Jingle Bells: добірка новорічних вакансій

Поки одні компанії намагаються все встигнути до Нового року (справи переважно стосуються поточних питань та планів на наступний рік), інші – активно шукають персонал на передноворічний період. Гарна можливість заробити для тих, хто ще не знайшов постійну роботу.

Напередодні свята таких вакансій з’являється все більше. Аналітики robota.ua поцікавилися, кого роботодавці шукають до свят та що пропонують? Добірка вакансій для спеціалістів, які актуальні лише в новорічний період, до вашої уваги.

Продавець новорічних сувенірів в ТРЦ Ocean Plaza, Dream Town, River Mall, Lavina Mall

Компанія «ПРОСТО СВЯТО», яка спеціалізується на продажу новорічних сувенірів, запрошує в команду. Від співробітників очікується: активність, товариськість і доброзичливість; грамотна мова (російська або українська); досвід роботи в торгівлі вітається.

Обов’язки: приймання і викладення товару; активні продажі; ведення звітної документації; підтримка чистоти та порядку в торговому залі. Умови роботи: робота в ТРЦ Ocean Plaza, Lavina, Gulliver, River Mall; період: 01.12.2020 по 31.12.2020 включно; позмінний графік – з 10:00 до 22:00, 2/2 або 3/3; заробітна плата від 18 000 грн (ставка + %).

Монтажник новорічних гірлянд

Компанії Panno на сезонну роботу потрібні монтажники новорічних гірлянд з власним авто. Пропонується відрядна заробітна плата, розраховується, як % від виконаних замовлень, в межах 1 000-2 500 грн/день. Вимоги: наявність прав і власного авто; знання основ електромонтажу; вміння працювати з інструментом і не боятися висоти. Умови: робота з 9:00 до завершення монтажу (18:00-23:00). Всі витратні матеріали видає компанія, паливо оплачується додатково; монтажі на приватні будинки на висоті 2-3-го поверху виконуються з драбин або з даху, об’єкти, які знаходяться вище, монтуються з автовишок; розрахунок щодня після завершення монтажу; робота в бригаді по 2-3 людини.

Спеціаліст з виготовлення сувенірно-подарункової продукції (віддалено)

Компанії Vinyl.Upcycle потрібні підрядники з виготовлення сувенірно-подарункової продукції з вінілових платівок, які будуть працювати віддалено. Вимоги: створення типового виробу з вінілової платівки за інструкцією; ініціативність і вміння швидко реалізовувати ідеї; дотримання термінів виконання завдань; любов до рукоділля та створення оригінальних композицій; робота не є фізично важкою, впоратися може кожен; не вимагає творчих талантів, тільки уважності до деталей та точності.

Потрібна відповідальна людина, з умінням працювати в стислі терміни. Для компанії важлива якість виробів, що випускаються, тому на початковому етапі буде тестове завдання. Інструкції зі створення виробу надаються. Оплата проводиться за кожен виріб. Зіпсовані та неакуратні роботи не оплачуються.

Виконавець ролі Діда Мороза

Туристична компанія «Веселка» шукає людину, яка готова перевтілитися до кінця грудня в чарівника – Діда Мороза! Вимоги: грамотно поставлена мова; комунікабельність; досвід спілкування з дітьми. Умови роботи: графік – за домовленістю, пропонований – з 10:00 до 18:00 (будні дні); робота в офісі, центр міста або ж на виїзді. Обов’язки: спілкування з дітьми (від 2 років); можливість спілкуватися на різні теми, залишаючи інтерес; дарувати подарунки та прекрасний настрій людям; зйомки в роликах.

Художник з розпису ялинкових іграшок

Фабрика ялинкових прикрас шукає художника. Обов’язки на посаді: розмальовувати ялинкові іграшки. Умови роботи: графік – понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00. Фабрика знаходиться в смт. Клавдієво-Тарасове, Київської області.

Продавець солодощів

Фірмова мережа магазинів кондитерської фабрики «СТИМУЛ» запрошує на роботу. Серед вимог до кандидатів: досвід роботи продавцем від 1 року; знання ваг обов’язково. Обов’язки: консультація клієнтів з асортименту; приймання, переоцінка, переоблік товару. Умови роботи: стабільна заробітна плата 2 рази на місяць (350 грн +% від продажів); графік роботи: тиждень через тиждень з 8:00 до 20:00.

Ведучий заходів, аніматор

Мережа розважальних клубів, мінігольфу, що світиться з яскравими неоновими декораціями та 3D-ефектом City Golf, запрошує в команду. Пропонується: цікава творча робота та можливості кар’єрного росту; оплата за кожне проведене свято в той же день + високий бонус за кожну оцінку клієнта; гнучкий графік роботи (складається з урахуванням особистих побажань); дружний колектив, підтримка компанії. Вимоги до кандидатів: любов до дітей, креативність, артистичність, імпровізація; вміння працювати в команді, створювати гарний настрій та знаходити індивідуальний підхід до людей; відповідальність, пунктуальність, організованість; досвід роботи з дітьми.

Адміністратор та оператор пункту лижного прокату

Гірськолижний курорт «Буковель» шукає працівників. Вимоги: знання української та російської мов; знання інших мов вітається (англійська, румунська, польська та інші); хороша фізична форма. Потрібні якості: бажання розвиватися та прогресувати; етика професійного спілкування між колегами в робочий та в неробочий час; відповідальність; комунікабельність; стресостійкість; вміння працювати в колективі; позитивний підхід до роботи.

Роботодавець пропонує: своєчасну високу оплату праці (від 11 000 грн/міс і вище); комфортні умови праці; гнучкий графік роботи; можливість кар’єрного росту та розвитку; проходження курсів вищих категорій; безкоштовне проживання; дружний колектив; заохочення за якісну роботу (премії, подарунки, корпоративний відпочинок за кордоном); цікаве дозвілля у позаробочий час, корпоративи; знижки на послуги курорту; катання на лижах, ковзанах.

Продавець-консультант в костюмерну весільних та вечірніх суконь, смокінгів, карнавальних костюмів

Весільний салон Solo tu відкриває вакансію. Серед вимог до кандидатів: досвід роботи в торгівлі від 1 року або впевненість в собі та своїх комунікативних навичках; ПК – на рівні впевненого користувача, грамотна мова, навички рукоділля вітаються, акуратність, доброзичливість, ненав’язливість, пунктуальність, активна життєва позиція та цілеспрямованість.

Умови роботи: постійна робота, змінний графік, робота на території роботодавця; можливість професійного та кар’єрного росту; графік роботи 2/2 змінний з 11:00 до 20:00, заробітна плата: оклад + % з особистих продажів + бонуси.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також