Перші кроки: топ лютневих стажувань для кар’єристів-початківців

Жоден легендарний лідер не народився таким – у всіх була перша сходинка, яка розпочала неймовірне сходження на професійні вершини. Якщо ви ще не маєте досвіду роботи або встигли отримати лише базовий набір знань та навичок – саме час зробити власні перші кроки. Кілька цікавих пропозицій від роботодавців – у нашій традиційній добірці.

Стажування для студентів у ING Bank Ukraine (Київ)

Банк запрошує пройти 6-місячну програму (напрямок – Market Risk Management). Побажання: студент старших курсів університету (економіка/фінанси), впевнений користувач ПК, знання MS Excel, володіння англійською мовою (Advanced/Upper-intermediate level), аналітичне мислення, уважність до деталей, здатність швидко навчатися та систематизувати інформацію. Передбачена щомісячна винагорода, робочий час можна узгоджувати з графіком навчання (мінімум 20 годин на тиждень).

IT-стажування в Procter&Gamble (Бориспіль)

Компанія пропонує можливість пройти 6-місячне стажування: обраний кандидат стане лідером ІТ-проекту на одному з найсучасніших заводів Procter&Gamble, з підтримкою менеджера. Пропонується: заробітна плата 20 000 грн, компенсація харчування, гнучкий графік роботи та можливість працювати з дому, корпоративне транспортування (з Києва та Борисполя), програма підтримки здорового способу життя (медичне страхування, безкоштовний спортзал, фітнес, заняття йогою). Вимоги до кандидатів: студент 3-6 років навчання, Advanced Excel, Office 365 tools (Flow, Power BI, PowerApps), рівень англійської В2, JavaScript (базовий рівень).

Auditor Staff/Intern у EY (Ernst & Young) (Львів)

Вимоги до кандидатів: вища освіта (бухгалтерський облік/фінанси/економіка, 4-6 курс); знання міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS або інших) будуть перевагою; високий рівень володіння англійською мовою (усно і письмово), MS Office (Word, Excel, Power Point), готовність вчитися, уважність до деталей, комунікативні навички тощо. Стажування передбачає повний робочий день.

Стажер у бухгалтерію Caparol Україна (Київ)

Дочірня компанія міжнародного німецького концерну розпочинає пошук стажера у бухгалтерію на неповний робочий день. Термін стажування – 6 місяців. Побажання до кандидата: навчання у виші (або нещодавно здобув вищу освіту (фінанси/бухгалтерія/аудит)); бажання спробувати свої знання та навички на практиці, знання MS Office, уважність, відповідальність, комунікабельність тощо. Пропонується офіційне оформлення, стабільна заробітна плата, курси англійської мови, офіс із зоною для відпочинку та спорту, тренінги, внутрішні івенти та тімбілдинги тощо.

Стажування на виробництві, напрямок «Розвиток нових видів продукції» на фабрику «Мівіна» (Харків)

Підприємство міжнародної компанії Nestle запрошує студентів взяти участь у виробничій програмі стажування, мета якої – підготовка кваліфікованих фахівців та майбутніх лідерів компанії. Тривалість – 1 рік. Вимоги до кандидатів: студент 4-6 курсу, технологічна освіта, знання англійської мови (вище середнього, вільне володіння), особиста відповідальність, лідерські якості, комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися. Пропонується знайомство з бізнесом найбільшої компанії світу у виробництві продуктів харчування, співпраця з командою професіоналів, офіційне працевлаштування та оплата праці.

Учень виробничих професій у «Ятрань» (Кропивницький)

М’ясокомбінат пропонує можливість пройти безкоштовне навчання професіям за напрямками: обвалювальник м’яса, готувач фаршу, апаратник термічного оброблення ковбасних виробів, формувальник ковбасних виробів, оператор автомата для виробництва ковбас, засолювач м’яса. Протягом навчання учні отримують заробітну плату. Після навчання надається розряд за вказаними професіями. Підприємство гарантує офіційну та стабільну заробітну плату, соціальний пакет, харчування за пільговими цінами (10 грн), медичне страхування, є доставка на роботу та з роботи.

Стажування з web-розробки (PHP, Python) у BWT Group (Запоріжжя)

Оплачуване стажування (5000 грн) для студентів технічних спеціальностей розраховане на 3 місяці з можливістю подальшого працевлаштування. Стажування відбувається в офісі (40 годин в тиждень). Можливий індивідуальний графік для поєднання з навчанням; теорію потрібно буде опановувати додатково самостійно. Очікування: базові теоретичні знання з програмування і готовність вчитися в інтенсивному режимі.

Intern Unreal Engine 4 Developer в Dragon’s Lake Entertainment (DLE) (Київ)

Міжнародна геймдев-студія повного циклу анонсує програму інтернатури. Очікування від кандидатів: базове розуміння або бажання вивчати Unreal Engine 4, базові знання C++, лінійна алгебра і математичні навички, пристрасть до ігор, досвід роботи з ігровими движками, аналітичне мислення, активність, ініціативність. Пропонується повний навчальний курс Unreal Engine Development на основі C++ у межах програми Internship, робота в міжнародній команді з глибокою експертизою, участь у розробці ігрових проектів AAA-класу, робота з експертами галузі (Microsoft, 2K), конкурентний рівень доходу, тренінги, корпоративні курси англійської мови тощо.

Стажер у комерційний департамент «Трібо» (Біла Церква)

Завод із виробництва фрикційних виробів, що розширює географію продажу не тільки на території України, а й у Європі та Азії, запрошує на стажування з подальшим працевлаштуванням на посаду менеджера з розвитку ринків збуту. Побажання до кандидатів: вища освіта (або отримує її), активність, цілеспрямованість, комунікабельність, готовність вчитися, вільне володіння англійською мовою. Пропонуються забезпечення соціальними гарантіями, медичне страхування, безкоштовні курси англійської мови, сучасний спортивний комплекс, навчання з практикою, професійний розвиток тощо. Стажування оплачується – 6000 грн, та триває 2 місяці.

Стажер на курс «Почни свою кар’єру з Reikartz»

Reikartz Hotel Group шукає кандидатів, готових до переїзду та довготермінових відряджень в інші міста України (тривалість відряджень – від року і більше), в окремих випадках розглядають кандидатів і без переїзду. Старт навчання – кінець лютого 2020,  тривалість – 5 насичених тижнів (2 дні теорії та 4 тижні практики), вартість навчання – безкоштовно + проживання + повний пансіон на час навчання. Ті, хто успішно пройшли курс, отримують роботу на позиціях співробітника керуючої компанії/готелю, заступника керуючого готелем, співробітника служби ресторанного сервісу, відділу продажів, відділу маркетингу і PR.

Intern (Business Analyst) в Innoware (Київ)

Компанія анонсує програму весняного стажування (оплачуваного), тривалість – 2 місяці, дата початку – 23 лютого 2020 р. Вимоги: студент 3-6 курсів (економічна кібернетика, системний аналіз, облік, прикладна математика, економіка тощо), аналітичне та логічне мислення, початкові знання баз даних, економіки підприємства. Пропонується можливість для успішного початку кар’єри, тренінги, участь у локальних та міжнародних проектах.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також