10 освітніх серіалів для підвищення рівня цифрової грамотності

Цифрові навички дають змогу бути конкурентоспроможним, вміти фільтрувати інформацію та протистояти онлайн-шахраям. Для того, щоб розвинути ці навички та зробити наше життя комфортнішим, команда проєкту Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації проводить Європейський тиждень цифрової грамотності.  Цьогоріч він триватиме з 22 до 28 березня. Саме у ці 7 днів у кожного громадянина (будь-якого віку та будь-якої спеціальності) є можливість отримати досвід, безкоштовно розвинути навички та зрозуміти вектор руху всієї країни.

Спільно з Міністерством цифрової трансформації пропонуємо вам 10 освітніх серіалів для покращення цифрових навичок. Натискайте на назву серіалу та переходьте на платформу, щоб побачити всі серії.

Робота онлайн

Сучасне резюме та пошук роботи онлайн

Це серіал про успішне працевлаштування в умовах дистанційної роботи. Він складається з 11 серій та містить поради щодо підготовки резюме, успішної співбесіди, збереження мотивації та впевненості у власних силах протягом тривалого пошуку роботи. Після перегляду освітнього серіалу ви зможете не лише знайти роботу згідно зі своєю стратегією пошуку, а й легше адаптуєтеся на новому місці.

Нові цифрові професії

Цифрові юристи

Освітній серіал дасть відповіді на запитання, чому право та ІТ зближуються. Тут ви зможете дізнатися про технічні сервіси, необхідні юристам і чат-боти, які є інструментами у розв’язанні типових завдань та допомагають створити шаблони юридичних документів. Також серіал розповість про нові професії у сфері: лігал-інженер, кібер-слідчий, медіа-поліцейський, мережевий юрист тощо. Окрема серія присвячена технології Blockchain та прикладам її застосування в юридичній діяльності.

Цифрові фінанси

10 запитань фінансовому коучу

Цей серіал підвищить рівень вашої фінансової грамотності. Тут зібрані поради, як обрати ваш банк та комікувати з ним. Ви навчитеся правильно брати кредит, почнете заощаджувати та знатимете все про депозити.

Дружні цифрові фінанси

Серіал якнайкраще підійде новачкам у сфері фінансів. Він навчить формувати сімейний бюджет, розрізняти дебетову та кредитну картки, користуватися онлайн-банкінгом, обмінювати валюту не лише офлайн та розкаже про головне правило заощаджень.

Бізнес і стартапи

Стартуй стартап

Це серіал для всіх, хто захоплюється Ілоном Маском чи Марком Цукербергом та мріє про власну справу. Ви дізнаєтеся, що таке стартап та чим він відрізняється від класичного бізнесу, зможете зрозуміти, хто допоможе вам відкрити стартап, та навчитеся інструментів стартаперів (перестанете лякатися слів канва та кастдев). У серіалі також зібрані кейси успішних українських стартапів, що зможуть надихнути вас та віднайти перші кроки до власного бізнесу, який змінить світ.

Підприємництво

Почати бізнес. Креативна індустрія

Ще один серіал для тих, хто хоче розпочати власну справу, але також підійде тим, хто вже став підприємцем і хоче успішно розвиватися у креативній сфері. З досвіду освітньої платформи Projector ви дізнаєтеся про початок бізнесу у галузі онлайн-освіти без вкладень, як працювати з негативними відгуками та відбирати клієнтів, про оптимальну кількість реклами та способи подолання кризи і форс-мажорів.

Фінансова грамотність для підприємців

Серіал складається з 20 серій і стане корисним як потенційним підприємцям, так і чинним. Для тих, хто хоче створити стартап, серіал допоможе прорахувати його прибутковість та скласти розрахунки для подальшого спілкування з інвесторами чи банками. Підприємці зможуть налагодити бізнес-процеси, управління фінансами та комунікацію в команді.

Діджитал

Клуб Не Анонімних Блогерів

Хто сьогодні не мріє стати блогером? Освітній серіал розкаже про інструменти для пошуку ідей та тем, щоб висвітлювати у власному блозі, навчить правильно працювати з контентом, дасть список необхідної техніки, розповість про монтаж, візуальні ефекти і все, що допоможе зробити ваше відео привабливим. Окремим бонусом серіалу є зірковий склад спікерів: Вова Остапчук, Джеррі Хейл, Андрій Трушковський, Діана Глостер, Слава Дьомін, Ліза Василенко, Раміна Есхакзай.

TikTok / Instagram / Facebook: як залишатись в тренді

Якщо попередній серіал більше про YouTube, то тут ви дізнаєтеся, що таке TikTok, Instagram і Facebook, і навчитеся правильно працювати з ними. Після серіалу ви знатимете, як створювати якісні фото та відео, як монетизувати свій контент, що таке таргетована реклама та чим вона вам допоможе тощо, і точно зможете зібрати свій перший мільйон.

Для активних громадян

Зірки e-демократії

Тут ви дізнаєтеся про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації тощо. А також навчитеся ними користуватися і впливати на важливі етапи існування вашого міста.

Більше серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також