Опрос: как о вас заботится ваш работодатель?

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Хорошая зарплата – не всегда этого достаточно, чтобы чувствовать себя комфортно на работе. Поэтому многие работодатели предлагают своим сотрудникам разные возможности для продуктивной работы – от бесплатных «печенек» до гибкого графика и бесплатных тренингов. А какие «плюшки» предлагают в вашей компании? Расскажите нам – поучаствуйте в нашем опросе.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Лучшие статьи за неделю – у вас в почте

Читайте также

  • Vadym Motsukh

    Ніяк не «заботится». Тут головне вирішити, шо для тебе комфорт і сам під себе підлаштовуєш все потрібне. Люди, які на себе заробляють вже ж не діти, за якими потрібно слідкувати і тикати все підряд, шо на думку роботодавця кльово.
    Для мене комфорт — це власна кімнатка/офіс де тихо, займатися чи не займатися спортом — власна ініціатива, так само грошей на чай/каву які подобаються (а не які часто оптом купують) має вистачати.

    Стіл/стілець також по власному вибору. Запропонувати, наприклад, роботодавцю не замовляти дорогий ноутбук, ту ж саму чай/каву чи викидати гроші на п’янки-гулянки, а виділити кошти на стіл, який регулюється по висоті,(якщо комусь так, звичайно підходить).