Вісім позитивних книг, щоб пережити карантин

Карантинні поради неможливі без добірки книг. Ми вирішили зосередити увагу на виданнях, які принесуть світло у цей похмурий світ, допоможуть відволіктися від негативної статистики та не впадати у відчай від продовженого карантину. Тож обирайте книгу, яка найбільше вам до смаку, та насолоджуйтеся спокійними домашніми вечорами.

Рей Бредбері «Лід і вогонь»

Талановитий письменник, автор знаменитого роману «451 градус за Фаренгейтом» підкорює своїх читачів унікальною фантазією. Так, у короткому оповіданні «Лід і вогонь» людям доводиться народжувати, дорослішати та старіти всього за вісім днів. За цей час вони встигають переживати весь спектр емоцій і поводяться так, ніби попереду у них ще дуже багато часу. Книга показує, що від життя можна взяти все тут і зараз, головне – хотіти цього.

Наріне Абгарян «Манюня»

Чудово допомагають подолати тривогу та депресію книги родом з дитинства. «Манюня» Наріне Абгарян розповідає про двох дівчаток-подруг Манюню і Нару. Їх численні родичі постійно потрапляють у якісь курйозні ситуації, що робить книгу ще позитивнішою. Видання Наріне Абгарян переносить читача у щасливу пору – дитинство, де головною проблемою були несмачні овочі чи збиті коліна. Після успіху першої книжки авторка випустила ще дві збірки: «Манюня пише фантастичний роман» та «Манюня, ювілей Ба та інші хвилювання» і прихильники благають її не зупинятися на цьому.

Кен Кізі «Пісня моряка»

Цю книгу автор написав після тривалої перерви у творчості і його повернення називали тріумфальним. «Пісня моряка» розповідає про суровий край Аляски та простих людей, що живуть там. У книзі ви не зустрінете мальовничих описів сніжного краю. Проте побачите людей, які цінують звичні для нас речі та попри всі обставини мають непереборне бажання жити.

Денні Воллес «Людина Так»

Головний герой книги відмовляв всім навколо. У результаті його життя стало сірим, від нього відвернулися всі друзі та кинула кохана дівчина. Проте одного разу він зустрів в автобусі людину, яка сказала йому всього лише три слова, після чого його існування стало зовсім інакшим.

Абдель Селлу «Ти змінив моє життя»

Більшість з нас знає героїв книги «Ти змінив моє життя» з популярного фільму «1+1», що був знятий на її основі. Це історія про двох абсолютно різних чоловіків, долі яких перетинаються і вони стають найкращими друзями. Французький паралізований аристократ та алжирський безробітний емігрант не лише змогли знайти спільну мову, а й назавжди змінили життя один одного. Книга дарує відчуття повноти життя та чудово відволікає від похмурих думок.

Елеонора Портер «Поліанна»

Уміння бачити у всьому хороше – навичка, якої сьогодні багатьом не вистачає. А от маленька дівчинка Поліанна, попри всі свої негаразди, не втрачає ні краплі оптимізму. Історія сильної дівчинки, що змогла зробити радість принципом свого життя – справжній антидепресант для дорослих в умовах самоізоляції.

Елізабет Ґілберт «Їсти, молитися, кохати»

Книга навчить не здаватися навіть у найбільш кризові періоди в житті, знайти себе та відкрити світ у час, коли про подорожі залишається лише мріяти. Духовні пошуки, нові країни та справжнє кохання, описані в книзі, надихнуть вас зробити те, до чого ви давно прагнули і ніяк не могли наважитися, проте вже після карантину.

Іван Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я»

Для шанувальників класичної української літератури прекрасним способом побороти поганий настрій та відволіктися від карантинних проблем буде прочитання «Кайдашевої сім’ї». Історія про одну сім’ю з постійними сварками та іронічними описами й саркастичними діалогами не лише розрадить вас, а й покаже, що життя триває навіть у найскладніші часи.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також