«Олком» – наш STYLE життя: що потрібно знати про найвідоміше підприємство Києва

Київський маргариновий завод розпочав свою історію у 1949 р. і зараз є одним із найвідоміших підприємств столиці України. У 1999 році відбулася корпоратизація підприємства —  і от уже 20 років ми знаємо ТМ «Олком». Тож 2019 рік для компанії є ювілейним. 15 травня тут святкували 70-річчя Київського маргаринового заводу та  20-річчя продуктового бренда «Олком». Представники міської та районної влади Києва особисто привітали керівництво і колектив. Вони відзначили важливу роль підприємства в економіці й історії столиці. Продукцію «Олком» уже багато років поспіль з гордістю маркують знаком «Столичний стандарт» — так у Києві традиційно позначають продукти харчування високої якості.

Потужне виробництво

Сьогодні Київський маргариновий завод як виробнича база Групи компаній «Олком» — це справжня фабрика інновацій у галузі виробництва та переробки продуктів харчування й  інгредієнтів для них.

 Як один із провідних виробників інгредієнтів для харчової та кондитерської промисловості, Група компаній «Олком» реалізує освітні програми та ділиться інноваційними  галузевими  рішеннями з технологами компаній-партнерів, залишаючись при цьому вiрними традицiям дотримання високої якостi у виробництвi.

Зараз продукція торгової марки «Олком» має сертифікати відповідності найвищим стандартам якості харчових продуктів та інгредієнтів Європейського Союзу і США.  Власний надсучасний  лабораторний  комплекс на базі департаменту управління якістю дозволяє компанії забезпечити цілковитий контроль якості продукції відповідно до найвищих стандартів. Це стосується всіх етапів виробництва:  від отримання сировини, що надходить від партнерів-постачальників, до відвантаження готової продукції партнерам і споживачам. Лабораторний комплекс Киïвського маргаринового заводу також надає послуги з контролю якості сировини, інгредієнтів і кінцевої продукції іншим виробникам харчових продуктів.

Голова правління – Євенко Юрій Юрійович

«Дотримуючись кращих традицій якості, ми робимо життя дорослих і дітей різноманітним та смачним!» – це місія Київського маргаринового заводу.

Група компаній «Олком» на своєму базовому виробничому майданчику ПрАТ «Київський маргариновий завод» реалізувала інвестиційну програму з модернізації та розширення виробничих і переробних потужностей.

Впроваджуючи інновації, на заводі дбайливо ставляться до традицій виробництва. Поєднання багаторічних традицій і досвіду, та інноваційна модель розвитку бізнесу дозволили «Олком» увійти до ТОП-100 найдорожчих споживчих брендів України. Обсяг виробництва власної продукції на ПрАТ «Київський маргариновий завод» за підсумками 2018 р. перевищив 17 тисяч тонн. Якщо враховувати переробку сировини на замовлення сторонніх виробників, то обсяги продуктів для кінцевого споживання та для потреб інших підприємств, виготовлені на потужностях ПрАТ «Київський маргариновий завод», сягають 40 тисяч тонн на рік.

Прогресивна команда

Динаміка розвитку «Олком» є прямопропорційною темпам розвитку команди компанії. «Олком» розвиває своїх спеціалістів і дає їм можливість для кар’єрного росту та покращення власного добробуту. Покращуючи себе, співробітник покращує бізнес. 

У  компанії цінується лідерство та ініціативність. Кожен співробітник – це, в першу чергу, особистість.

Київський маргариновий завод пропонує співробітникам вигідні умови роботи, конкурентоспроможну заробітну плату й систему мотивації, забезпечення соціальних гарантій, відповідальне дотримання трудового законодавства.

Завдяки правильній стратегії, динамічному зростанню та виваженій кадровій політиці кожен співробітник компанії має можливість здобувати нові знання реалізовувати власні амбіції та потенціал. Компанія приділяє значну увагу навчанню та розвитку управлінців, спеціалістів та молоді з великим потенціалом.

Спеціалісти компанії – справжні професіонали своєї справи!

Ознайомитися з вакансіями «Олком»

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також