Пік сезону: добірка сезонних вакансій липня

Ви досі не знаєте де шукати сезонну роботу на літо? Ми знаємо відповідь і навіть зібрали в одному місці низку вакансій на різні смаки. Отже, літо – пік літнього туристичного сезону, збору врожаю ягід та зернових, будівельних робіт та благоустрою, а також сезон у ресторанній сфері. Знайомтеся з вакансіями, сезонна робота допомагає змінити оточення, перезавантажитися, пожити в іншому місці (за містом або біля моря), це нові знайомства, можливість заробити під час тривалої відпустки.

Експедитор (область) на сезон у SnackProduction (Одеса)

Найбільше національне об’єднання торгово-виробничих підприємств запрошує в команду на період сезону (червень-вересень) з можливістю залишитися працювати після закінчення сезону. Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді; знання міста; відповідальність і уважність.

Умови роботи: графік: вт-сб з 7.00 до виконання денного маршруту (в середньому до 16.00-18.00), нд-пн – вихідні; ставка – 15 250 грн; тільки роздрібні магазини; експедитор працює разом з водієм.

Бармен (на сезон) у Reikartz Hotel Group (Чорноморськ)

Мережа готелів оголошує конкурс на вакансію. Побажання до претендентів: досвід роботи (обов’язково); знання коктейльної карти, досвід роботи з кавовою машиною; знання англійської мови (бажано); стресостійкість та енергійність; вміння працювати в команді.

Умови роботи: стабільна заробітна плата (ставка + %); можливість професійного росту та кар’єрного розвитку; графік роботи змінний: 2/2, 3/3; можливість роботи вахтовим методом (розглядаються претенденти з сусідніх областей); безкоштовне харчування та офіційне оформлення.

Працівник на пляжний комплекс

Також мережа готелів шукає працівників на пляжний комплекс у Чорноморськ. Серед вимог: високий рівень самоорганізації, відповідальне ставлення до роботи; здатність працювати в режимі багатозадачності.

Умови роботи: стабільна заробітна плата + бонуси за підсумками роботи; офіційне оформлення, оплачувана відпустка та лікарняні, безкоштовні обіди; робота в команді професіоналів; графік роботи: 5/2, з 8.00 до 20.00.

Старший вожатий в табір у Speak UP (Козин)

Міжнародна мережа шкіл англійської мови запрошує приєднатися до команди. Робота на літо – до 23.08. Портрет ідеального кандидата: студент спеціалізації «Фізична культура та спорт» (перевага); освіта: вища, незакінчена вища; володіння англійською на рівні Pre-Іntermediate; відсутність шкідливих звичок; відкритість, комунікабельність, відповідальність; уміння працювати в команді, ініціативність, креативність; досвід роботи в дитячих таборах буде перевагою.

Роботодавець гарантує: досвід роботи в міжнародній компанії; проживання в смт Козин (Конча-Заспа), триразове безкоштовне харчування; стабільну оплату праці.

Офіціант у кафе на море (Затока)

На базу відпочинку шукають працівників у кафе (перша лінія моря) на літній сезон. Розглядаються: кандидати з інших міст; ініціативні, енергійні, відповідальні, пунктуальні претенденти з досвідом роботи та медичною книжкою.

Роботодавець гарантує: триразове харчування та проживання; графік роботи: 5/2; офіційне оформлення та своєчасну оплату праці.

Інспектор відділу кадрів (проєктна робота) в EBS (Миколаїв)

Провідна компанія з управління та фінансового консалтингу в Україні запрошує до співпраці на проєкт (2,5 міс). Побажання до кандидатів: закінчена вища освіта (бажано – економічна або юридична); досвід проведення кадрового аудиту на підприємствах різних форм власності; досвід роботи на аналогічній позиції від 2-х років; відмінне практичне знання стандартів кадрового діловодства та трудового законодавства України; знання 1С8 ЗУП, Excel (зведені таблиці, ВВР).

Умови роботи: робота на проєктній основі (прийом у штат за строковим трудовим договором на 2,5 міс); п’ятиденний робочий тиждень (на території компанії-клієнта); високий рівень оплати.

Транспортувальник, вантажник (сезонна робота) в «ЧУМАК» (Каховка)

Компанія національного рівня, одне з найбільших підприємств в Україні, запрошує на роботу на виробництво харчових продуктів. Робота сезонна.

Умови: змінний графік роботи, 11 год. через день без нічних змін. Підприємство гарантує та забезпечує: працевлаштування та соціальні гарантії згідно КЗпП України; стабільну та своєчасну виплату заробітної плати; харчування в їдальні за пільговими цінами; безкоштовний розвіз по Каховці та Н. Каховці, для мешканців інших населених пунктів передбачена грошова компенсація проїзду; медогляд, спецодяг, медичне страхування.

Працівник закладу ресторанного господарства в McDonald’s (Одеса)

Міжнародна компанія шукає працівників. Вимоги до потенційних кандидатів: досвід роботи чи спеціальні навички не потрібні, навчання проводиться на робочому місці; любити спілкуватися та енергійність; бажання розвиватися та зростати разом із компанією.

Компанія готова запропонувати: стабільну заробітну плату з виплатою двічі на місяць або щотижня (періодичність виплат є можливість обрати самостійно); гнучкий графік роботи можливість відпрацьовувати від 5-ти год. у зазначений проміжок часу; офіційне працевлаштування; оплачувані відпустки, лікарняні, навчальні сесії; знижку на продукцію компанії; різноманітні конкурси та мотиваційні програми; можливість особистого та професійного розвитку, корпоративні тренінги та курси; роботу в молодій, енергійній та дружній команді; режим роботи: постійна робота, тимчасова робота.

Барбек у «Самогонна Ресторація» (Тернопіль)

Мережа колоритних закладів запрошує на сезонну роботу (літо-початок осені), з подальшою перспективою роботи в інших закладах мережі. Обов’язки: допомога бармену у приготуванні та видачі напоїв.

Умови роботи: графік: 3/3, 08.00-20.00; зарплата: 600 грн/день; позитивна молода команда, професійні наставники, безкоштовне навчання, харчування, драйвова робоча атмосфера; цікава робота на красивій локації просто неба + чудове місце для літнього заробітку.

Кухар-сушист у VASABI (Коблево)

Компанія у сфері готельно-ресторанного бізнесу та роздрібної торгівлі у зв’язку з активним розвитком і розширенням бізнесу в курортній зоні шукає працівника. Побажання до претендентів: кандидат з профільною освітою, розглядаються кандидати з мінімальним досвідом роботи; приготування страв згідно з технологічними картами; цілеспрямованість, відповідальність, здатність швидко навчатися, чесність; наявність санітарної книжки.

Умови роботи: зарплата від 22 000 до 28 000 грн (залежить від кількості змін і навичок (зміна – від 1 000 грн); триразове харчування та комфортабельне проживання оплачує роботодавець; графік складає на місці шеф-кухар, змінні вихідні; сучасна кухня, нове обладнання; досвідчені наставники.

Гід-екскурсовод у «Феєрія Мандрів» (Київ)

Один з провідних туроператорів України оголошує набір на вакансію. Побажання до кандидатів: комунікабельність; амбітність; відповідальність; стресостійкість; готовність до короткострокових відряджень та тренінгів по Україні; вільне володіння українською мовою.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; безкоштовне навчання та тренінги з саморозвитку; дружний колектив та комфортні умови праці в центрі міста.

Садівник у Fabrika NTK (Одеса)

Потрібен садівник у приватний будинок двічі на тиждень на літній період (квітень-листопад). Є можливість працювати на постійній основі. Розглядаються кандидати з досвідом роботи (формування хвойників, дерев, обрізка саду, обслуговування газону, обприскування) та без шкідливих звичок. Проживання оплачує роботодавець.

Художник-аквагример у Fly Kids (Кривий Ріг)

Розважальний комплекс оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Вимоги: уміння малювати аквагрим; комунікабельність; мистецька освіта буде перевагою.

Умови роботи: перспективи професійного росту; корпоративне навчання та розвиток; ставка: 35 грн/год.

Кухар у пансіонат на Азовське море в «Золоті піски» (Генічеськ)

База відпочинку оголошує набір співробітників на посаду: кухар, помічник кухаря, кухонний працівник. Серед вимог: досвід роботи; знання всіх процесів кухні; акуратність, відповідальність, цілеспрямованість.

Умови роботи: стабільна виплата зарплати; проживання та харчування коштом роботодавця.

Поспішайте відгукнутися, адже вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також