Новини IT Jam 2015!

Ми щойно опублікували інформацію про наших дивовижних спiкерiв, які приєднались до одного з найбiльш вiдомих заходiв украiнської ІТ-індустрії – 7го IT Jam “Meet&Mix”. І це ще не все!
Ми нагадуємо, що IT Jam 2015 вiдбудеться у суботу, 21 березня на головній арені країни – НСК «Олімпійський», і цього разу буде присвячений темам Інновацій та IT Освіти – ми покажемо, що класного і цікавого зараз відбувається в IT, і розповімо, як зробити свій перший крок в IT.

Безкоштовний квиток-запрошення надасть вам доступ до всіх зон на ІТ Jam 2015:
main

Дві основні сцени:

на яких будуть виступати спiкери з 6 різних країн світу, з відомих ІТ-компаній, які презентують інновації різних проектів та галузей: безпека, електронна охорона здоров’я, енергетика, криптографія, дизайн, eye-tracking системи, мобільність, автомобільна галузь та іншi.

study

Ярмарок навчальних ініціатив:

ви будете мати можливість дізнатися, як потрапити до IT-сфери, або як покращити свої знання та навички в IT-галузі. Також у вас буде шанс виграти гранти від наших Освітніх Партнерів.

educ

IT EDUCATION AWARDS

Ми запускаємо першу щорiчну Нагороду – IT Education Awards, яка спрямована на заохочення тих, хто вкладає свою єнергію та час в навчання і розвиток ІТ професіоналів. Приходьте та дiзнайтесь, хто стане переможцем!

area

Інтерактивна зона  “Gadget area”

Дрони, Oculus Rift, 3D-принтер, системи eye-tracking, роботи та ще багато чого цiкавого! Приходьте та доторкнiться до майбутнього – воно вже сьогодні!

Офіційне відкриття відбудеться о 12:00, але наши двері будуть відкриті з 11:00. Розклад заходу буде опубліковано на нашому сайті ближче до 21го березня. Вхід на захід вільний, але вам необхідно зареєструватися на сайті, щоб отримати запрошення. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму, це – всього декілька хвилин.

Розкажіть друзям про таку можливість! Приходьте та будьте частиною IT Jam 2015 – унікальної події ІТ-індустрії України!

Чекаємо на зустріч з вами найближчим часом.

Команда організаторів IT Jam”Meet&Mix!” 2015 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також