#післясвят уже прийшов: три причини розпочати пошуки роботи зараз

«Давай уже після свят» – цю фразу напередодні Нового року можна почути звідусюди. За легендою, саме тоді все задумане та відкладене має втілитись у життя! «Доїсти олів’є», «Схуднути», «Завести кота» та, звичайно ж, «Знайти нову роботу» – усе це ми обіцяємо собі зробити, коли віддзвенять новорічні дзвони.

Отже, #післясвят прийшов – час виконувати обіцянки! І якщо з першими трьома пунктами ви зможете впоратися самостійно, то з пошуками нової роботи ми вам допоможемо.

Чому починати пошуки нової або першої роботи потрібно вже зараз?

  1. Тому що для багатьох людей святкові дні продовжуються майже до середини січня, і це дає вам змогу спіймати більш вигідну пропозицію від роботодавця. Створюйте резюме з ПК або завантажуйте додаток – зробити перший крок насправді дуже просто.
  2. Новий рік у багатьох компаніях починається з доукомплектування команд та пошуку нових талантів, тому шанси знайти шось нове і краще значно збільшуються у порівнянні із передсвятковими тижнями.
  3. Початок січня для багатьох може стати початком стрімкої кар’єри. Ми для вас уже й стажування зібрали, залишилось тільки надіслати резюме та чекати на відповідь. Отримати її можна набагато швидше у нашому чаті між роботодавцями та пошукачами. З його допомогою ви точно не проґавите свій шанс!

А які у вас плани на #післясвят? Діліться ними на нашій сторінці у Facebook та беріть участь у розіграші подарунків 🙂

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також