найшли свою (!) роботу. Повірте, ваш роботодавець чекає на вас. Навіть у період свят можна заробити, переконайтеся самі! В останні години 2021 року аналітики robota.ua попіклувалися про вас та підготували актуальну добірку віддалених вакансій.

Якщо хочете працювати у власному ритмі, заощаджувати час та гроші, водночас заробляти та приділяти час сім’ї та рідним, відгукуйтеся на пропозиції. Повірте, найвдаліший час щось змінити – це зараз!

Менеджер інтернет-магазину в «Книгарня Є» (Київ)

Українська мережа книжкових магазинів пропонує роботу. Основні вимоги до кандидатів: досвід роботи в 1С8 (вітається, але не обов’язково); досвід роботи з касовим апаратом (вітається, але не обов’язково); грамотність (письмова/усна українська); вміння працювати в команді; бажання навчатись та розвиватись; уважність та пунктуальність; комунікабельність та ввічливість.

Особливості вакансії: офіційне працевлаштування, офіційна заробітна плата; дружна команда професіоналів; графік роботи: з 9:00 до 21:00, 3/3 (денні зміни) або 21:00-9:00, 3/3 (нічні зміни).

Фармацевт-консультант, провізор, нутриціолог у biovit.ua (Київ)

В інтернет-магазин, який продає фітотовари, вітаміни, мінерали, екстракти рослин, спортивне харчування, потрібен працівник. Шанси потрапити на роботу є у кандидатів з середньою або вищою фармацевтичною, медичною освітою; в яких є бажання навчатися та вдосконалювати свої знання, прагнення до професійного зростання, вміння працювати на результат; з відмінними комунікативними навичками, високою здатністю до навчання; ініціативних та організованих.

Умови праці: зарплата – ставка + % від товарообігу; після навчання та гарних KPI є можливість працювати дистанційно; офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка – 24 к. дні, оплачувані лікарняні; корпоративні заходи; спеціальні знижки на товари з асортименту онлайн-магазину.

Copywriter/копірайтер (віддалено) в Market Strategy (Київ)

Digital Marketing компанії потрібен фахівець. Базові вимоги до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років; досвід написання текстів для онлай-ресурсів, соціальних мереж, прес-релізів, стрічок новин та блогів; впевнений рівень роботи з ПК, набором програм Microsoft Office та Google Docs; володіння англійською – не нижче В2; відмінні комунікативні навички; вміння систематизувати інформацію. Що пропонує майбутній працедавець: конкурентну оплату праці; віддалену роботу.

Викладач англійської мови дітям (онлайн) в AllRight (Чернігів)

Європейська онлайн-школа англійської мови відкриває вакансію. Досвід роботи не потрібний, проводиться повне навчання перед початком роботи, а також безкоштовне постійне навчання із досвідченими методистами. Очікування від кандидатів: відмінне володіння англійською мовою (B2 та вище); любов до роботи з дітьми та бажання навчатися нового; освіта в педагогічній, лінгвістичній чи суміжній сфері, або сертифікат викладача англійської мови (TESOL/TESL/TEFL/CELTA тощо); стабільне інтернет-з’єднання; можливість працювати не менше 15 годин на тиждень у вечірній час та/або вихідні дні.

Пропонується: гнучкий графік роботи; стабільна та конкурентна зарплата; веселі та інтерактивні уроки з сучасним програмним забезпеченням та навчальними матеріалами; стабільний потік учнів; методична, адміністративна та технічна підтримка; виплати зарплати щодватижні та щомісячні бонуси до 5% від зарплати; офіційний міжнародний сертифікат TEFL.

Head of Analytics в Englishdom (Дніпро)

Міжнародна онлайн-школа англійської мови в пошуку фахівця. Побажання до претендентів: досвід керування командою аналітики від 1-го року; експертне знання аналітичних інструментів: Google Analytics (Universal та бажано GA 4.0), Google Tag Manager, Google Optimize тощо; досвід налаштування збору даних через GTM та dataLayer; налаштування імпорту витрат; робота з моделями атрибуції; досвід роботи з трафіком від 1 млн юзерів; знання SQL/баз даних, вміння створювати складні запити; досвід роботи з Google Big Query, OWOX BI Services; досвід налаштування імпорту даних з рекламних кабінетів через API або через готові сервіси.

Майбутній працівник може розраховувати на зручний формат віддаленої роботи; можливість впливати на міжнародний соціально-важливий продукт; вивчати англійську з найкращими викладачами зі знижкою у 50%; компенсацію 50% витрат на поїздки на конференції або вебінари з аналітики.

Головний фахівець відділу фінансової звітності управління звітності та контролю департаменту звітності, контролю та методології в «УКРГАЗБАНК» (Київ)

Банк оголошує конкурс на посаду. На вакансію можуть відгукуватися кандидати з вищою освітою (бухгалтерський облік та аудит); аналогічним досвідом роботи від 1-го року в банківській сфері або аудиторській компанії; знанням МСФЗ; досконале знання МS Ехсеl (зокрема, функції для роботи з великим обсягом інформації); вільним володінням українською мовою, базовими знаннями англійської; знаннями й вмінням працювати з законодавством України, нормативно-правовими актами НБУ з питань ведення обліку та складання звітності.

Анонсується: страхування здоров’я; матеріальна допомога у скрутних ситуаціях; навчання та розвиток; зручний офісний графік та можливість працювати віддалено; перегляд зарплати щопівроку; офіційне працевлаштування.

Перекладач англійської мови, Customer Service Representative в Autodoc (Івано-Франківськ)

Міжнародна компанія, яка спеціалізується на продажу запчастин та аксесуарів для авто, запрошує в команду. Роботодавцю потрібен працівник, який може вільно переписуватися та говорити англійською; вміє контролювати емоції у роботі з різними типами клієнтів; готовий досліджувати великий обсяг інформації; цінується комп’ютерна грамотність, вміння користуватися поштою; здатність працювати в умовах стислих термінів та багатозадачності; самостійність, мотивованість, відповідальність; уважність та здатність концентруватися на завдання; вміння працювати в команді; комунікабельність.

Пропонується: зарплата – від 500$/місяць (зростає протягом року до 750$); оплачуване стажування – 12 днів; наставники, які супроводжуватимуть та допомагатимуть на всіх етапах роботи; практика іноземної мови із носіями; медичне страхування в топових клініках; 20 відпускних днів, 3 days off, національні свята та необмежені лікарняні дні; дружні тімбілдінги.

Графік роботи: змінний: 5 днів на тиждень, 9 годин/день, перерва – 1 година, 2 вихідні на тиждень.

Автор наукових статей (віддалено) в SOER-Publishing (Львів)

Компанії, яка спеціалізується на підготовці публікацій для журналів, виконанні на замовлення всіх видів наукових робіт, потрібні фахівці. Вимоги до майбутніх працівників: наявність ступеня не нижче кандидат наук (або досвід написання статей для журналів з БД Scopus/Web of Science); володіння англійською на високому рівні; наявність вільного доступу до комп’ютера; відповідальне ставлення до роботи; унікальність роботи – не менше 90%.

Умови: віддалена робота без необхідності відвідувати офіс; комфортні терміни для написання.

Репетитор з фізики (онлайн) в «Оптіма» (Київ)

Центр освіти оголошує конкурс вчителів-професіоналів для здійснення репетиторської діяльності в онлайн-форматі. Перевага надається кандидатам з профільною педагогічною освітою; досвідом роботи з дітьми різного віку; досвідом репетиторської діяльності в онлайн-форматі; які вільно володіють українською мовою; вільно користуються офісними програмами; з креативним та цікавим підходом до викладення матеріалу; навичками толерантної комунікації; орієнтацією на бажаний результат.

Роботодавець анонсує: гнучкий графік роботи; віддалену роботу; доступ до навчальних програм школи; корпоративну підтримку; корпоративні тренінги; конкурентну заробітну плату.

Продюсер онлайн-курсів у LTD Tutteria (Київ)

Платформа для запуску та просування онлайн-курсів, вебінарів та їх автоматизації шукає фахівця з досвідом роботи в освітній сфері. Побажання до майбутніх працівників: досвід запуску проєктів у освітній сфері; досвід створення та реалізації маркетингових стратегій щодо просування проєктів; вміння працювати з аналітикою; досвід запуску рекламних кампаній.

Майбутній працівник може розраховувати на: віддалену співпрацю; гнучкий графік; 24 дні оплачуваної відпустки + 10 оплачуваних days off; адаптацію після початку роботи; можливість рости та розвиватися; швидкий feedback.

Оператор кол-центру на вхідну лінію (дистанційно) у «СІМПАТІК ГРУП» (Лебедин)

Торгова компанія з власним виробництвом шукає працівника. Що необхідно для роботи вдома: ОС Windows 7, Windows 10; процесор – не менше 2 GHz; жорсткий диск (об’єм – не менше 50 Гб); оперативна пам’ять – щонайменше 2 Gb, бажано – 4 Гб; дротовий інтернет (не WiFi), якщо є – гарнітура.

На що може розраховувати майбутній працівник: офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку та лікарняні; зручний робочий графік 6 год/день (або більше) у зручний час у проміжку з 08:00 до 20:00, 5 робочих днів, 2 змінні вихідні на вибір; можливість працювати дистанційно без прив’язки до офісу; можливість брати участь у тематичних п’ятницях, благодійних заходах та інших активностях компанії; корпоративи коштом компанії.

Івент-менеджер у Carpathian Yoga Fest (Івано-Франківськ)

Один із проєктів у сфері йоги та особистісного розвитку запрошує у команду івент-менеджера. Розглядається можливість дистанційної роботи. Шукають: цілеспрямованого; стресостійкого: відповідального; комунікабельного працівника, який стане частиною чудової команди.

Анонсується: кар’єрний ріст; реалізація амбіцій в цікавих проєктах; спілкування з лідерами думок у сфері йоги та здорового способу життя; стабільна заробітна плата та %; графік роботи: 9:00-18:00 – пн-пт, можливі відрядження та робота у вихідні дні.

Провізор в офіс у Proxima International (Київ)

IT-компанії потрібен експерт-провізор, після випробувального терміну анонсується співпраця у віддаленому режимі. Вимоги: медична освіта; досвід роботи провізором в аптеці; уважність; знання Excel на рівні впевненого користувача; посидючість.

Новий працівник отримає: віддалену роботу після випробувального терміну; оплачуване навчання; можливість увійти у сферу IT та розвиватися.

Встигніть відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також