Потрібні люди: 11 актуальних вакансій для волонтерів

Команда robota.ua підготувала добірку вакансій для тих, хто готовий працювати на благо України та допомагати землякам в період війни. 

Менеджер з роботи із грантами, продукт для ЗСУ в Artellence (Київ)

Продуктова компанія, місія якої полягає у розкритті потенціалу використання великих даних із відкритих джерел, пропонує рідкісну можливість сумістити волонтерство на користь ЗСУ та роботу над продуктом у компанії. Організація вирішує чітко поставлені завдання від керівництва ЗСУ, тому її розробки швидко впроваджуються в роботу, а не потрапляють у шухляду. Фінансова винагорода за якісний вклад у роботу також передбачена.

Технічні вимоги до кандидатів: досвід роботи із міжнародними організаціями, NGO, фондами; досвід залучення інвестицій та коштів від донорів; досвід ведення переговорних процесів, підготовки документів.

Приклади завдань: пошук можливих донорів серед міжнародних організацій, вибудова із ними довготривалих стосунків; ведення переговорів, підготовка документації.

Водій-експедитор з власним вантажним авто в «Тетафарм» (Біла Церква)

Лідер з продажу виробів медичного призначення на території України оголошує набір на посаду.

Побажання до претендентів: проживання в м. Біла Церква або на околицях міста; наявність власного вантажного авто типу бус: Mercedes Vito, Volkswagen T4,T5, Ford Transit, Fiat Doblo maxi, Renault Traffic, Opel Vivaro; витрата палива – до 10 л/100 км, об’єм вантажного відсіку – від 8 м. кв; відповідальність, акуратність, організованість, пунктуальність, уважність.

Юрист/ка в БФ «Право на захист» (Луцьк)

Всеукраїнський благодійний фонд (проєкт «Адвокація») шукає кандидатів на посаду юриста Служби юридичної допомоги ВПО у Волинській області.

Серед професійних вимог: вища освіта у галузі права або міжнародного права; ввічливість та дипломатичність; практичний досвід надання правової допомоги в індивідуальних справах; вільне володіння українською мовою, вміння спілкуватися англійською та мовами національних меншин, що проживають на відповідній території (буде перевагою); досвід роботи з внутрішньо переміщеними та/або уразливими групами та громадами (буде перевагою); знання комп’ютерних програм (MS Word, Excel, PowerPoint); досвід роботи на аналогічних посадах у гуманітарному контексті (буде перевагою); наявність власного транспортного засобу (буде перевагою); уміння працювати самостійно з дотриманням визначених термінів; уміння працювати у тісній співпраці з членами команди; хороші аналітичні здібності та увага до деталей; прагнення до командної роботи; самомотивація; гнучкість.

Фонд залучає до роботи внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у зв’язку зі збройною агресією та мають довгострокові наміри щодо проживання у визначених населених пунктах.

Пропонується: контракт до кінця червня 2022 року з можливістю продовження, що залежить від подальшого фінансування та особистих результатів роботи; можливість працювати з однією з найсильніших українських правозахисних та гуманітарних НУО; підтримка та наставництво; можливість професійного зростання; теплий та дружний клімат у команді.

Заявки приймаються до 03 квітня 2022 року.

Водій з власним авто (цільнометал) у «БаДМ» (Київ)

Компанія, національний фармацевтичний дистриб’ютор, запрошує до співпраці водія-експедитора з власним авто. Побажання до кандидатів: наявність власного авто цільнометалевого, від 10 м куб до 15 м куб; вантажопід’ємність – до 2 тонн; наявність ФОП 3 групи. Основні обов’язки: доставка медикаментів та засобів медичного призначення.

Умови роботи: своєчасна виплата заробітної плати; відшкодування палива; компенсація витрат ЄСВ та податку на 5% за ФОП; компенсація коштів за проїзд до робочого місця до 20 км.

Фармацевт у D.S. (Черкаси)

Мережа аптек запрошує в команду. Розглядаються претенденти з вищою/середньою спеціальною фармацевтичною освітою; знанням асортименту лікарських засобів; досвід роботи в аптеці буде перевагою.

Гарантується: конкурентна, стабільна та вчасна оплата праці; офіційне працевлаштування; корпоративне медичне страхування; вигідна знижка на весь асортимент у мережі аптек; навчання коштом компанії; можливість вибору місця роботи (велика мережа аптек); чіткі й зрозумілі правила роботи; онлайн-база необхідних професійних знань.

Водій Е категорії в Strans (Київ)

Одна з найбільших мереж магазинів TIR-запчастин в Україні шукає водіїв TIR для перевезення гуманітарної допомоги та товару по Києву. Серед обов’язків: завантаження та перевезення автомобілів по м. Київ. Анонсується висока оплата праці.

Координатор/ка з питань надання гуманітарної допомоги (Humanitarian Aid (in-kind) Coordinator (Львів)

The Right to Protection (R2P) – провідна правозахисна NGO, яка комплексно працює над вирішенням проблем, пов’язаних із міграцією, її причинами та наслідками, шукає кандидата на посаду координатора гуманітарного реагування.

Вимоги та договірні умови: принаймні 3 роки професійного досвіду в гуманітарній організації; підтверджений досвід надання гуманітарної допомоги; досконале знання всіх етапів управління програмним циклом та стандартів якості гуманітарного програмування, включаючи механізми захисту та підзвітності; здатність працювати самостійно та демонструвати організаторські здібності та навички вирішення проблем; відмінні комунікативні навички, включаючи вільну розмовну та письмову англійську; доведена здатність працювати в різноманітному та мультикультурному командному середовищі, з належною чутливістю до соціальних і культурних норм; досвід роботи у складних та нестабільних ситуаціях буде перевагою; вільне володіння усною та письмовою англійською, бажано знання російської та української (буде плюсом).

Пропонується: контракт до 20 вересня 2022 року з можливістю поновлення залежно від результатів та фінансування; можливість працювати з однією з найсильніших українських правозахисних та гуманітарних NGO; гнучкість режиму роботи/обіду; наставництво.

Дата закінчення заявки: 01 квітня 2022 року.

Фармацевт-волонтер для фасування ліків у «Євротек» (Львів)

Групі компаній, що входить до десятки національних операторів на ринку продуктового рітейлу України, потрібна допомога волонтерів для сортування ліків. Шукають провізорів, фармацевтів або людей з відповідною освітою. Компанія забезпечує гарячим обідом.

Журналіст-волонтер (стажист) в UAFIC (Київ)

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній пропонує можливість долучитись до інформаційного фронту разом з молодим спеціалізованим медіа FinTech Insider. Робота віддалена, повний або неповний робочий день. Вимоги до кандидатів: бажання працювати; мінімальне розуміння тематики фінансів/технологій/економіки та бажання поглибити свої знання; відповідальність і вміння дотримуватись дедлайнів.

За умови успішної співпраці роботодавець надає можливість приєднатися до команди на постійній основі.

Водій зі своїм авто на доставку їжі для наших військових у «Кар Он Флай» (Київ)

Компанія, яка займається розвезенням співробітників, шукає водіїв. Ресторани, з якими співпрацює наразі організація, допомагають лікарням і нашій армії готовою їжею та шукають підтримку та допомогу в доставці.

Кандидатів, у яких є бажання та можливість попрацювати на благо країни та простих людей – роботодавець скоординує з ресторанами. Анонсується компенсація палива.

Швачка в MEVIS (Хмельницький)

Національний виробник дитячого та підліткового одягу здійснює набір працівників у два виробничих цехи.

Що пропонує роботодавець: заробітну плату на рівні воєнного часу, після війни – анонсує високий дохід; приміщення з ідеальними умовами праці; нове сучасне обладнання; асортимент – військовий та дитячий одяг; субота і неділя – вихідні; постійне завантаження без простоїв.

На нашому сайті ви можете знайти ще більше пропозицій. Працюємо на перемогу разом!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також