Новорічні сюрпризи: топ-15 січневих стажувань для тих, хто починає кар’єру

Перші дні 2021 року чи не найкращий час розпочати кар’єру – поки більшість кандидатів святкують, є можливість вибрати кращого роботодавця, умови, перспективи. Та й кандидатів у цей період шукають роботодавці, які мають серйозні наміри.

Редакція The Point підготувала добірку стажувань з різних галузей та регіонів для кандидатів-початківців. Скористайтеся шансом зробити перші кроки до кар’єрних вершин у новому році. Успіх любить наполегливих!

Програма стажування в Службі головного інженера в Nestle Ukraine (Харків)

Міжнародна компанія, яка займається виробництвом харчових продуктів та напоїв (ТОВ «Техноком»), запрошує студентів взяти участь у конкурсі на посаду Молодшого фахівця Служби головного інженера (фабрика «МІВІНА»), м. Харків. Термін програми – 1 рік. Основні вимоги: англійська – Intermediate (обов’язково) та вище; вища технічна освіта; студенти останніх курсів/випускники ВНЗ; системність, цілеспрямованість, готовність до викликів та нестандартних завдань; вміння та бажання працювати в команді.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування згідно з КЗпПУ; стабільну та своєчасну виплату зарплати (двічі на місяць); можливість отримати постійну посаду за умови успішного завершення стажування; забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту; графік роботи: 5-денний робочий тиждень з 8:00 до 17:00 (повний робочий день); медичне страхування, страхування життя.

Finance Managerial Traineeship в Procter&Gamble (Київ)

Провідна світова компанія споживчих товарів запрошує приєднатися до програми стажування у відділ фінансів. Тривалість: 6-12 місяців, місцеперебування: Київ. Стажистам пропонується: обов’язки з 1-го дня; постійний тренінг; прискорене нарощування здібностей; можливість отримати керівну посаду після успішного завершення програми стажування; щомісячна зарплата: 24 000 грн брутто; медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсація обідів, мобільних витрат; додаткові дні відпусток; гнучкий робочий час і можливість працювати вдома. Вимоги до кандидатів: 3-6-й рік навчання або випускники (до 12 місяців після закінчення); англійська – Upper-Intermediate, українська – вільно; відмінне аналітичне мислення та лідерські якості.

Спеціаліст з логістики (стажист) в KryvyiRigCement (Дніпро)

Компанія – лідер у галузі виробництва цементу, бетону та заповнювачів для будівельної галузі в Україні, запрошує студентів 5-6 курсів/випускників ВНЗ на стажування (офіс у м. Дніпро). Вимоги до кандидатів: вища/незакінчена вища освіта; вільне володіння ПК (MS Office); бажання отримати практичний досвід роботи, комунікабельність, відповідальність; можливість поєднувати роботу з навчальним процесом. Пропонується: можливість отримати практичний досвід; оплата стажування; соціальний та компенсаційний пакет; гарна робоча атмосфера та молодий, дружний колектив.

Фінансовий консультант (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує пройти стажування. Вимоги до кандидата: освіта – вища (бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність до швидкого навчання; бажання бути частиною команди професіоналів. Досвід роботи не обов’язковий.

Пропонується: офіційне працевлаштування; оплачуване стажування з першого дня оформлення; стандартний графік 5/2 (субота та неділя – вихідні); фіксована ставка + бонуси; постійне навчання коштом банку від початку стажування протягом усієї кар’єри; зарплата без затримки (двічі на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; медичне страхування; розвиток кар’єри; можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Практикант на молочне виробництво в Lactalis Ukraine (м. Павлоград)

Міжнародна компанія запрошує на практику на виробництво (м. Павлоград). Вимоги: студент 3-6 курсу; прагнення нових знань та бажання розвиватися у великій міжнародній компанії; володіння англійською на середньому рівні або вище (бажано); мобільність та здатність швидко вчитися.

У практикантів є можливість отримати: унікальний досвід у сфері виробництва молочної продукції; менторську підтримку від експертів на всіх етапах проходження практики; можливість працевлаштування на одному з сучасних заводів компанії; вирішити практичні завдання із реальних бізнес-кейсів.

Intern to Valuation, Modeling & Economics в EY (Київ)

Міжнародна консалтингова компанія відкриває вакансію. Серед вимог до кандидатів: освіта – фінанси/економіка; відмінні аналітичні, планувальні, організаційні та міжособистісні навички, сильні комунікативні навички; позитивне ставлення, вміння працювати в колективі; досвідчений користувач ПК; вільне володіння англійською, українською та російською мовами. Обов’язки: проводити дослідження, готувати звіти, пропозиції та брати участь у співбесідах з клієнтами; проводити оцінку активів компанії та бізнесу; конструктивна робота з командою для оцінки та покращення особистої та командної діяльності.

Слюсар КВПіА в KERNEL (Чорноморськ)

Агропромисловий комплекс запрошує на практику в команду Маслоекстракційного заводу «Українська чорноморська індустрія». У рамках програми «Кернел Шанс» відкривається вакансія Слюсар КВПіА. Вимоги до кандидатів: студент останніх курсів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»; базовий рівень англійської мови; мотивований, відповідальний; вміння працювати у команді; наявність хорошої теоретичної бази знань. Всі молоді спеціалісти компанії забезпечуються: гідною заробітною платою; офіційним працевлаштуванням; висококваліфікованим наставником на період стажування; цікавими завданнями; можливостями для кар’єрного росту та професійного розвитку. Місце роботи: м. Чорноморськ.

Metro Store Academy Trainee в Metro Cash & Carry Ukraine (Харків)

Одна з найбільших міжнародних роздрібних компаній запрошує взяти участь у програмі Store Academy. Вимоги до кандидатів: вища освіта; випускник 2015-2018 р; бажання працювати в міжнародній компанії; володіння англійською (Intermediate); мобільність в межах України. Компанія пропонує: офіційне працевлаштування та страхування; офіційну та регулярну 100% винагороду; роботу з унікальним товарним асортиментом та високопрофесійними клієнтами; щороку близько 200 співробітників отримують підвищення на посаді.

Стажист у відділ персоналу (сектор навчання та розвитку) в INTERTOP (Київ)

Мережа магазинів взуття для всієї родини в пошуку спеціаліста. Потрібні кандидати: у яких є можливість працювати 8 годин на день; які знають методи розробки навчальних курсів/програм; мають досвід написання тексту для соціальних мереж (Telegram); вміють шукати необхідну інформацію та її аналізувати; впевнені користувачі MS Office (Excel, Word, PowerPoint). Роботодавець пропонує: можливість професійно зростати та всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи – INTERTOP Ukraine надихає; офіційне влаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та розташування біля станції метро.

Стажист/Intern в ProCredit Bank (Дніпро)

Банк надає шанс пройти стажування. Серед вимог до кандидатів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської мови (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід. Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист на керівника магазину в JYSK (Київ)

Міжнародна торгова мережа запрошує на 9-місячне інтенсивне навчання в рамках програми стажування в м. Київ. Серед вимог до кандидатів: досвід досягнення результатів разом зі своєю командою; гарні лідерські та комунікативні навички; впевненість, що найкращий сервіс – це запорука успіху; прагнення обіймати посаду керівника магазину після проходження програми; вміння брати відповідальність за те, щоб магазин був найкращим; віддано працювати та бути прикладом для своєї команди; бажання самостійно приймати рішення у мультизадачному та динамічному середовищі.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування з першого дня; гідну конкурентну зарплату + бонуси за досягнення результатів; можливість змагатися, перемагати та отримувати призи і подарунки; драйвову корпоративну культуру та енергійну команду.

Хол-менеджер відділення банку в «Ощадбанк» (Рівне)

Банк пропонує долучитися до команди. У молодих спеціалістів є шанс отримати перший досвід роботи; кар’єрне та професійне зростання; потужну систему розвитку персоналу – (корпоративний «Універ», система дистанційного навчання, Mini MBA); офіційне працевлаштування з першого робочого дня; «білу» зарплату. Must have для майбутнього фахівця: повна вища освіта; досвід роботи у банківській сфері (бажано), напрям роботи з клієнтами; вміння виявляти потреби споживачів, знаходити контакт з незнайомими людьми, виразна мова; комунікабельність, врівноваженість, вміння переконувати, вирішувати конфліктні ситуації, тактовність; бажання розвиватися в банківській сфері та працювати на результат.

Менеджер з підбору персоналу (стажист) в MUK (Київ)

Дистриб’ютор комп’ютерної техніки, програмного забезпечення, серверного та мережевого устаткування шукає фахівця. Вимоги: вища освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від року; знання методик активного залучення персоналу (прямий пошук); бажаний досвід з пошуку ІТ-персоналу; англійська мова – не нижче середнього рівня. Обов’язки: пошук і підбір персоналу; використання різних методик щодо активного пошуку та залучення кандидатів; ведення бази кандидатів; ведення щотижневої звітності. Особисті якості: ініціативність; енергійність; комунікабельність; вміння працювати в режимі багатозадачності; бажання рости та розвиватися.

Ювелір-учень в «Золотий Вік» (Запоріжжя)

Ювелірний завод оголошує конкурс на вакансію. Пропонується: можливість розпочати трудову діяльність без спеціальної освіти в команді професіоналів; безкоштовне навчання та професійний розвиток; комфортні умови праці; стабільність, офіційне працевлаштування; соціальний пакет. Вимоги: амбіційність, уважність, відповідальність; наявність хорошої координації та розвиненої дрібної моторики рук; здатність виконувати скрупульозну ручну роботу; досвід роботи на виробництві (токар, слюсар, зварювальник); орієнтованість на результат, наполегливість в досягненні мети; вміння працювати в команді.

Стажист відділу маркетингу (повна зайнятість) в L’OREAL Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія запрошує долучитися до програми стажування у відділах маркетингу випускників та студентів останніх курсів та отримати перший досвід роботи. Тривалість – 6-місяців. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів (маркетинг, менеджмент, економіка, підприємництво); досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook); хороші аналітичні навички; креативність та інноваційний підхід; знання англійської мови (Upper-Intermediate). Компанія пропонує: офіційне працевлаштування; подальші кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну заробітну плату; участь у заходах компанії.

Поспішайте, вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також