Перспективне майбутнє: 36 жовтневих вакансій для старту кар’єри

Провідні компанії України, а також міжнародні організації відкривають свої двері та дають шанс зробити перший крок в кар’єрі молодим спеціалістам. Якщо мрієте про серйозну роботу та швидкий кар’єрний старт, до вашої уваги добірка жовтневих стажувань від robota.ua. Переходьте на вакансії, знайомтеся з пропозиціями та обирайте кращі умови від кращих роботодавців!

Стажист за напрямом аналітики у Vodafone Україна (Київ)

Компанія світового рівня, що займає провідні позиції у сфері технологій та телекомунікацій, впроваджує інновації у всіх напрямах діяльності, запрошує на стажування. Основні вимоги: студент 4-6 курсу або випускник вищої школи 2020-2021; просунутий рівень MS Excel; знання основ SQL, Python/R та Tableau/Power BI (буде перевагою); зацікавленість профільними курсами, досвід участі в різних проєктах/програмах; англійська – Intermediate та вище; аналітичний склад розуму та стратегічне мислення; вміння працювати з великим масивом даних та не втрачати деталі; бажання нових викликів та здатність швидко навчатися; відкритість до нових ідей та креативний підхід до вирішення проблем.

На що може розраховувати стажист: 6 місяців оплачуваного стажування; офіційне працевлаштування; конкурентну заробітну плату; корпоративний мобільний зв’язок; гнучкий графік роботи та віддалені робочі дні; можливості для професійного розвитку та особистого зростання; Mindfulness програму та безліч спільнот на будь-який смак (бігова команда, малювання, волонтерство, інтелектуальні ігри тощо); професійних кураторів та досвідчених випускників минулих років, які стануть кращими друзями; цінності компанії, що мотивують.

Також в компанії відкриті наступні вакансії: Стажист за напрямом телекомунікацій (Київ), Junior Penetration Tester (Київ), Junior Brand Manager of Digital Business Solutions (Cloud Services, Big Data Products, IoT, Smart City) (Київ).

Продавець-консультант ТРЦ RESPUBLIKA (м. Теремки) у «ВКФ «ВВ» (Київ)

Компанія – лідер з постачання канцтоварів та товарів для творчості й розвитку, шукає працівників. Портрет ідеального кандидата: творча особистість (знання художніх матеріалів і технік роботи з ними буде плюсом); приємний у спілкуванні, активний, вміє знаходити спільну мову з людьми; хоче навчитися нового та відкритий до нових знань; володіє грамотною мовою, ввічливий, акуратна зовнішність; має досвід проведення художніх майстер-класів (буде плюсом).

Пропонується: офіційне працевлаштування з першого робочого дня; повний соціальний пакет згідно КЗпП України (оплачувані лікарняні, 24 к. д. відпустки); гідний рівень зарплати з простою системою мотивації та можливістю впливати на свій рівень зарплати (ставка + бонуси); зручний графік роботи: 8-годинний робочий день без перепрацювань; роботодавець готовий навчити основам роботи за касою; гарантує сталий розвиток та можливість кар’єрного та професійного зростання; молоду та креативну команду професіоналів.

Intern: Junior ERP Business Analyst (Microsoft Dynamics) в INNOWARE (Київ)

Українська компанія, яка спеціалізується на впровадженні ІТ-рішень, оголошує набір в групу стажування для майбутніх аналітиків із впровадження ERP-системи Microsoft Dynamics 365 BC. Стажування триватиме 2,5 місяці: з 12 жовтня до 21 грудня 2021 року. Набір групи проводиться до 8 жовтня включно. Навчання проходить online, 1 раз на тиждень організовуються зустрічі в офісі компанії.

Шукають випускників і студентів 5-6 курсів за економічними та ІТ-напрямами, зацікавлених у сучасних технологіях і бізнес-процесах; з аналітичними та логічними здібностями; з базовими знаннями баз даних або Excel; зі знанням англійської мови на рівні Upper-Intermediate або вище; позитивних і відкритих до нових знань; комунікабельних та відповідальних.

Компанія гарантує: успішний початок кар’єри; дружну та командну атмосферу; тренінги та постійний професійний розвиток; різноманітні проєктні завдання; міжнародну сертифікацію від Microsoft; конкурентну зарплату.

Стажист у фінансовий відділ у Nestle Ukraine (Львів)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв відкриває вакансію. Основні вимоги до кандидатів: освіта (економіка/бухгалтерський облік/фінанси/міжнародні відносини; добре знання MS Office (особливо Excel); гарні аналітичні здібності; організаційні та комунікативні навички; вміння працювати в команді; знання англійської мови (вільно); знання інших мов буде перевагою.

Пропонується: конкурентна оплата праці та соціальний пакет; залученість до різноманітних подій та проєктів; широкий спектр можливостей для професійного розвитку та кар’єрного зростання; позитивна атмосфера та дружна команда.

Актуальні вакансії для стажистів: Junior Tax Support Specialist (Львів), Trainee (HR Administration team) (Львів), Junior Brand Manager (BU Purina) (Київ), Nestle Finance Graduate Program (Київ), Junior Digital and Social Media Associate with knowledge of Spanish (Львів)/(Київ).

Маркетинг-інтерн в SearchEva (Київ)

Маркетингове агентство, яке займається просуванням цікавих проєктів на ринок США зі спеціалізацією в SEO та органічному трафіку з соціальних мереж, шукає в команду Content Marketing Manager для розвитку проєктів. Розглядають кандидатів без досвіду роботи.

Очікування від претендентів: рівень англійської – Advanced (C1), зокрема, розмовний; досвід написання чітких листів і контенту для ЦА; перфекціонізм у виконанні завдань; вміння структурувати інформацію, робота з файлами в Excel; досвід роботи в SEO та інтернет-маркетингу (буде плюсом).

Пропонується: віддалена зайнятість; гнучкий графік роботи, 6-8 годин на день (обговорюється на співбесіді); навчання необхідним прийомам інтернет-маркетингу; зарплата залежить від рівня знань, прив’язана до долара, оплата – двічі на місяць; тімбілдинги/неформальні зустрічі з командою.

Фінансовий консультант (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Харків)

Банк запрошує на стажування. Вимоги до кандидатів: освіта – вища – бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); добре володіння українською та російською мовами; особистісні якості – комунікабельність, активність, націленість на результат, здатність до швидкого навчання; бажання бути частиною команди професіоналів. Розглядають кандидатів без досвіду роботи.

Гарантується: офіційне працевлаштування; оплачуване стажування с першого дня оформлення; стандартний графік: 5/2 (субота та неділя – вихідні); фіксована ставка + бонуси; постійне навчання коштом банку від початку стажування та протягом усієї кар’єри; зарплата без затримки (двічі на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; медичне страхування; розвиток кар’єри; можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Актуальні вакансії банку для стажистів: Консультант фінансовий (стажист) (Київ), Стажист в департамент внутрішнього аудиту (Київ), Стажист в департамент корпоративного бізнесу (Київ), Фахівець-аналітик IT (стажист) (Київ), Дистанційний консультант фінансовий, стажист (Київ), Стажист digital-маркетингу (Київ).

Стажист в бухгалтерію у Caparol Ukraine (Київ)

Компанія, лідер у сфері лакофарбових матеріалів і систем теплоізоляції будівель, розпочинає пошук стажиста у бухгалтерію на повний день. Вимоги: навчання у ВНЗ або нещодавній випускник (фінанси/бухгалтерія/аудит); бажання спробувати свої знання та навички на практиці; бажання отримати цікавий досвід роботи; знання MS Office; уважність, відповідальність, комунікабельність.

Пропонується: офіційне оформлення, стабільна зарплата; сучасний офіс біля метро (5-7 хв) з корпоративною бібліотекою, курсами англійської, зоною для відпочинку та спорту; тренінги та навчання; внутрішні івенти та тимбілдинги; колектив однодумців.

Sales Analyst Intern у Henkel Ukraine (Київ)

Міжнародна FMCG-компанія запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: вища освіта в галузі логістики, економіки або маркетингу; знання Excel, PowerPoint, BI (Power BI, Tableau); англійська мова – Intermediate+; сильні аналітичні здібності; відмінні комунікативні та міжособистісні навички; попередній досвід у сфері постачання та планування у FMCG буде плюсом.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: складні завдання та цілі; можливості для кар’єрного росту; чудову корпоративну культуру; конкурентний пакет компенсацій та пільг, зокрема, медичне страхування, компенсацію обідів, щорічну премію.

Початківець/Trainee/Junior IT Рекрутер (без досвіду роботи) в ITExpert (Київ)

Компанія, яка допомагає IT-компаніям знайти та працевлаштувати IT-фахівців, шукає працівника. Розглядають кандидатів без досвіду роботи, пропонується навчання з першого дня. Очікування від кандидатів: велике бажання розвиватися в рекрутингу; готовність вчитися та швидко сприймати матеріал; протягом першого місяця роботи опанувати техніку пошуку інформації та ресурсів в рекрутингу; до кінця першого місяця роботи навчитися складати листи і опис вакансій; готовність працювати в офісі full-time.

Роботодавець гарантує: безкоштовний курс з IT-рекрутингу, корпоративну бібліотеку, участь в міні-клубі з рекрутингу; навчить, як відрізняти Java від JavaScript і як умовити кандидата, який не готовий до релокейту; можливості для зростання (є внутрішня грейдова система); медичне страхування; гнучкий графік; заробітну плату за результатами співбесіди + бонус за виконання KPI; офіс поруч з метро.

Стажист JUMP into life:) (напрям мобільної мережі) у lifecell (Одеса)

Один з найбільших мобільних операторів України запрошує приєднатися до JUMP into life:) – соціально-освітньої програми, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь у програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання.

Програма включає: 4 місяці практичних завдань, 8 годин на тиждень; підтримку індивідуального ментора; відпрацювання навичок та практичних знань. Локації: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та інші міста України.

Актуальні вакансії для стажистів у компанії: Стажист JUMP into life (Маркетинг) (Київ), Стажист JUMP into life (Економіка) (Київ), Стажист JUMP into life (Продажі), Стажист (інтерн) відділу з роботи зі смарт-девайсами (Київ), Стажист JUMP into life:) (напрям IT) (Київ), Стажист (інтерн) департаменту маркетингу (програми лояльності) (Київ).

Контент-менеджер (стажист), Телеканал ТЕТ в 1+1 media (Київ)

Один з найбільших медіахолдингів України шукає креативного контент-менеджера (стажиста), який займатиметься створенням контенту в соціальних мережах телеканалу. Портрет ідеального кандидата: студент ВНЗ або випускник останніх років, який грамотно володіє письмовою та усною мовою (українська, російська), англійська – Intermediate і вище; має аналітичний склад розуму та бажання працювати з цифрами та графіками; володіє основними навичками управління сторінками/групами в соцмережах; має досвід активного ведення своєї сторінки або групи/сторінки сторонньої організації в соцмережах; відповідальний та уважний до деталей; відкритий та готовий до нових викликів; має особистий інтерес до сфери медіа та телебачення, зокрема; орієнтований на результат, здатний швидко навчатися.

Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Відкриті вакансії для стажистів: Контент-менеджер VOD-порталу (стажист) (Київ), Молодший режисер ефірного промо (стажист), Телеканал ТЕТ (Київ).

Молодший інженер-конструктор (стажист) у ROSHEN (Кременчук)

Кондитерська корпорація оголошує конкурс та запрошує молодих спеціалістів/випускників 2018-2020 рр. на посаду молодшого інженера-конструктора у м. Кременчук. Вимоги до кандидата: вища технічна освіта за профілем; володіння офісним пакетом MS Office на рівні кваліфікованого користувача, знання MS Project та Autocad будуть перевагою. Особисті якості: професійна допитливість, здатність і бажання розбиратися в деталях, організаційні здібності; аналітичні здібності; здатність працювати в команді; професійна етика, відкритість і прямота.

Роботодавець готовий запропонувати: офіційне працевлаштування; заробітну плату – 25 000 грн; медичне страхування; програму навчання; обіди коштом компанії.

Також компанія дає можливість спробувати себе на позиції Молодший інженер-механік (стажист) (Кременчук).

Преміум-менеджер (стажист) у «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» (Київ)

Банк запрошує на оплачуване стажування студентів 4-5 курсів, які розмовляють англійською. Протягом трьох тижнів банк гарантує стажистам: власного ментора – професіонала своєї справи, який поділиться досвідом та реальними кейсами; можливість освоїти ексклюзивний сервіс та отримати «ключик» особливого підходу до преміум-клієнтів; доступ до всієї необхідної теоретичної інформації; нагоду взаємодіяти із клієнтами вищого сегмента та розширити коло знайомих; можливість отримати постійну роботу за результатами стажування.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також